Спорт Ємільчинщини - Першість області

Народна трибуна
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

ФУТБОЛЬНІ САЙТИ
ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ


ОНЛАЙН
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Турнірна таблиця 
 МКоманда
 МістоІ
 П Н П М О
 1 "Зоря-Енергія" Романів
 2215
4
3
35:14
49
 2 "Граніт" Гранітне, Малинський район 2213
6
339:20
45
 3 "Вручий" Овруч 2213
 3633:14
 42
 4 "Авангард"  Довбиш, Баранівський район 22 10 3937:27
 33
 5 ФК "Бердичів-2" Бердичів 2210 39 34:38 33
 6 "Колос" Новогуйвинськ 22 9 6727:26 33
 7  ФК "Черняхів" Черняхів 22 8 7718:15 31
 8 "Керамік" Баранівка 22 8 6 836:42 30
 9 "Граніт" Головине, Черняхівський -н 22 8 4 1039:40 28
 10 ФК "Ємільчине" Ємільчине 22 5 2 15 30:43 17
 11 "Темп" Селянщина, Черняхівський р-н 22 3 7 12 24:42 16
 12 ФК "Олевськ" Олевськ 22 2 5 15 26:55 11

Календар ігор та результати матчів
першості з футболу Житомирської області 2008 року 
І ліга
 

І коло

ІІ коло

І тур
24 травня (субота)

"Вручий" -"Авангард" 0:0
"Граніт" Гр. - "Граніт" Гол. 2:1
25 травня (неділя)
"Зоря-Енергія" - ФК "Олевськ" +/-
"Колос" - ФК "Ємільчине" +/- (0:1)
"Темп" - "Керамік" 2:3 
ФК "Бердичів-2" - ФК "Черняхів" 2:1

ХІІ тур
16 серпня (субота)

"Авангард" - "Вручий" 0:1
"Граніт" Гол.- "Граніт" Гр. 1:2
17 серпня (неділя)
ФК "Олевськ" - "Зоря-Енергія" -/+
ФК "Ємільчине" - "Колос" 2:3
"Керамік" - "Темп" 3:3
ФК "Черняхів" - ФК "Бердичів-2" 3:0

ІІ тур
31 травня (субота)

"Авангард" - "Граніт" Гр. 0:1
ФК "Ємільчине" - "Вручий" 3:1
1 червня (неділя)
ФК "Черняхів" -
"Зоря-Енергія" 0:0
"Керамік" - ФК "Бердичів-2" 2:3
"Граніт" Гол. - "Темп" 3:4
  "Колос" - "Олевськ" 4:1 

ХІІІ тур
23 серпня (субота)

"Граніт" Гр. - "Авангард" 3:1
"Вручий" - ФК "Ємільчине" 4:0
24 серпня (неділя)
"Зоря-Енергія" - ФК "Черняхів" 1:0
ФК "Бердичів-2" - "Керамік" 0:2
  "Темп" - "Граніт" Гол. 1:1
  "Олевськ" - "Колос" -/+

ІІІ тур
7 червня (субота)

"Граніт" Гр. - ФК "Ємільчине" 2:2
"Вручий" - ФК "Олевськ" 0:0
8 червня (неділя)
"Темп" -
"Авангард" 1:2
  ФК "Бердичів-2" - "Граніт" Гол. 4:2
ФК "Черняхів" - "Керамік" 1:0
  "Зоря-Енергія" - "Колос" 3:0

ХІV тур
30 серпня (субота)

ФК "Ємільчине" - "Граніт" Гр. 2:2
ФК "Олевськ" - "Вручий" 0:2
31 серпня (неділя)
"Авангард" - "Темп" 3:1
"Граніт" Гол. - ФК "Бердичів-2" 4:0
"Керамік" - ФК "Черняхів" 3:2
"Колос" - "Зоря-Енергія" 1:1

ІV тур
14 червня (субота)

  ФК "Олевськ" - "Граніт" Гр. 0:4
15 вересня (неділя)
  "Керамік" - "Зоря-Енергія" 2:3
  ФК "Черняхів" - "Граніт" Гол. 1:1
  "Авангард" - ФК "Бердичів-2" 0:3
ФК "Ємільчине" - "Темп" 5:1
  "Колос" - "Вручий" 1:0

ХV тур
6 вересня (субота)

"Граніт" Гр. - ФК "Олевськ" +/-
7 вересня (неділя)
"Зоря-Енергія" - "Керамік" 7:1
"Граніт" Гол. - ФК "Черняхів" 0:0
ФК "Бердичів-2" - "Авангард" 2:1
  "Темп" - ФК "Ємільчине" 2:0
"Вручий" - "Колос" 1:0

18 червня (середа)
Резервний день

10 вересня (середа)
Резервний день

V тур
21 червня (субота)

"Зоря-Енергія" - "Вручий" 1:0
  "Темп" - ФК "Олевськ" 3:1
22 червня (неділя)
  ФК "Бердичів-2" - ФК "Ємільчине" +/- (2:4)
  ФК "Черняхів" - "Авангард" 0:0
  "Граніт" Гр. - "Колос" 1:1
  "Керамік" - "Граніт" Гол. 0:1

ХVІ тур
13 вересня (субота)

"Вручий" - "Зоря-Енергія" 1:3
ФК "Олевськ" - "Темп" 1:1
14 вересня (неділя)
ФК "Ємільчине" - ФК "Бердичів-2" 1:3
"Авангард" - ФК "Черняхів" 3:1 
"Колос" - "Граніт" Гр. 1:2 
"Граніт" Гол. - "Керамік" 2:3

VІ тур
28 червня (субота)

  "Вручий" - "Граніт" Гр. 2:0
  "Олевськ" - ФК "Бердичів-2" 2:2
29 червня (неділя)
  "Граніт" Гол. - "Зоря-Енергія" 0:1
  "Авангард" - "Керамік" 1:1
ФК "Ємільчине" - ФК "Черняхів" -/+ (3:0)
  "Темп" - "Колос" 1:1

ХVІІ тур
20 вересня (субота)

"Граніт" Гр. - "Вручий" 3:1
ФК "Бердичів-2" - "Олевськ" 6:2
21 вересня (неділя)
"Зоря-Енергія" - "Граніт" Гол. 1:2
"Керамік" - "Авангард" 2:1
ФК "Черняхів" - ФК "Ємільчине" 3:2
"Колос" - "Темп" 4:0

VІІ тур
5 липня (субота)

  "Граніт" Гр. - "Зоря-Енергія" 1:0
  ФК "Черняхів" - ФК "Олевськ" 4:1
  "Темп" - "Вручий" 0:1
6 липня (неділя)
  ФК "Бердичів-2" -"Колос" 0:2
  "Керамік" - ФК "Ємільчине" 3:1
  "Граніт" Гол. - "Авангард" 1:0

ХVІІІ тур
27 вересня (субота)

"Зоря-Енергія" - "Граніт" Гр. 2:1
ФК "Олевськ" - ФК "Черняхів" 0:0
"Вручий" - "Темп" 3:0
28 вересня (неділя)
"Колос" - ФК "Бердичів-2" 2:1
ФК "Ємільчине" - "Керамік" 3:1
"Авангард" - "Граніт" Гол. 4:1

9 липня (середа)
Резервний день

1 жовтня (середа)
Резервний день

VІII тур
12 липня (субота)

  "Граніт" Гр. - "Темп" 1:1
  "Вручий" - ФК "Бердичів-2" 3:1
13 липня (неділя)
  "Зоря-Енергія" - "Авангард" 1:0
 ФК "Ємільчине" - "Граніт" Гол. 1:0
  ФК "Олевськ" - "Керамік" 1:1
  "Колос" - ФК "Черняхів" 0:0

ХІХ тур
4 жовтня (субота)

"Темп" - "Граніт" Гр. 1:5
ФК "Бердичів-2" - "Вручий" 0:2
5 жовтня (неділя)
  "Авангард" - "Зоря-Енергія" 1:0
"Граніт" Гол. - ФК "Ємільчине" 2:0
"Керамік" - ФК "Олевськ" 6:2
ФК "Черняхів" - "Колос" 0:0

IX тур
19 липня (субота)
  
ФК "Бердичів-2" - "Граніт" Гр. 3:1
  ФК "Черняхів" - "Вручий" 1:0
  "Граніт" Гол. - "Олевськ" 9:5
20 липня (неділя)
  "Темп" - "Зоря-Енергія" 1:1
  "Керамік" - "Колос" 0:0
  "Авангард" - ФК "Ємільчине" 3:0

ХХ тур
11 жовтня (субота)

"Граніт" Гр. - ФК "Бердичів-2" 3:0
"Вручий" - ФК "Черняхів" +/-
"Олевськ" - "Граніт" Гол. 1:2
12 жовтня (неділя)
"Зоря-Енергія" - "Темп" 2:0
"Колос" - "Керамік" 0:2
ФК "Ємільчине" - "Авангард" 4:3

Х тур
26 липня (субота)

  "Вручий" - "Керамік" 5:0
  "Граніт" Гр. - ФК "Черняхів" 1:0
 ФК "Олевськ" - "Авангард" 0:2
27 липня (неділя)
  ФК "Ємільчине" - "Зоря-Енергія" 0:2
  "Колос" - "Граніт" Гол. 4:2
  "Темп" - ФК "Бердичів-2" 1:1

ХХІ тур
18 жовтня (субота)

"Керамік" - "Вручий" 0:0
ФК "Черняхів" - "Граніт" Гр. 0:1
"Авангард" - ФК "Олевськ" 5:2
19 жовтня (неділя)
  "Зоря-Енергія" - ФК "Ємільчине" 1:0
"Граніт" Гол. - "Колос" 3:1
ФК "Бердичів-2" - "Темп" +/-

30 липня (середа)
Резервний день

22 жовтня (середа)
Резервний день

ХІ тур
 2 серпня (субота)

  "Керамік" - "Граніт" Гр.1:1
  "Граніт" Гол. - "Вручий" 1:6
3 серпня (неділя)
  "Авангард" - "Колос" 4:0
ФК "Ємільчине" - ФК "Олевськ" 3:4
  "Зоря-Енергія" - ФК "Бердичів-2" 1:0
  ФК "Черняхів" - "Темп" 1:0

ХХІІ тур
25 жовтня (субота)

"Граніт" Гр. - "Керамік" 3:0
"Вручий" - "Граніт" Гол. +/-
26 жовтня (неділя)
"Колос" - "Авангард" 2:3
ФК "Олевськ" - ФК "Ємільчине" 3:1
ФК "Бердичів-2" - "Зоря-Енергія" 3:3
"Темп" - ФК "Черняхів" -/+ (0:0)

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ

ЧР Goalstream
КОМЕНТАРІ
(19.11.2016 13:36)
(14.11.2016 10:42)
(12.11.2016 17:19)
(29.10.2016 16:07)
(22.10.2016 10:33)
(05.10.2016 14:58)
(25.09.2016 19:48)
(25.09.2016 15:53)
(20.09.2016 22:38)

НовіКомандиКубок областіЧемпіонат області1 лігаЧемпіонат районуКубок районуМіні-футболГравціВолейболСпартакіадаРізне

©2008-2016 "Спорт Ємільчинщини" Публікація матеріалів (фото) за наявності гіперпосилання на sportem.at.ua | E-mail: sportem@ukr.net