11:58
ЧР 2012, 11 тур, Підлуби - Куліші 1:3, Визначились фаворити ЧР
Початок матчу Підлуби - Куліші, можливо, став рекордним в рамках ЧР. Поєдинок стартував о 18.10. Перед матчем суперники мали майже однакові показники в турнірній таблиці, проте шанси гостей на перемогу в матчі оцінювались вище. Серед головних аргументів - в складі Кулішів грають основні гравці ФК Ємільчине: Савчук Сергій, Ярослав Бондарчук та симпатії арбітра матчу.
Підлуби - Куліші 1:3
Підлуби: Остапчук Роман (Серпутько Вадим, 46'), Яценко Олександр, Ситайло Сергій (Остапчук Роман, 46'), Єфімов Вадим, Дейнеко Руслан, Ярмоленко Володимир, Василівський Юрій, Кашпуренко Микола, Кашпуренко Сергій, Ігнатенко Юрій, Гарбар Сергій
Голи: 0:1 - Дорофієнко Дмитро, 1:1 - Ігнатенко Юрій, 1:2 - Бондарчук Ярослав, 1:3 - Дейнеко Сергій

Рахунок матчу першими відкрили гості, орієнтовно на 20 хвилині один з кращих бомбадирів чемпіонату Дорофієнко Дмитро скористався неузгодженими діями господарів в штрафному майданчику - 0:1. Господарі з відповіддю незабарились, і через кілька хвилин Ігнатенко Юрій майстерно розібрався з голкіпером гостей - 1:1. Перший тайм пройшов загалом на високому рівні, але відзначитись більше суперникам невдалось. Після відпочинку команди продовжили боротись за перемогу. Спочатку гравець Кулішів втратив чудову нагоду вивести гостей вперед, м'яч після його удару головою пролетів трішки вище перекладини воріт. Дальнім пострілам Підлубів, а також гольовим моментам з близької відстані, бракувало влучності.

Куліші провівши ряд замін, в заключні хвилини матчу, здобули перемогу. Після розіграшу кутового удару, який виявився спірним в матчі, Я.Бондарчук вивів кулішівців вперед. Маючи обмаль часу відігратись Підлуби наразились тільки на результативну контратаку гостей, яку потужним ударом завершив нападник гостей С.Дейнеко - 1:3. А Р.Дейнеко, в.о. тренера Підлубів,  провалив другий домашній матч поспіль.

Голи: Непізнаничі - Дідус Тарас-2, Самченко Олег-3
Мала Глумча на виїзді зіграла з Непізнаничами. Перший тайм завершився з рахунком 0:1 (за Глумчу відзначився Дідус Тарас). У другому таймі впевненіше грали гості, що призвело до 4-х поспіль забитих м'ячів - ще один забив Дідус Тарас та три на рахунку Самченка Олега. Тільки під кінець матчу Непізнаничі зуміли забити гол престижу, що в підсумку 1:5.

27 sportem   (09.08.2012 18:45) [Материал]
Збільшено суму призового фонду конкурсу прогнозистів ЧР. З 09.08.12 сума становить 200 грн., спонспор Кльоц Олексій (Сербо-Слобідка). Переможець отримає рівно половину - 100 грн., ІІ - 50 грн., ІІІ - 25 грн. Бонуси - 25 грн.

26 BommGol   (09.08.2012 16:11) [Материал]
А зазвичай 5-6 чоловік. Помиливсь...

25 sportem   (09.08.2012 16:05) [Материал]
Лапін, Маярчук, Вдовиченко, Білошицький, Волощук, Палько, Хільченко - сім гравців з перших хвилин.

24 BommGol   (09.08.2012 15:53) [Материал]
sportem
В чому полягає суть обману?

23 sportem   (09.08.2012 15:45) [Материал]
Написано все рівно, як в положенні змагань. В матчі Підлуби - Середи з перших хвилин грало мінімум сім гравців, відсутній був ще М.Романчук. Чому без обману не можна?

22 BommGol   (09.08.2012 15:12) [Материал]
Причин відмови не знаю.
Ліга Чемпіонів стара назва Кубок Чемпіонів - ФК Середи там точно в житті участь не братимуть biggrin
Потрібно писати Кубок Чемпіонів (Житомирщини чи якось інше)

21 sportem   (09.08.2012 15:07) [Материал]
Тоді, яка причина відмови команди від участі в змаганнях? Середи згідно положення мають право брати участь у Кубку чемпіонів.

Учасниками змагань є сільські та селищні аматорські команди Житомирської області, які стали переможцями (призерами) у змаганнях чемпіонатів районів.
До участі у Кубку чемпіонів допускаються футболісти, які внесені до заявки колективу, проживають (згідно прописки в паспорті) в населеному пункті (селі, селищі), де формується команда. Командам дозволяється внести до заявки 7 футболістів-«легіонерів», які не проживають в населеному пункті (селі, селищі), де формується команда, але проживають в інших населених пунктах відповідного району, який представляє команда.

20 BommGol   (09.08.2012 14:55) [Материал]