Онлайн всього: 2
Гостей: 2

15:14
"Дитяча ліга" України: За крок від медалей + Кубок Перемоги
19-23 квітня в м. Жмеринці Вінницької області відбулися заключні матчі фінальної частини чемпіонату України з волейболу "Дитяча ліга" серед юнаків 2002 р.н. та молодші. Команда Ємільчинської ДЮСШ (тренер Сергій Онопченко) зупинилася за крок від медалей, посівши високе 4 місце. Вітаємо юних волейболістів з досягнутим результатом.

Група "А"                              Група "Б"
1. ОДЮСШ м. Дніпропетровськ        1. ОКДЮСШ м. Чернігів
2. ДЮСШ м. Ємільчино                   2. СДЮШОР № 2 м. Полтава
3. Зб. Вінницької обл.                    3. ОДЮСШ м. Ужгород
4. ДЮСШ м. Стрий                   4. ДЮСШ м. Первомайське (Харківська обл.)

Ювілейний, а тому - вдалий
Турнір з волейболу, який традиційно проводить Ємільчинська селищна рада до Дня Перемоги, знову виявився святом: святом спорту, святом друзів, якими вже стали багато із учасників за десятиліття його проведення.

Минулої суботи, вшанувавши пам’ять тих, хто боронив Вітчизну від фашистської навали, і хто віддав життя в боях за Україну на Донбасі, – спортсмени й собі влаштували бої – волейбольні. Саме бої, бо з першої партії стартового поєдинку (Овруч – Біла Церква 2:1) гра була напруженою й видовищною водночас. І так – до останньої партії, коли кияни Анатолія Серпутька все ж дотиснули земляків із Білої Церкви в тертій партії (15:13!) і близько п’ятої вечора, втомлені, але задоволені, вдруге поспіль (і вже вкотре за 10 років) отримали нагороди разом з іншими призерами (Овруч, Біла Церква, ємільчинці – четверті) від голови РДА Володимира Ширми, селищного голови Леоніда Філоненка, суддів Віктора Романухи і Андрія Сокирка.

Фото та матеріал М.Мельника
tribunaem.info

Категорія: Волейбол | Переглядів: 2198 | Додав: sportem
Всього коментарів: 5
0
5 sportem   (11.07.2015 09:11) [Материал]
Рідко так буває, коли на великих престижних міжнародних змаганнях у фінальних матчах чоловічого і жіночого волейбольного турнірів грають збірних з одних країн. Але саме це сталося на Всесвітній студентській Універсіаді в Південній Кореї.
Вчора у фінал серед жінок пробилися команди України та Росії, а сьогодні теж саме відбулося і у чоловіків.

0
4 sportem   (08.05.2015 15:05) [Материал]
На вихідних відбувся вже традиційний міжобласний турнір з волейболу «Весна - 2015», пам’яті повного кавалера трьох орденів Слави Войтківського Йосипа Карловича. Змагання проходили в трьох вікових групах:
Серед юнаків 2001р.н. та молодших прийняло участь 5 команд. Переможцем стала команда дитячо-юнацької спортивної школи смт. Ємільчине, залишивши позаду команди смт. Лугини, смт. Городниці Новоград-Волинського району.
Серед дівчат 2002 р.н. та молодших приймало участь 7 команд. ІІІ місце, виявивши гостинність, посіла команда-господар – ДЮСШ Ємільчине. Друге місце вибороли дівчата Лугинської дитячо-юнацької спортивної школи. Перше місце, вже другий рік поспіль, виборола команда дівчат дитячого волейбольного клубу «Полісянка» з м.Житомир.
В наймолодшій віковій категорії юнаків 2003р.н. приймали участь і дві команди дівчат: Ємільчинської ДЮСШ та смт. Городниці, які відповідно вибороли ІІ та ІІІ місця. Першими в цій категорії стали юнаки Лугинської ДЮСШ.
Всього в турнірі приймали участь 17 команд: м.Ірпінь Київської області, м.Нетішин Хмельницької області, м.Житомир, смт. Лугини, смт. Городниця Новоград-Волинського району та смт. Ємільчине. Переможці змагань нагороджені кубком, медалями та грамотами. Призери нагороджені медалями та грамотами. Кращі гравці в кожній команді відзначені грамотами та цінним призом.
emilchine-rda.gov.ua

0
3 sportem   (01.05.2015 10:48) [Материал]
Додано матеріал "Народної трибуни" про Кубок Перемоги з волейболу.
Ювілейний, а тому - вдалий.

0
2 sportem   (25.04.2015 17:28) [Материал]
Результати "Кубка Перемоги": 1. Київ (Середи), 2. Овруч, 3. Біла Церква, 4. Ємільчине (ДЮСШ)

0
1 sportem   (24.04.2015 18:59) [Материал]
25 квітня в МСЦ Юність відбудеться щорічний турнір з волейболу "Кубок Перемоги". Початок змагань 10.00 Учасники: Ємільчине, Овруч, Біла Церква, Київ