Народна трибуна
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

ФУТБОЛЬНІ САЙТИ
ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ

ВОЛЕЙБОЛ

Народна трибуна
ОНЛАЙН
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » 2017 » Квітень » 29 » Чемпіонат області 2017
08:53
Чемпіонат області 2017

Календар матчів
І коло
ІІ коло
1 тур, 6 травня
МАЛ - Авангард 2:1
Будівельник - Полісся Г 1:3
Фортуна - Полісся С 0:3
Звягель - СК Коростень 1:4

10 тур
Авангард - МАЛ
Полісся Г - Будівельник
Полісся С - Фортуна
СК Коростень - Звягель

2 тур, 13 травня
Фортуна - Будівельник 0:1
Звягель - МАЛ 0:2
СК Коростень - Полісся Г 3:1
Полісся С - ФК Бердичів 3:0

11 тур
Будівельник - Фортуна
МАЛ - Звягель
Полісся Г - СК Коростень
ФК Бердичів - Полісся С

3 тур, 20 травня 
Авангард Н.-В. - Полісся C 1:4
ФК Бердичів - СК Коростень 2:0
Полісся Г - Звягель 2:1
Фортуна - Полісся Г
12 тур
Полісся С - Авангард Н.-В.
СК Коростень - ФК Бердичів
Звягель - Полісся Г
Фортуна - МАЛ
4 тур, 27 травня
Фортуна - Авангард Н.-В. 2:1
СК Коростень - Будівельник 3:2
ФК Бердичів - Полісся Г 1
:3
Полісся С - МАЛ 0:1
13 тур
Авангард Н.-В. - Фортуна
Будівельник - СК Коростень
Полісся Г - ФК Бердичів
МАЛ -
Полісся С
5 тур, 3 червня
Авангард Н.-В. - СК Коростень 1:1
Полісся С - Звягель  1:0
ФК Мал - Будівельник 0:0
ФК Бердичів - Фортуна 3:2
14 тур
СК Коростень - Авангард Н.-В.
Звягель - Полісся Г
Будівельник - ФК МАЛ
Фортуна - ФК Бердичів
6 тур, 10 червня
Авангард Н.-В. - ФК Бердичів 0:0
Полісся Г - Полісся С 0:1
МАЛ - СК Коростень 0:2
Будівельник - Звягель 3:3
15 тур
ФК Бердичів - Авангард Н.-В.
Полісся С - Полісся Г
СК Коростень - МАЛ
Звягель - Будівельник
7 тур, 17 червня
Будівельник - Авангард Н.-В. 1:0
МАЛ - Фортуна 3:0
Звягель - ФК Бердичів 1:1
СК Коростень - Полісся С 2:0
16 тур
Авангард Н.-В. - Будівельник
Фортуна - МАЛ
ФК Бердичів - Звягель
Полісся С. - СК Коростень
8 тур, 24 червня
Звягель - Авангард Н.-В. 0:2
СК Коростень - Фортуна 1:2
ФК Бердичів - Будівельник 1:1
Полісся Г - МАЛ 6:0
17 тур
Авангард Н.-В. - Звягель
Фортуна - СК Коростень
Будівельник - ФК Бердичів
МАЛ - Полісся Г
9 тур, 1 липня
Авангард Н.-В. - Полісся Г 0:3
МАЛ - ФК Бердичів 3:1
Будівельник - Полісся С 1:5
Фортуна - Звягель 0:3
18 тур
Полісся Г - Авангард Н.-В.
ФК Бердичів - МАЛ
Полісся С - Будівельник
Звягель - Фортуна



Календар матчів

І коло
ІІ коло
1 тур, 6 травня
Полісся О - Авангард-2 3:0
3оря - Арсенал-ДЛГ 1:1
Дангард - Україна 2:3
Оріон - Техліцей 0:1
Зоря-Енгергія - Керамік 4:2
Звягель-2 - Тетерів 0:1
12 тур, 19 серпня
Авангард-2 - Полісся О 2:4
Арсенал-ДЛГ - Зоря 1:0
Україна - Дангард 1:2
Техліцей - Оріон 6:1
Керамік - Зоря-Енергія 3:1
Тетерів - Звягель-2 2:0

2 тур, 13 травня
Тетерів - Керамік 4:1
Арсенал-ДЛГ - Авангард-2 5:0
Звягель-2 - Україна 2:1
Зоря-Енергія - Оріон 1:2
Зоря - Дангард 1:2
Полісся О - Техліцей 0:1
13 тур, 26 серпня
Керамік - Тетерів
Авангард-2 -  Арсенал-ДЛГ
Україна - Звягель-2
Оріон - Зоря-Енергія
Дангард - Зоря
Техліцей - Полісся О
3 тур, 20 травня
Україна - Оріон 0:1
Арсенал-ДЛГ - Дангард 2:1
Керамік - Зоря 7:0
Авангард-2 - Зоря-Енергія 1:2
Полісся О - Звягель-2 2:1
Тетерів - Техліцей 3:1
10 тур, 23 липня
Вега - Оріон 2:0
Європак - Спартак 6:1
Будівельник - ФК Ємільчине 3:2
4 тур, 27 травня
Тетерів - Полісся О 3:0
Звягель-2 - Зоря 0:2
Зоря - Авангард-2 1:3
Дангард - Керамік 2:0
Оріон - Арсенал-ДЛГ 0:0
Техліцей - Україна 5:2
11 тур, 30 липня
ФК Ємільчине - Європак 1:1
Техліцей - Вега 1:2
Спартак - Будівельник 1:2
5 тур, 3 червня
Тетерів - Україна 5:1
Арсенал-ДЛГ - Техліцей 1:2
Керамік - Оріон 4:1
Авангард-2 - Дангард 1:2
Зоря - Звягель-2 3:2
Полісся О - Зоря-Енергія 3:2
12 тур
Оріон - ФК Ємільчине 2:2
Спартак - Вега 1:4
Будівельник - Техліцей 3:0
6 тур, 10 червня
Зоря - Полісся О 0:4
Дангард - Звягель-2 3:3
Авангард-2 - Оріон 0:0
Техліцей - Керамік 2:0
Україна - Арсенал-ДЛГ 2:2
Зоря-Енергія - Тетерів 3:2
13 тур, 10 вересня
Техліцей - Спартак 3:0
Будівельник - Оріон 5:1
Вега - Європак 3:0
7 тур, 17 червня
Тетерів - Арсенал-ДЛГ 3:2
Керамік - Україна 7:0
Техліцей - Авангард-2 6:1
Звягель-2 - Оріон 3:1
Полісся О - Дангард 0:0
Зоря-Енергія - Зоря 3:1
14 тур
ФК Ємільчине - Вега -/+
Спартак - Оріон 1:3
Європак - Техліцей 0:0
8 тур, 24 червня
Оріон - Тетерів 1:3
Техліцей - Дангард 1:2
Україна - Зоря 2:2
Арсенал-ДЛГ - Зоря-Енергія 2:3
Керамік - Полісся О 5:1
Авангард-2 - Звягель-2 1:0

9 тур, 1 липня
Оріон - Зоря 2:0
Дангард - Тетерів 2:3
Техліцей - Зоря-Енергія 6:0
Україна - Полісся О 1:3
Арсенал-ДЛГ - Звягель-2 2:0
Авангард-2 - Керамік 1:8

10 тур, 8 липня
Тетерів - Авангард-2 7:0
Звягель-2 - Керамік 2:0
Полісся - Арсенал-ДЛГ 2:1
Зоря-Енергія - Україна 3:0
Зоря - Техліцей 2:6
Дангард - Оріон 3:2

11 тур, 15 липня
Зоря - Тетерів 0:2
Дангард - Зоря-Енергія 0:2
Оріон - Полісся О 1:2
Звягель-2 - Техліцей 1:1
Україна - Авангард-2 0:2
Арсенал-ДЛГ - Керамік 2:4


Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 665 | Додав: sportem
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ

ЧР Goalstream
КОМЕНТАРІ
(21.08.2017 11:42)
(19.08.2017 19:43)
(17.08.2017 16:41)
(12.08.2017 23:26)
(12.08.2017 09:40)
(04.08.2017 11:02)
(30.07.2017 21:59)
СПАРТАКІАДА

НовіКомандиКубок областіЧемпіонат області1 лігаЧемпіонат районуКубок районуМіні-футболГравціВолейболСпартакіадаРізне

©2008-2017 "Спорт Ємільчинщини" Публікація матеріалів (фото) за наявності гіперпосилання на sportem.at.ua | E-mail: sportem@ukr.net