Народна трибуна
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

ФУТБОЛЬНІ САЙТИ
ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ

ВОЛЕЙБОЛ

ОНЛАЙН
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



20:15
Чемпіонат області 2018
Вища ліга, Календар матчів
І колоІІ коло
1 тур, 5 травня
Мал (Коростень) – ФК Бердичів 3:0

Звягель – Будівельник 5:0
СДЮСШОР Полісся – Фортуна 0:4
Полісся Г – Полісся С 2:0


2 тур, 12 травня
Будівельник - Фортуна 0:4
ФК Бердичів - СДЮСШОР-Полісся 4:0
Тетерів - Полісся Г 1:2
Мал - Звягель 2:1


Звягель  – Будівельник
3 тур, 19 травня
Полісся Г - Мал 14.07
СДЮШОР Полісся - Тетерів 0:3
Фортуна - ФК Бердичів 2:0
Полісся С - Будівельник 5:0

4 тур, 26 травня
СДЮСШОР Полісся - Звягель 0:4
Фортуна - Мал 21.07
Полісся С - Тетерів 3:0
Будівельник - ФК Бердичів 21.07

5 тур, 2 червня
Фортуна - Полісся Г
Полісся С - Звягель
Будівельник - Мал
ФК Бердичів - Тетерів


6 тур, 9 червня
Полісся С - Полісся-СДЮШОР 3:0
Будівельник - Полісся Г 0:2
ФК Бердичів - Звягель
Тетерів - Мал

7 тур, 16 червня
Звягель - Тетерів 2:1
Полісся Г - ФК Бердичів 1:1
Полісся-СДЮШОР - Будівельник 1:1
Ф
ортуна - Полісся С 1:4

8 тур, 23 червня
Полісся Г - Звягель 1:0
ФК Бердичів - Полісся С 0:2
Тетерів - Фортуна 0:5
Мал - Полісся-СДЮШОР 6:1


9 тур, 30 липня
Тетерів - Будівельник 0:7
Мал - Полісся С
Звягель - Фортуна
Полісся Г - Полісся-СДЮШОР 3:1



Перша ліга, Група А, Календар матчів
І колоІІ коло
1 тур, 5 травня
Звягель-2 – Авангард 1:0
ФК Ружин – Агролайф 0:6
ФК Ємільчине – ФК Брусилів 4:4
Керамік – ФСК Іршанськ 6:1
10 тур, 18 серпня
2 тур, 12 травня
ФСК Іршанськ - ФК Ємільчине 1:0
ФК Брусилів - ФК Ружин 4:3
Агролайф - Звягель-2 2:1
Авангард - Оріон 1:0

Звягель  – Будівельник
3 тур, 19 травня
ФК Ружин - Оріон 1:2
ФК Ємільчине - Авангард 2:1
Керамік - Агролайф 2:1
ФСК Іршанськ - ФК Брусилів 1:0

4 тур, 26 травня
Агролайф - ФСК Іршанськ 12:1
Авангард - Керамік 0:3
Оріон - ФК Ємільчине 2:2
Звягель-2 - ФК Ружин 3:0


5 тур, 2 червня
ФК Ємільчине - Звягель-2 1:1
Керамік - Оріон 5:1
ФСК Іршанськ - Авангард 1:1
ФК Брусилів - Агролайф 0:3

6 тур, 9 червня
Авангард - ФК Брусилів +/-
Оріон - ФСК Іршанськ 1:1
Звягель-2 - Керамік 0:3
ФК Ружин - ФК Ємільчине 2:3

7 тур, 16 червня
Оріон - Агролайф 2:3
Звягель-2 - ФК Брусилів 5:0
ФК Ружин - ФСК Іршанськ 0:4
ФК Ємільчине - Керамік 2:2

8 тур, 23 червня
Керамік - ФК Ружин 7:0
ФСК Іршанськ - Звягель-2 2:2
ФК Брусилів - Оріон -/+
Агролайд - Авангард 3:0

9 тур, 30 червня
ФК Брусилів - Керамік -/+
Агролайф - ФК Ємільчине 4:0
Авангард - ФК Ружин
Оріон - Звягель-2 0:0





Перша ліга, Група Б, Календар матчів
І колоІІ коло
1 тур, 5 травня
Техліцей – Зоря 0:1
Полісся (О) – Звягель-750 1:1
Арсенал-ДЛГ – ФК Радовель 4:0
Сокіл – ФК Малин

2 тур, 12 травня
Арсенал-ДЛГ - Юність 3:1
ФК Радовель - Полісся (О)
Звягель-750 - Техліцей 0:2
Зоря - Сокіл 0:4
Звягель  – Будівельник
3 тур, 19 травня
Юність - ФК Радовель 5:2
Звягель-750 - Арсенал ДЛГ 3:0  
Полісся О - Зоря 4:0
Сокіл - Техліцей

4 тур, 26 травня
Юність - Зоря 2:2
Сокіл - Звягель-750 4:1
Техліцей - ФК Радовель 2:0
Полісся О - Арсенал ДЛГ 2:3

5 тур, 2 червня
Техліцей - Юність 3:2
Сокіл - Полісся 1:2
Арсенал-ДЛГ - Зоря 1:1
ФК Радовель - Звягель-750 0:3


6 тур, 9 червня
Юність - Звягель-750 1:1
Зоря - ФК Радовель 8:2
Сокіл - Арсенал-ДЛГ 2:0
Полісся - Техліцей 3:2

7 тур, 16 червня
Юність - Полісся 4:3
Аресенал-ДЛГ - Техліцей 2:2
ФК Радовель - Сокіл 0:2
Звягель-750 - Зоря 5:2

8 тур, 23 червня
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 403 | Додав: sportem
Всього коментарів: 2
2 hrekdv   (08.05.2018 22:17)
СДЮШОР - Фортуна 0:4

0
1 sportem   (05.05.2018 22:19)
ФК Ємільчине - ФК Брусилів 4:4, Драматичний фінал

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ

ЧР Goalstream
КОМЕНТАРІ
(15.07.2018 21:39)
(15.07.2018 20:00)
(09.07.2018 10:15)
(08.07.2018 14:48)
(06.07.2018 16:10)
(02.07.2018 12:31)
(02.07.2018 00:09)
СПАРТАКІАДА

НовіКомандиКубок областіЧемпіонат області1 лігаЧемпіонат районуКубок районуМіні-футболГравціВолейболСпартакіадаРізне

©2008-2018 "Спорт Ємільчинщини" Публікація матеріалів (фото) за наявності гіперпосилання на sportem.at.ua | E-mail: sportem@ukr.net