Чемпіонат району 2012 - 17 Травня 2012 - Статистика - Спорт Ємільчинщини

Народна трибуна
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

ФУТБОЛЬНІ САЙТИ
ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ


ОНЛАЙН
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2012 » Травень » 17 » Чемпіонат району 2012
21:01
Чемпіонат району 2012

Чемпіонати:  2011 | 2010 | 2009 | 2008

І коло
ІІ коло
І тур, 2 червня (субота)
Ємільчине - Симони 0:0
Куліші - Непізнаничі 4:0
Рясне - Варварівка 1:4
3 червня (неділя)
Підлуби - Сербо-Слобідка 3:2
Середи - Рихальське 5:1
Миколаївка - Бараші 1:2
Мала Глумча - Кривотин 16:1
ХІV тур, 25 серпня (субота)
24.08 Симони - Ємільчине 2:0
Непізнаничі - Куліші 1:4
Варварівка - Рясне -/+
Рихальське - Середи 0:5
26 серпня (неділя)
Сербо-Слобідка - Підлуби 1:2
Бараші -  Миколаївка 1:1
Кривотин - Мала Глумча 1:8 
ІІ тур, 9 червня (субота)
Симони - Сербо-Слобідка 2:0
Варварівка - Куліші 2:3
Ємільчине - Мала Глумча 2:1
10 червня (неділя)
Бараші - Підлуби 0:0
Непізнаничі - Миколаївка 0:2
Рихальське - Рясне 1:3
Кривотин - Середи 4:12
ХV тур,  1 вересня (субота)
Сербо-Слобідка - Симони 4:1
Куліші - Варварівка +/-
Мала Глумча -
Ємільчине 3:1 
Рясне - Рихальське 4:2
2 вересня (неділя)
  Підлуби - Бараші 1:0
Миколаївка -
Непізнаничі 3:2
 Середи - Кривотин 9:1
ІІІ тур, 16 червня (субота)
Мала Глумча - Симони 0:1
Середи - Ємільчине 5:2
Куліші - Рихальське 4:0
17 червня (неділя)
Миколаївка - Варварівка 5:2
Сербо-Слобідка - Бараші 3:4 
Рясне - Кривотин 12:2
Підлуби - Непізнаничі 7:1
ХVІ тур, 8 вересня (субота)
Симони - Мала Глумча 0:5
Ємільчине - Середи 1:0
Рихальське - Куліші 2:9
9 вересня (неділя)
Варварівка - Миколаївка -/+
Бараші - Сербо-Слобідка 1:2
Кривотин - Рясне 1:5
Непізнаничі - Підлуби 2:2
ІV тур, 23 червня (субота)
Симони - Бараші 1:1
Непізнаничі - Сербо-Слобідка 1:6
Варварівка - Підлуби 1:0
Кривотин - Куліші 0:8
Ємільчине - Рясне 3:0
24 червня (неділя)
Рихальське - Миколаївка 2:6
Мала Глумча - Середи 3:0
ХVІІ тур, 15 вересня (субота)
Бараші - Симони 1:1
Сербо-Слобідка - Непізнаничі 7:2
Підлуби - Варварівка +/-
Куліші - Кривотин 13:3
Рясне - Ємільчине 2:5
16 вересня (неділя)
Миколаївка - Рихальське 9:1
Середи - Мала Глумча 0:1

V тур, 28 червня (четвер)
Середи - Симони 4:0
Куліші - Ємільчине 2:5
Сербо-Слобідка - Варварівка 3:3
Рясне - Мала Глумча 1:3
19.08 Миколаївка - Кривотин 13:1
Підлуби - Рихальське 9:0
Бараші - Непізнаничі 8:2
ХVІІІ тур, 22 вересня (субота)
Симони - Середи 0:4
Ємільчине - Куліші 4:6
 Рихальське - Підлуби 1:5
Варварівка - Сербо-Слобідка -/+
23 вересня (неділя)
Мала Глумча - Рясне 3:1
Кривотин - Миколаївка 2:2
Непізнаничі - Бараші 1:4
VІ тур, 30 червня (субота)
Симони - Непізнаничі 1:2
Варварівка - Бараші 1:5
Рихальське - Сербо-Слобідка 6:2
Ємільчине - Миколаївка 4:0
Мала Глумча - Куліші 0:0

1 липня (неділя)
Кривотин - Підлуби 1:6
Середи - Рясне 3:2
ХІХ тур, 29 вересня (субота)
Непізнаничі - Симони 1:1
Бараші - Варварівка +/-
Сербо-Слобідка -
Рихальське 1:2
Миколаївка - Ємільчине +/- (1:1)
Куліші - Мала Глумча 2:3

30 вересня (неділя)
Підлуби - Кривотин 12:0
Рясне - Середи 1:0

VІІ тур, 7 липня (субота)
Рясне - Симони 2:1
Куліші - Середи 1:2
Підлуби - Ємільчине 1:3
Сербо-Слобідка - Кривотин 9:0
Непізнаничі - Варварівка 0:4
8 липня (неділя)
Миколаївка - Мала Глумча 0:0
Бараші - Рихальське 7:1
ХХ тур, 6 жовтня (субота)
Симони - Рясне 1:6
Середи - Куліші 0:6
Ємільчине - Підлуби 1:1
Кривотин - Сербо-Слобідка 2:9
Варварівка - Непізнаничі -/+
7 жовтня (неділя)
Мала Глумча - Миколаївка 2:1
Рихальське - Бараші 2:4
VІІІ тур, 14 липня (субота)
Симони - Варварівка 2:2
Ємільчине - Сербо-Слобідка 5:1
Рясне - Куліші 1:2
15 липня (неділя)
Рихальське - Непізнаничі 4:4
Кривотин - Бараші 0:4
Мала Глумча - Підлуби 4:4
Середи - Миколаївка 4:3
ХХІ тур, 13 жовтня (субота)
Варварівка - Симони -/+
Куліші - Рясне 5:0
14 жовтня (неділя)
Сербо-Слобідка - Ємільчине 1:4
Непізнаничі -
Рихальське 6:0
Бараші - Кривотин 5:2
Підлуби - Мала Глумча 1:4
Миколаївка - Середи 1:1
ІХ тур, 21 липня (субота)
Куліші - Симони 1:1
Сербо-Слобідка - Мала Глумча 2:1
Бараші - Ємільчине 1:2
Варварівка - Рихальське 3:0
22 липня (неділя)
Миколаївка - Рясне 4:1
Підлуби - Середи 1:5
Непізнаничі - Кривотин 9:4
ХХІІ тур, 20 жовтня (субота)
Симони - Куліші 1:8
Мала Глумча - Сербо-Слобідка 8:0
03.11 Ємільчине - Бараші 4:1
Рихальське -
Варварівка +/-
21 жовтня (неділя)
Рясне - Миколаївка 3:1
Середи - Підлуби 1:1
Кривотин - Непізнаничі 2:3
Х тур, 28 липня (субота)
Симони - Рихальське 6:0
Ємільчине - Непізнаничі 9:2
Середи - Сербо-Слобідка 1:5
Куліші - Миколаївка 2:3
29 липня (неділя)
Кривотин - Варварівка 1:3
Мала Глумча - Бараші 3:1
Рясне - Підлуби 0:1
ХХІІІ тур, 27 жовтня (субота)
Рихальське - Симони 2:7
Непізнаничі - Ємільчине 0:4
Сербо-Слобідка - Середи 3:2
28 жовтня (неділя)
Миколаївка - Куліші 3:5
Варварівка - Кривотин -/+
Бараші - Мала Глумча 0:3
Підлуби - Рясне 1:2
ХІ тур, 4 серпня (субота)
Миколаївка - Симони 4:0
Підлуби - Куліші 1:3
Сербо-Слобідка - Рясне 1:1
Варварівка - Ємільчине 0:1
5 серпня (неділя)
Бараші - Середи 0:3
Непізнаничі - Мала Глумча 1:5
Рихальське - Кривотин +/-
ХХІV тур, 3 листопада (субота)
Симони - Миколаївка +/-
Куліші - Підлуби +/-
Рясне - Сербо-Слобідка 3:0
Ємільчине - Варварівка +/-
4 листопада (неділя)
Середи - Бараші +/-
Мала Глумча - Непізнаничі 4:0
Кривотин - Рихальське +/-
ХІІ тур, 11 серпня (субота)
Симони - Кривотин 12:2
Ємільчине - Рихальське 12:0
Мала Глумча - Варварівка 1:1
20.08 Куліші - Сербо-Слобідка 0:0
12 серпня (неділя)
Середи - Непізнаничі 2:0
Рясне - Бараші 2:2
Миколаївка - Підлуби 3:2
ХХV тур, 10 листопада (субота)
Кривотин - Симони -/+ (3:1)
Рихальське - Ємільчине 2:7
Варварівка - Мала Глумча -/+
Сербо-Слобідка - Куліші 1:9
11 листопада (неділя)
Непізнаничі - Середи 1:1
Бараші - Рясне  -/+
Підлуби - Миколаївка +/-
ХІІІ тур, 18 серпня (субота)
24.11 Бараші - Куліші -/+
Підлуби - Симони -/+ (1:0)
Варварівка - Середи 0:3
Кривотин - Ємільчине 1:10
24.11 Сербо-Слобідка - Миколаївка +/-
19 серпня (неділя)
 Непізнаничі - Рясне 2:2
Рихальське -
Мала Глумча 1:12
ХХVІ тур, 17 листопада (субота)
Куліші - Бараші +/-
Симони - Підлуби 1:1
Середи - Варварівка +/-
Миколаївка - Сербо-Слобідка +/-
18 листопада (неділя)
Ємільчине - Кривотин 12:0
Рясне - Непізнаничі +/-
Мала Глумча - Рихальське
+/-
 
Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 7598 | Додав: sportem
Всього коментарів: 211 2 3 4 5 »
21 sportem   (12.08.2012 12:25)
Якщо дві команди знімуться можуть зробити новий, тоді на два тижні раніше закінчиться чемпіонат. Минулого року так було.

20 mayor   (11.08.2012 22:42)
Поясніть будь-ласка як складається 2 коло??? На скільки мені відомо 2 коло повинно бути дзеркальним відображенням першого!!! Чи в нашому районі це є винятком???

19 77serxio7   (28.06.2012 15:30)
Бараші-Непізнаничі(2-2) 8-2 за Бараші забивали Майданович Роман-2,Зінченко Юрій-2,Марченко Слава-2,Циганков Олександр,Галицький Анатолій

18 BommGol   (28.06.2012 14:40)
ФК Середи - ФК Симони 4:0 (1:0)
Вдовиченко О.,Маярчук С,Лапін О.,Білошицький Р.

17 BommGol   (28.06.2012 13:31)
ФК Середи - ФК Симони 1:0 (перший тайм)
Автор голу Вдовиченко О.

1-5 6-10 11-15 16-20 21-21
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ

ЧР Goalstream
КОМЕНТАРІ
(19.11.2016 13:36)
(14.11.2016 10:42)
(12.11.2016 17:19)
(29.10.2016 16:07)
(22.10.2016 10:33)
(05.10.2016 14:58)
(25.09.2016 19:48)
(25.09.2016 15:53)
(20.09.2016 22:38)

НовіКомандиКубок областіЧемпіонат області1 лігаЧемпіонат районуКубок районуМіні-футболГравціВолейболСпартакіадаРізне

©2008-2016 "Спорт Ємільчинщини" Публікація матеріалів (фото) за наявності гіперпосилання на sportem.at.ua | E-mail: sportem@ukr.net