Народна трибуна
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

ФУТБОЛЬНІ САЙТИ
ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ

ВОЛЕЙБОЛ

Народна трибуна
ОНЛАЙН
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2017 » Квітень » 29 » Чемпіонат області 2017
08:53
Чемпіонат області 2017

Календар матчів
І коло
ІІ коло
1 тур, 6 травня
МАЛ - Авангард 2:1
Будівельник - Полісся Г 1:3
Фортуна - Полісся С 0:3
Звягель - СК Коростень 1:4

10 тур, 26 серпня
Авангард - МАЛ 2:0
Полісся Г - Будівельник 1:0
Полісся С - Фортуна 2:1
СК Коростень - Звягель

2 тур, 13 травня
Фортуна - Будівельник 0:1
Звягель - МАЛ 0:2
СК Коростень - Полісся Г 3:1
Полісся С - ФК Бердичів 3:0

11 тур, 2 вересня
Будівельник - Фортуна 5:2
МАЛ - Звягель 2:1
Полісся Г - СК Коростень 1:0
ФК Бердичів - Полісся С 0:2

3 тур, 20 травня 
Авангард Н.-В. - Полісся C 1:4
ФК Бердичів - СК Коростень 2:0
Полісся Г - Звягель 2:1
Фортуна - Полісся Г
12 тур, 9 вересня
Полісся С - Авангард Н.-В. 7:0
СК Коростень - ФК Бердичів 1:2
Звягель - Полісся Г 0:2
Фортуна - МАЛ 3:3
4 тур, 27 травня
Фортуна - Авангард Н.-В. 2:1
СК Коростень - Будівельник 3:2
ФК Бердичів - Полісся Г 1
:3
Полісся С - МАЛ 0:1
13 тур, 16 вересня
Авангард Н.-В. - Фортуна 1:0
Будівельник - СК Коростень 1:1
Полісся Г - ФК Бердичів 3:1
МАЛ -
Полісся С 1:1
5 тур, 3 червня
Авангард Н.-В. - СК Коростень 1:1
Полісся С - Звягель  1:0
ФК Мал - Будівельник 0:0
ФК Бердичів - Фортуна 3:2
14 тур, 23 вересня
СК Коростень - Авангард Н.-В. 1:0
Звягель - Полісся С 3:3
Будівельник - ФК МАЛ 1:3
Фортуна - ФК Бердичів 2:1
6 тур, 10 червня
Авангард Н.-В. - ФК Бердичів 0:0
Полісся Г - Полісся С 0:1
МАЛ - СК Коростень 0:2
Будівельник - Звягель 3:3
15 тур, 30 вересня
ФК Бердичів - Авангард Н.-В. 2:3
Полісся С - Полісся Г 0:0
СК Коростень - МАЛ
Звягель - Будівельник 4:0
7 тур, 17 червня
Будівельник - Авангард Н.-В. 1:0
МАЛ - Фортуна 3:0
Звягель - ФК Бердичів 1:1
СК Коростень - Полісся С 2:0
16 тур, 7 жовтня
Авангард Н.-В. - Будівельник 3:1
Полісся Г - Фортуна 2:1
ФК Бердичів - Звягель 1:0
Полісся С. - СК Коростень 2:2
8 тур, 24 червня
Звягель - Авангард Н.-В. 0:2
СК Коростень - Фортуна 1:2
ФК Бердичів - Будівельник 1:1
Полісся Г - МАЛ 6:0
17 тур, 21 жовтня
Авангард Н.-В. - Звягель 0:5
Фортуна - СК Коростень 3:2
Будівельник - ФК Бердичів 5:1
МАЛ - Полісся Г
9 тур, 1 липня
Авангард Н.-В. - Полісся Г 0:3
МАЛ - ФК Бердичів 3:1
Будівельник - Полісся С 1:5
Фортуна - Звягель 0:3
18 тур. 28 жовтня
Полісся Г - Авангард Н.-В. 2:1
ФК Бердичів - МАЛ 1:0
Полісся С - Будівельник 4:0  
Звягель - Фортуна 3:1



Календар матчів

І коло
ІІ коло
1 тур, 6 травня
Полісся О - Авангард-2 3:0
3оря - Арсенал-ДЛГ 1:1
Дангард - Україна 2:3
Оріон - Техліцей 0:1
Зоря-Енгергія - Керамік 4:2
Звягель-2 - Тетерів 0:1
12 тур, 19 серпня
Авангард-2 - Полісся О 2:4
Арсенал-ДЛГ - Зоря 1:0
Україна - Дангард 1:2
Техліцей - Оріон 6:1
Керамік - Зоря-Енергія 3:1
Тетерів - Звягель-2 2:0

2 тур, 13 травня
Тетерів - Керамік 4:1
Арсенал-ДЛГ - Авангард-2 5:0
Звягель-2 - Україна 2:1
Зоря-Енергія - Оріон 1:2
Зоря - Дангард 1:2
Полісся О - Техліцей 0:1
13 тур, 26 серпня
Керамік - Тетерів 1:2
Авангард-2 -  Арсенал-ДЛГ 1:2
Україна - Звягель-2 +/-
Оріон - Зоря-Енергія 1:1
Дангард - Зоря 1:0
Техліцей - Полісся О 1:0
3 тур, 20 травня
Україна - Оріон 0:1
Арсенал-ДЛГ - Дангард 2:1
Керамік - Зоря 7:0
Авангард-2 - Зоря-Енергія 1:2
Полісся О - Звягель-2 2:1
Тетерів - Техліцей 3:1
14 тур, 2 вересня
Техліцей - Тетерів 1:0
Оріон - Україна 1:1
Дангард - Арсенал-ДЛГ 2:3
Зоря - Керамік 2:1
Зоря-Енергія - Авангард-2 1:1

Звягель-2 - Полісся О 1:1

4 тур, 27 травня
Тетерів - Полісся О 3:0
Звягель-2 - Зоря 0:2
Зоря - Авангард-2 1:3
Дангард - Керамік 2:0
Оріон - Арсенал-ДЛГ 0:0
Техліцей - Україна 5:2
115 тур, 9 вересня
Полісся О - Тетерів 2:1
Зоря-Енергія - Звягель-2 0:0
Авангард-2 - Зоря 1:1
Арсенал-ДЛГ - Оріон 3:1
Україна - Техліцей 1:2
Керамік - Дангард 3:0
5 тур, 3 червня
Тетерів - Україна 5:1
Арсенал-ДЛГ - Техліцей 1:2
Керамік - Оріон 4:1
Авангард-2 - Дангард 1:2
Зоря - Звягель-2 3:2
Полісся О - Зоря-Енергія 3:2
16 тур, 16 вересня
Україна - Тетерів 2:3
Техліцей - Арсенал-ДЛГ 0:0
Оріон - Керамік 2:4
Дангард - Авагард-2 4:1
Звягель-2 - Зоря 0:0
Зоря-Енергія - Полісся О 1:0
6 тур, 10 червня
Зоря - Полісся О 0:4
Дангард - Звягель-2 3:3
Авангард-2 - Оріон 0:0
Техліцей - Керамік 2:0
Україна - Арсенал-ДЛГ 2:2
Зоря-Енергія - Тетерів 3:2
17 тур, 23 вересня
Полісся О - Зоря 1:2
Звягель-2 - Дангард 2:2
Орыон - Авангард-2 1:2
Керамік - Техліцей 3:0
Арсенал-ДЛГ - Україна 1:0
Тетерів - Зоря-Енергія 3:0
7 тур, 17 червня
Тетерів - Арсенал-ДЛГ 3:2
Керамік - Україна 7:0
Техліцей - Авангард-2 6:1
Звягель-2 - Оріон 3:1
Полісся О - Дангард 0:0
Зоря-Енергія - Зоря 3:1
18 тур, 30 вересня
Арсенал-ДЛГ - Тетерів 1:1
Україна - Керамік 1:3
Авангард-2 - Техліцей 2:2
Оріон - Звягель-2 1:2
Дангард - Полісся О 0:2
Зоря - Зоря-Енергія 0:1
8 тур, 24 червня
Оріон - Тетерів 1:3
Техліцей - Дангард 1:2
Україна - Зоря 2:2
Арсенал-ДЛГ - Зоря-Енергія 2:3
Керамік - Полісся О 5:1
Авангард-2 - Звягель-2 1:0
19 тур, 7 жовтня
Тетерів - Оріон 4:0
Дангард - Техліцей 0:1
Зоря - Україна 3:2
Зоря-Енергія - 
Арсенал-ДЛГ 1:2
Полісся О - Керамік 6:2
Звягель-2 - Авангард-2 1:4
9 тур, 1 липня
Оріон - Зоря 2:0
Дангард - Тетерів 2:3
Техліцей - Зоря-Енергія 6:0
Україна - Полісся О 1:3
Арсенал-ДЛГ - Звягель-2 2:0
Авангард-2 - Керамік 1:8
20 тур, 14 жовтня
Зоря - Оріон -/+
Тетерів - Дангард 2:0
Зоря-Енергія - Техліцей 0:0
Полісся О - Україна 1:2
Звягель-2 - Арсенал-ДЛГ 1:0
Керамік - Авангард-2 2:1
10 тур, 8 липня
Тетерів - Авангард-2 7:0
Звягель-2 - Керамік 2:0
Полісся - Арсенал-ДЛГ 2:1
Зоря-Енергія - Україна 3:0
Зоря - Техліцей 2:6
Дангард - Оріон 3:2
21 тур, 28 жовтня
Авангард-2 - Тетерів 0:3
Керамік - Звягель-2 3:4
Арсенал-ДЛГ - Полісся 0:0
Україна - Зоря-Енергія 2:4
Техліцей - Зоря 1:0
Оріон - Дангард 5:2
11 тур, 15 липня
Зоря - Тетерів 0:2
Дангард - Зоря-Енергія 0:2
Оріон - Полісся О 1:2
Звягель-2 - Техліцей 1:1
Україна - Авангард-2 0:2
Арсенал-ДЛГ - Керамік 2:4
22 тур, 4 листопада
тетерів - Зоря
Зоря-Енергія - Дангард-2
Полісся О - Оріон
Техліцей - Звягель-2
Авангард-2 - Україна
Керамік - Арсенал-ДЛГ

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 945 | Додав: sportem
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ

ЧР Goalstream
КОМЕНТАРІ
(11.12.2017 13:45)
(09.12.2017 20:37)
(21.11.2017 13:28)
(28.10.2017 16:25)
(18.10.2017 18:05)
(17.10.2017 15:52)
(05.10.2017 11:41)
СПАРТАКІАДА

НовіКомандиКубок областіЧемпіонат області1 лігаЧемпіонат районуКубок районуМіні-футболГравціВолейболСпартакіадаРізне

©2008-2017 "Спорт Ємільчинщини" Публікація матеріалів (фото) за наявності гіперпосилання на sportem.at.ua | E-mail: sportem@ukr.net