14:22
Чемпіонат району з волейболу 2009
Справжня боротьба за вихід в 1/8 фіналу відбулася в матчах  ІІ зони. Райдержадміністрація підсилена провідними гравцями ДЮСШ Б.Волощуком, Є.Шолкіним, С.Ятлуком (волейбольна Dream team району) перемогла волейболістів Малої Глумчи 2:0 (25:21, 25:20). В наступному матчі в першому сеті РДА розгромила РВ УМВС (підсилена кількома гравцями, серед них Я.Трушківський), але в другому сеті зав'язалась боротьба. При рахунку 24:20 команда РДА зрівнює рахунок, але фортуна все-таки посміхається РВ УМВС 26:24. На тайбрейку волейболісти РДА підтверджують свій зірковий статус - 15:7.

Варварівка

Наступну путівку до 1/4 фіналу розіграли команди РВ УМВС та Малої Глумчи, яка стала командою глядацьких симпатій. Вигравши перший сет з рахунком 25:20 волейболісти Малої Глумчи провалюють початок другого сету з неймовірним рахунком 1:10 та сам сет. Зміна сторін на тайбрейку - рахунок 8:6 на користь М. Глумчи, але черговий провал - рахунок тайбрейку 15:11 на користь РВ УМВС. Ослаблена команда ДЮСШ не стала серйозним суперником для інших команд.

Андрієвичі

Вітаю шанувальників волейболу!!! Сьогодні відбулися півфінальні поєдинки в двох підгрупах. Нажаль ігровий день не порадував нас сенсаціями, в кожній групі перемогли фаворити першості. В І групі путівки до фіналу здобули команди "Райдержадміністрація" та "Тайки" здолавши команди "Бараші" та "Андрієвичі". В ІІ групі команди ДП "Лісгосп" та РВ УМВС не відчули серйозної боротьби з боку команд "Рихальськ" та "Податкова", - розв'язавши лише між собою боротьбу за перше місце в групі, де перемогу святкували гравці ДП "Лісгосп" з рахунком 2:1.
Будемо чекати з нетерпінням фіналу першості!!! Залишається дізнатися лише дату проведення, а то як стало відомо з неофіційних джерел, фінал перенесено, і 7 березня - в переддень найпрекраснішого свята не відбудеться.

4. Тайки
Згідно передстартовим прогнозам, хто стане чемпіоном з волейболу (РДА-56%, Лігосп-25%, РВ УМВС-13%, Тайки-6% голосів) в 1 турі відбулися "головні матчі" між суперниками. РДА - ДП "Лісгосп" 2:0, РВ УМВС - Тайки 2:0.

Матч між РДА та РВ УМВС  нагадав хід поєдинку 1/8 фіналу між цими командами. Програвши перший сет з рахунком 25:15, команда РВ УМВС на початку другого захопила ініціативу та здобула в ньому перемогу 25:21. На тай-брейку впевнена та результативна гра в атаці РДА приносить перемогу команді з рахунком 15:11. Програвши перший сет та програючи в другому 21:23 в матчі з ДП "Лісгоспом", міліціонери зуміли переломити хід поєдинку на свою користь та зайняти 2 місце. Чемпіоном району з волейболу 2009 стала команда РДА.
Категорія: Волейбол | Переглядів: 3460 | Додав: sportem
Всього коментарів: 141 2 »
14 vitas   (29.01.2010 10:59) [Материал]
Не спорю, що Сербо-Слобідка добре грає!!!!! Але не варто забувати що в Рихальську є доволі добрі гравці!!!! Просто по деяким причинам не можуть грати!!!!! А щоб всі вони зібрались ---- тоді чемпіонство гарантовано за Рихальськом!!!!!

13 sportem   (19.03.2009 20:06) [Материал]
19 березня 2009 р. в спортзалі школи №1 відбулася дружня зустріч між командами Ємільчинської РДА та депутатами Новоград-Волинської міської ради. Результат-3:2
В гостей на майданчику виділялись голова ВАТ "Нов.-Волинський хлібзавод" С. Портянко, власник будівельних магазинів Канюка, колишній командир військової частини полковник В.Пекельний

10 kloc   (28.02.2009 21:56) [Материал]
В 2010 Сербо-Слобідка виставить свою команду з волейболу і спробує заняти призове місце biggrin

9 kloc   (28.02.2009 21:52) [Материал]
Cлобода ЛУЧШЕ!!!!!!!!!!!!

8 kloc   (24.02.2009 20:55) [Материал]
sportem де і коли будуть проведені четверть фінали????
Ответ: В Ємільчині, спортзал ЗОШ №1, в неділю можливо в "Зірочці".

7 Romanuch   (23.02.2009 23:19) [Материал]
З зони №4 вийшли команди Рихальська на першому місці і на другому місці Андрієвичі, Варварівка взагалі не з`явилась.Симони великого опору не дали обом командам. cool