Народна трибуна
АФІША

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

ФУТБОЛЬНІ САЙТИ
ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ

ВОЛЕЙБОЛ

СПАРТАКІАДА
ОНЛАЙН
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



20:15
Чемпіонат області 2018

Вища ліга, Календар матчів
І колоІІ коло
1 тур, 5 травня
Мал – ФК Бердичів 3:0

Звягель – Будівельник 5:0
СДЮСШОР Полісся – Фортуна 0:4
Полісся Г – Полісся С 2:0
10 тур, 25 серпня
ФК Бердичів - Мал 1:4
Будівельник - Звягель 0:2
Фортуна - СДЮШОР Полісся 3:0
Полісся С - Полісся Г 2:0
2 тур, 12 травня
Будівельник - Фортуна 0:4
ФК Бердичів - СДЮСШОР-Полісся 4:0
Тетерів - Полісся Г 1:2
Мал - Звягель 2:1

11 тур, 2 вересня
Фортуна - Будівельник 1:0
СДЮШОР Полісся - ФК Бердичів 0:0
Полісся Г - Тетерів 2:0
Звягель  – Мал 4:1
3 тур, 19 травня
Полісся Г - Мал 1:2
СДЮШОР Полісся - Тетерів 0:3
Фортуна - ФК Бердичів 2:0
Полісся С - Будівельник 5:0
12 тур, 9 вересня
Мал - Полісся Г 
Тетерів - СДЮШОР-Полісся 1:1
ФК Бердичів - Фортуна 0:1
Будівельник - Полісся С 0:2 
4 тур, 26 травня
СДЮСШОР Полісся - Звягель 0:4
Фортуна - Мал 1:0
Полісся С - Тетерів 3:0
Будівельник - ФК Бердичів 1:1
13 тур, 16 вересня
Звягель - СДЮШОР Полісся 6:0
Мал - Фортуна 1:1
Тетерів - Полісся С 0:2
ФК Бердичів - Будівельник 1:3
5 тур, 2 червня
Фортуна - Полісся Г 1:1
Полісся С - Звягель
Будівельник - Мал 0:4
ФК Бердичів - Тетерів 5:3

14 тур, 23 вересня
Полісся Г - Фортуна 2:1
Звягель - Полісся С 3:0
Мал - Будівельник 2:0
Тетерів - ФК Бердичів 0:1
6 тур, 9 червня
Полісся С - Полісся-СДЮШОР 3:0
Будівельник - Полісся Г 0:2
Звягель - ФК Бердичів 4:0
Тетерів - Мал 0:3
15 тур, 30 вересня
Полісся-СДЮШОР - Полісся С
Полісся Г - Будівельник
ФК Бердичів - Звягель
Мал - Тетерів
7 тур, 16 червня
Звягель - Тетерів 2:1
Полісся Г - ФК Бердичів 1:1
Полісся-СДЮШОР - Будівельник 1:1
Ф
ортуна - Полісся С 1:4
16 тур, 7 жовтня
Тетерів - Звягель
ФК Бердичів - Полісся Г
Будівельник - Полісся-СДЮШОР
Полісся С - Фортуна
8 тур, 23 червня
Полісся Г - Звягель 1:0
ФК Бердичів - Полісся С 0:2
Тетерів - Фортуна 0:5
Мал - Полісся-СДЮШОР 6:1

17 тур, 14 жовтня
Звягель - Полісся Г
Полісся С - ФК Бердичів
Фортуна - Тетерів
Полісся-СДЮШОР - Мал
9 тур, 30 червня
Тетерів - Будівельник 0:7
Мал - Полісся С 0:0
Фортуна - Звягель 0:1
Полісся Г - Полісся-СДЮШОР 3:1
18 тур
Будівельник - Тетерів
Полісся С - Мал
Звягель - Фортуна
Полісся-СДЮШОР - Полісся Г


Перша ліга, Група А, Календар матчів
І колоІІ коло
1 тур, 5 травня
Звягель-2 – Авангард 1:0
ФК Ружин – Агролайф 0:6
ФК Ємільчине – ФК Брусилів 4:4
Керамік – ФСК Іршанськ 6:1
10 тур, 18 серпня
Оріон - Керамік 0:8
ФСК Іршанськ - ФК Ружин +/-
Звягель-2 - Агролайф 5:2
Авангард - ФК Ємільчине 2:0
2 тур, 12 травня
ФСК Іршанськ - ФК Ємільчине 1:0
ФК Брусилів - ФК Ружин 4:3
Агролайф - Звягель-2 2:1
Авангард - Оріон 1:0

11 тур, 25 серпня
ФК Ємільчине - Оріон 0:1
Авангард - Звягель-2 0:2
Агролайф - ФК Ружин 4:0
ФСК Іршанськ - Керамік 1:4
3 тур, 19 травня
ФК Ружин - Оріон 1:2
ФК Ємільчине - Авангард 2:1
Керамік - Агролайф 2:1
ФСК Іршанськ - ФК Брусилів 1:0
12 тур, 1 вересня
Звягель-2 - Оріон 5:2
ФК Ємільчине - ФК Ружин -/+
Керамік - Авангард +/-
ФСК Іршанськ - Агролайф 1:1
4 тур, 26 травня
Агролайф - ФСК Іршанськ 12:1
Авангард - Керамік 0:3
Оріон - ФК Ємільчине 2:2
Звягель-2 - ФК Ружин 3:0

13 тур, 8 вересня
Агролайф - Оріон 4:0
Авангард - ФСК Іршанськ 2:2
Керамік - ФК Ємільчине +/-
ФК Ружин - Звягель-2 1:3
5 тур, 2 червня
ФК Ємільчине - Звягель-2 1:1
Керамік - Оріон 5:1
ФСК Іршанськ - Авангард 1:1
ФК Брусилів - Агролайф 0:3
14 тур, 15 вересня
Оріон - Авангард 0:2
ФК Ємільчине - Агролайф -/+
Звягель-2 - ФСК Іршанськ 4:1
ФК Ружин - Керамік 1:6
6 тур, 9 червня
Авангард - ФК Брусилів +/-
Оріон - ФСК Іршанськ 1:1
Звягель-2 - Керамік 0:3
ФК Ружин - ФК Ємільчине 2:3
15 тур, 30 вересня
ФСК Іршанськ - Оріон
Агролайф - Керамік
ФК Ружин - Авангард
Звягель-2 - ФК Ємільчине
7 тур, 16 червня
Оріон - Агролайф 2:3
Звягель-2 - ФК Брусилів 5:0
ФК Ружин - ФСК Іршанськ 0:4
ФК Ємільчине - Керамік 2:2

8 тур, 23 червня
Керамік - ФК Ружин 7:0
ФСК Іршанськ - Звягель-2 2:2
ФК Брусилів - Оріон -/+
Агролайд - Авангард 3:0

9 тур, 30 червня
ФК Брусилів - Керамік -/+
Агролайф - ФК Ємільчине 4:0
Авангард - ФК Ружин 3:0
Оріон - Звягель-2 0:0





Перша ліга, Група Б, Календар матчів
І колоІІ коло
1 тур, 5 травня
Техліцей – Зоря 0:1
Полісся О – Звягель-750 1:1
Арсенал-ДЛГ – ФК Радовель 4:0
Сокіл – Юність 4:2
8 тур, 18 серпня
Зоря - Техліцей 1:1
Звягель-750 - Полісся О
ФК Радовель - Арсенал-ДЛГ 2:2
Юність - Сокіл 2:3
2 тур, 12 травня
Арсенал-ДЛГ - Юність 3:1
ФК Радовель - Полісся О 1:1
Звягель-750 - Техліцей 0:2
Зоря - Сокіл 0:4
9 тур, 25 серпня
Юність - Арсенал-ДЛГ
Полісся О - ФК Радовель 1:0
Техліцей - Звягель-750
Сокіл - Зоря 2:2
3 тур, 19 травня
Юність - ФК Радовель 5:2
Звягель-750 - Арсенал ДЛГ 3:0  
Полісся О - Зоря 4:0
Сокіл - Техліцей 0:0
10  тур, 2 вересня
ФК Радовель - Юність 1:2
Зоря - Полісся О 5:1
Техліцей - Сокіл 2:3
Арсенал ДЛГ - Звягель 750
4 тур, 26 травня
Юність - Зоря 2:2
Сокіл - Звягель-750 4:1
Техліцей - ФК Радовель 2:0
Полісся О - Арсенал ДЛГ 2:3
11 тур, 9 вересня
Зоря - Юність 1:0
Звягель-750 - Сокіл 
ФК Радовель - Техліцей 2:0
Арсенал ДЛГ - Полісся О 1:0
5 тур, 2 червня
Техліцей - Юність 3:2
Сокіл - Полісся О 1:2
Арсенал-ДЛГ - Зоря 1:1
ФК Радовель - Звягель-750 0:3

12 тур, 16 вересня
Юність - Техліцей 0:5
Полісся О - Сокіл 4:0
Зоря - Арсенал ДЛГ 1:3
Звягель-750 - ФК Радовель -/+
6 тур, 9 червня
Юність - Звягель-750 1:1
Зоря - ФК Радовель 8:2
Сокіл - Арсенал-ДЛГ 2:0
Полісся О - Техліцей 3:2
13 тур, 23 вересня
Звягель-750 - Юність
ФК Радовель - Зоря
Арсенал ДЛГ - Сокіл
Техліцей - Полісся О
7 тур, 16 червня
Юність - Полісся О 4:3
Аресенал-ДЛГ - Техліцей 2:2
ФК Радовель - Сокіл 0:2
Звягель-750 - Зоря 5:2
14 тур, 30 вересня
Полісся О - Юність
Техліцей - Арсенал ДЛГ
Сокіл - ФК Радовель
Зоря - Звягель-750
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 719 | Додав: sportem
Всього коментарів: 2
2 hrekdv   (08.05.2018 22:17)
СДЮШОР - Фортуна 0:4

0
1 sportem   (05.05.2018 22:19)
ФК Ємільчине - ФК Брусилів 4:4, Драматичний фінал

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ

ЧР Goalstream
КОМЕНТАРІ
(13.11.2018 20:30)
(06.11.2018 18:00)
ДЕРЖЛІСГОСП
ПОЛІЦІЯ

НовіКомандиКубок областіЧемпіонат області1 лігаЧемпіонат районуКубок районуМіні-футболГравціВолейболСпартакіадаРізне

©2008-2018 "Спорт Ємільчинщини" Публікація матеріалів (фото) за наявності гіперпосилання на sportem.at.ua | E-mail: sportem@ukr.net