23:32
Чемпіонат району з волейболу 2011
20 березня відбулися чвертьфінальні матчі чемпіонату району з волейболу. В спортзалі ЗОШ №1 за дві путівки до фіналу змагались: лісгосп, Бараші, Серби, Тайки. В МСЦ "Юність" - Ємільчине, райлікарня, Мала Глумча, Яблунець. В фінал чотирьох пробились команди лісгоспу, Сербів, райлікарні - основу яких склали досвідчені волейбольні гравці. Також у фінал без зайвих проблем потрапила сформована молода команда Ємільчине, фаворит №1 цьогорічного фіналу. Для інших молодих команд: Тайки, Бараші, Мала Глумча, Яблунець, хочеться вірити, майбутні фінали ще попереду.
Фінал, який відбувся 27 березня в МСЦ "Юність", зібрав достатньо чисельну аудиторію вболівальників волейболу. Згідно жеребкування головні матчі між основними суперниками за найвищі місця випали на заключний тур. Стартував фінал матчем Ємільчине - Серби, який в першому сеті мав доволі несподіваний рахунок 4:8, але надалі все стало на свої місця 25:21.
Ємільчине - Серби 2:0 (25:21, 25:21)
Лісгосп - Райлікарня 2:0 (25:19, 25:23)

Команда райлікарні (Ю.Довгополий, В.Ширма, М.Мельник, Д.Гресько, С.Орехівський, Р.Євтушок) мала всі шанси поборотись з лісгоспом на тай-брейку за перемогу, але двічі поспіль на фініші сету в атаці не пощастило капітану та головному лікарю району Ю.Довгополому - 23:25.
Ємільчине - Райлікарня 2:0 (25:19, 25:13)
Лісгосп - Серби 2:0 (25:18, 25:16)
В другому турі волейболісти Сербів та райлікарні, схоже економили сили на бронзовий матч, поступившись головним фаворитам фіналу з достатнім гандикапом.
Ємільчине - Лісгосп 2:1 (25:18, 22:25, 15:10)
Серби - Райлікарня 2:0 (25:19, 25:13)

Команда Ємільчине впевнено вигравши перший сет у лісгоспа 25:18, здавалось практично, знищила всю інтригу фінального матчу. Але захопивши перевагу на початку другого сету волейболісти лісгоспу поступово з кожним розиграшем м'яча збільшують свою перевагу. Тайм-аут взятий тренером команди Ємільчине В.Романухою почав приносити користь за рахунку 10:16, але наздогнати суперника так і не вдалося 22:25. Вболівальники від такого розвитку подій у матчі залишились тільки у виграші. За рахунку 4:3 у золотому сеті на користь лісгоспу суперечливий момент судді вирішили на користь ємільчинців, які набравши хід розгромлюють суперників - 15:10  та здобувають перемогу в чемпіонаті  району 2011.

Ємільчине: Борис Волощук, Олексій Волощук, Олександр Радчук, Володимир Тимощук, Андрій Шпінь, Сергій Ятлук - Дмитро Білоцький,  Максим Михнюк, Олексій Антонюк
Тренер: Віктор Романуха

1/4 фіналу
Справжній волейбольний трилер відбувся в матчі між командами Бараші-Тайки. Перший сет впевнено виграла команда Бараші  - 25:16. Відчутна перевага здобута Тайками на старті другого сету трималась  до рахунку 17:17, але кінцівка сету залишається знову за Тайками - 25:21. На старті тай-брейку перевага за Тайками - 8:5,  але зміна сторін пішла на користь Барашам, які відразу наздоганяють суперників і виходять вперед. Відігравши подвійний матч-бол Тайки  в  напруженій боротьбі здобувають перемогу - 16:14. Інші матчі в обох групах завершились з рахунком 2:0. Найбільших змін з матчами в зонах зазнав склад команди Серби, які підсилились трьома гравцями команди Серпутька.

Зональні змагання
19-20 лютого поєдинками в чотирьох зонах стартував чемпіонат району з волейболу.
І зона - Бараші, Яблунець, Симони, Степанівка
ІІ зона - ЦРЛ, Серби, Варварівка, ДЮСШ (юнаки)
ІІ зона - лісгосп, Мала Глумча, РВ УМВС, ДЮСШ (дівчата)
ІV зона - Ємільчине, Тайки, Середи, Сербо-Слобідка

Категорія: Волейбол | Переглядів: 3923 | Додав: sportem
Всього коментарів: 111 2 »
11 sportem   (27.03.2011 22:44) [Материал]
Чемпіонами району 2011 стала команда Ємільчине, ІІ місце лісгосп, ІІІ місце Серби, IV місце райлікарня

10 sportem   (21.03.2011 09:03) [Материал]
Паралельно з юнацьким турніром волейболістів у нашому місті були проведені відбіркові зональні змагання дівочих збірних. Ігри, де змагалися п’ять команд, проводилися на базі міської ДЮСШ. Честь міста захищали вихованки відділення волейболу спортивної школи під орудою тренера Л.С.Левандовської, і зіграли вони цього разу не зовсім вдало, посівши в підсумку лише четверте місце, поступившись у грі за третій рядок турнірної таблиці представницям Баранівського району у трьох партіях.
А у фінальній грі, де розігрувалась єдина путівка до фінальної стадії юнацьких літніх спортивних ігор, зустрілись спортсменки Ємільчинського та Новоград-Волинського районів. Однак боротьби не вийшло, перевага наших північних сусідок була значною, тож і путівка у фінал дісталася команді гостей.
Воно і не дивно, адже увага, що приділяється розвитку цього виду спорту в невеличкому районному центрі, викликає лише заздрощі, адже протягом останніх чотирьох років збірна цього району набирається змагальницького досвіду, виступаючи в турнірі всеукраїнської дитячої волейбольної ліги, поруч із представницями міст Харкова, Одеси, Тернополя, Луцька, про що звягельчанкам зостається лише мріяти.
Володимир Бурковський, ЗВЯГЕЛЬ-інформ

9 sportem   (21.03.2011 08:58) [Материал]
У розпалі змагання за програмою IV літніх юнацьких обласних спортивних ігор Житомирщини. Черговим видом програми стали поєдинки волейбольних дружин. Перемігши усіх своїх суперників по відбірковому туру, юнацька збірна Новограда-Волинського, що сформована на базі міської ДЮСШ, підтримала переможний темп і у фінальних поєдинках. Фінали проводились у нашому місті. У першій групі без поразок дійшли до вирішального поєдинку господарі, у другій групі впевнено відіграла збірна Лугинського району, у складі якої своїми фізичними даними виділялися 2 спорт­смена, зріст яких був вище двох метрів. Тож вирішальний поєдинок не був легкою прогулянкою для вихованців Михайла Юхимовича Олендера. Перемігши у першій партії 25:15, наші земляки поступились у другій — 25:20. Однак своєчасні корективи, внесені тренером, були почуті юними спортсменами, і дві наступні партії, що завершилися з однаковим рахунком 25:17 на користь звягельської дружини, підтвердили високий рівень техніко-тактичної майстерності гравців збірної нашого міста.
У грі за третє місце ємільчинці перемогли команду Малинського району — 3:0. Окрім вищеназваних команд, змагались також представники Житомира, смт.Чуднів, котрі були внизу турнірної таблиці.
ЗВЯГЕЛЬ-інформ

8 sportem   (14.03.2011 10:34) [Материал]
Обласні юнацькі спортивні ігри з волейболу (хлопці, 1993 р.н.), м. Новоград-Волинський, 12-13 березня 2011
1. м. Новоград-Волинський, 2. Лугинський р-н, 3. Ємільчинський р-н

7 sportem   (12.03.2011 17:53) [Материал]
ІV тур, ЦРЛ - Серби 2:0, ЦРЛ - ДЮСШ (юнаки) 2:0, Серби - ДЮСШ (юнаки) 2:0
Переможці зон: Бараші, ЦРЛ, лісгосп, Ємільчине
ІІ місця: Яблунець, Серби, Мала Глумча, Тайки.

6 sportem   (07.03.2011 13:23) [Материал]
ІІІ тур, Серби - ЦРЛ 2:1, ЦРЛ - Варварівка 2:1, Серби - Варварівка 2:1

5 sportem   (28.02.2011 19:20) [Материал]
Після двох турів без поразок продовжують чемпіонат також команди Ємільчине та держлісгоспу. В ІІ зоні ЦРЛ за кількістю перемог наздогнала Серби, в обох команд по п'ять перемог та одній поразці. У активі Варварівки дві перемоги, в оновленої команди ДЮСШ (юнаки) перші перемоги ще попереду.

4 77serxio7   (27.02.2011 22:03) [Материал]
Команда Барашів з волейболу в другому поспіль колі йде без поразок!!!!!!