Народна трибуна
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

ФУТБОЛЬНІ САЙТИ
ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ

ВОЛЕЙБОЛ

Народна трибуна
ОНЛАЙН
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Районна спартакіада школярів 2008/2009
Переможці та призери

Вид спортуІ місцеІІ місцеІІІ місце
Футбол (хлопці)
Ємільчинська ЗОШ №1
Кулішівська ЗОШ
Рихальська ЗОШ
Легкоатлетичний крос
Середівська ЗОШ
Малоглумчанська ЗОШ
Ємільчинська ЗОШ №2
Волейбол
(дівчата)
Ємільчинська ЗОШ №1Ємільчинська ЗОШ №2Рихальська ЗОШ
Волейбол
(хлопці)
Ємільчинська ЗОШ №1Ємільчинська ЗОШ №2Барашівська ЗОШ
Баскетбол (дівчата)
Рихальська ЗОШПідлубівська ЗОШ
Степанівська ЗОШ
Баскетбол (хлопці)Ємільчинська ЗОШ №1Рихальська ЗОШБарашівська ЗОШ
Настільний тенісМиколаївська ЗОШСимонівська ЗОШРихальська ЗОШ
Гандбол (хлопці)Ємільчинська ЗОШ №1Рихальська ЗОШПідлубівська ЗОШ
Гандбол (дівчата)Ємільчинська ЗОШ №1Підлубівська ЗОШРихальська ЗОШ
ШахиРихальська ЗОШСередівська ЗОШ Миколаївська ЗОШ
Футбол (дівчата)
Степанівська ЗОШ Андрієвицька ЗОШ
Миколаївська ЗОШ
Допризовна підготовка
Барашівська ЗОШРихальська ЗОШСтепанівська ЗОШ
Легка
атлетика
Рихальська ЗОШЄмільчинська ЗОШ №1Барашівська ЗОШ
Багатоборство
Середівська ЗОШ Ємільчинська ЗОШ №2Підлубівська ЗОШ

Офіційний залік

М
Навчальний заклад
7+2
Всього
1
 Ємільчинська ЗОШ №1
685
741
2
 Рихальська ЗОШ
543
727
3  Ємільчинська ЗОШ №2
454,5
619,5
4
 Підлубівська ЗОШ
450
642
5
 Барашівська ЗОШ
447
629
6
 Степанівська ЗОШ
435
607
7
 Миколаївська ЗОШ
429
509
8
 Середівська ЗОШ
412
469
9
 Яблунецька ЗОШ
272
324,5
10
 Варварівська ЗОШ
203
203
11
 Кулішівська ЗОШ
187,5
187,5

Друга група

М
Навчальний заклад
7+2
Всього
1
 Симонівська
381
486
2
 Малоглумчанська
378
496,5
3
 Андрієвицька
363
390
4
 Сербівська
333
363
5
 Сімаківська
309
350
6
 Руднє-Іванівська
217
217
7
 Киянська
211
211
8
 Березниківська
162
162
9
 Усолусівська
100
100
10
 Кривотинська
61
61
11
 Великоцвілянська
54,5
54,5


Неофіційний командний залік
2008/2009

МНазва навчального закладу
І
ІІ
ІІІ
Всього
1
 Ємільчинська ЗОШ №1
6
1
-
7
2
 Рихальська ЗОШ3
3
4
10
3
 Середівська ЗОШ
2
1
-
3
4
 Барашівська ЗОШ1
-3
4
5-6
 Миколаївська ЗОШ1
-
2
3
5-6
 Степанівська ЗОШ
1
-
2
3
7
 Ємільчинська ЗОШ №2-
3
1
4
8
 Підлубівська ЗОШ
-
2
2
4
9-12 Андрієвицька ЗОШ-
1
-
1
9-12
 Кулішівська ЗОШ-
1
-
1
9-12
 Малоглумчанська ЗОШ-
1
-
1
9-12
 Симонівська ЗОШ-
1
-
1

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ

ЧР Goalstream
КОМЕНТАРІ
(11.12.2017 13:45)
(09.12.2017 20:37)
(21.11.2017 13:28)
(28.10.2017 16:25)
(18.10.2017 18:05)
(17.10.2017 15:52)
(05.10.2017 11:41)
СПАРТАКІАДА

НовіКомандиКубок областіЧемпіонат області1 лігаЧемпіонат районуКубок районуМіні-футболГравціВолейболСпартакіадаРізне

©2008-2017 "Спорт Ємільчинщини" Публікація матеріалів (фото) за наявності гіперпосилання на sportem.at.ua | E-mail: sportem@ukr.net