Гостей: 1
Користувачів: 0

12:21
ЧР 2012, 24 тур, Ємільчине - Бараші 4:1, Вихід на фінішну пряму
Учасники ЧР, з виходом на фінішну пряму, повторили минулорічний антирекорд - п'ять технічних поразок в турі. Попри чудову осінню погоду - Підлуби, Миколаївка, Рихальське, Бараші дружньо зекономили кошти та сили на кращі часи. Проте, слід відзначити Бараші, які в суботу зіграли пропущену гру 22 туру проти Ємільчиного.

Симони - Миколаївка +/-, Ємільчине - Варварівка +/-, Куліші - Підлуби +/-

Рясне - Сербо-Слобідка 3:0

Голи: Вознюк Юрiй, Терещук Дмитро, Гордiєнко Костянтин

Перенесений матч ХХІІ туру

Ємільчине - Бараші 4:1
Ємільчине: Кур'ята Микола, Піскун Сергій, Ходоровський Вадим, Остапчук Максим, Курносов Михайло (Cаган В'ячеслав), Данильчук Андрій, Слюсар Дмитро, Левченко Владислав, Голяка Євген, Антощук Вадим, Бацюн Олександр
Голи: Антощук Вадим, Остапчук Максим, Данильчук Андрій, Бацюн Олександр - Майданович Роман (пен.)
Господарі виграли перший тайм з рахунком 3:1. Забитими м'ячами відзначились Антощук Вадим, Остапчук Максим, Данильчук Андрій та Майданович Роман, який реалізував пенальті за рахунку 2:0. Під завісу матчу Бацюн Олександр забив четвертий м'яч у ворота Барашів, який дозволив ємільчинцям здобути перемогу з великим рахунком.

Мала Глумча - Непізнаничі 4:0
Голи: Дем'янчук Петро, Авраменко Максим, Лукашишин Сергій, Тукайло Юрій
В першому таймі гості дали бій команді Глумчі, але після багатьох атак господарів все-таки відзначився Дем'янчук Петро. В другому тайми гості доволі рослабились, а Мала Глумча зіграла на класі. При подачі кутового удару Авраменко Максим збільшує рахунок матчу. Третій м'яч забив Лукашишин Сергій, зігравши на добиванні. Під завісу матчу Федорчук Юрій протягнувши шкіряного по фланзі віддав пас на Тукайло Юрія, який збільшує рахунок - 4:0!

10 den-perepolkin   (10.11.2012 01:28) [Материал]
Сербо-Слобідка - Куліші початок о 13:30.

9 sportem   (09.11.2012 15:36) [Материал]
Про які матчі розмова?

8 кривотин123   (09.11.2012 13:49) [Материал]
То ми забивали голи а їх ніхто недобавив....

7 sportem   (07.11.2012 17:50) [Материал]
Коростень - Ємільчинський р-н 3:2, Овруч - Ємільчинський р-н 1:0, за рахунку 0:0 Слюсар Дмитро нереалізував пенальті, переможний м'яч Овруч забив в кінці матчу.
Ємільчинський р-н представляла команда Підлубівської ЗОШ, підсилена гравцями Ємільчиного, Малої Глумчи, Барашів.
Фінальні матчі Спартакіади, м. Коростень

6 кривотин123   (06.11.2012 18:17) [Материал]
Чого голи недобавляють в таблицю?????
Ответ: Для таблиці бомбардирів потрібні достовірні дані, в турнірну таблицю ставимо +/-

5 slava-7   (04.11.2012 17:42) [Материал]
Кривотин - Рихальське +/-

4 Fantom   (04.11.2012 17:16) [Материал]
ФК Середи - ФК Бараші +/-

3 rawik   (03.11.2012 21:08) [Материал]
Хороший воротар-пів команди. Це ще раз довів матч Рясне-Сербо-Слобідка, де гру дуже високої якості продемонстрував молодий воротар Рясного Лакейчук Юрій. Також фантастичний за красою гол забив Терещук Дмитро. Бажаємо цим молодим людям подальших успіхів, а Рясному-чергових перемог.