14:57
ЧР 2012, 17 тур, Середи - Мала Глумча 0:1, Перемога до свята
16 вересня відбувся центральний матч 17 туру ЧР. Середи, один з предентентів на чемпіонство, вдома приймали Малу Глумчу. Гості, на відміну від господарів, наразі, ведуть відчайдушну боротьбу за третю сходинку в турнірній таблиці. Ближче до кінця матчу кращий бомбардир чемпіонату Олег Самченко влучним ударом схилив шальки терезів на користь гостей. Перемога футболістів Малої Глумчи, в День працівника лісу, стала гарним подарунком лісовикам до свята та збільшила інтригу в боротьбі за чемпіонство.
ХVІІ тур, 15 вересня (субота)
Рясне - Ємільчине 2:5
Ємільчине: В.Саган, В.Тимощук, К.Гольц, М.Остапчук, В.Ходоровський, В.Левченко, А.Данильчук, Є.Голяка, О.Климчук, О.Бацюн, В.Антощук (М.Курносов)
Голи:
Прохоренко Юрій, Карпенко Ярослав - Антощук Вадим-5

Сербо-Слобідка - Непізнаничі 7:2
Голи: Шпінь Олександр, Штиль Олександр, Перепьолкін Денис, Перепьолкін В'ячеслав-3, автогол - Корбут Роман, Корбут Богдан

Бараші - Симони 1:1
Голи: Роман Зінченко - Денисюк Олександр

Куліші - Кривотин 13:3

Куліші: А.Остапчук, С.Савчук, Є.Кузьмич, В.Коршак (М.Стецько, 75'), А.Філоненко, Я.Бондарчук, Д.Левченко, П.Овсійчук (О.Овсійчук, 60'), В.Єжевський (О.Стецько, 65'), Д.Дорофієнко, О.Степушенко (А.Стецько, 75')
Голи: Дорофієнко Дмитро-7, Савчук Сергій-3, Бондарчук Ярослав-2, Левченко Денис - Висоцький Володимир, Островський Віктор, Кривотин
Підлуби - Варварівка +/-
16 вересня (неділя)
Миколаївка - Рихальське 9:1
Голи: Климчук Богдан-4, Лозко Олександр-2, Кашпуренко Ілля-2, Ковальчук Віктор - Мaтвійчук Сeргій

Середи - Мала Глумча 0:1

Мала Глумча: Штиль Михайло, Дем'янчук Дмитро, Дем'янчук Петро, Юзько Іван (к), Штиль Юрій, Серпутько Андрій, Дідус Тарас, Тукайло Юрій, Сорока Олександр, Лукашишин Сергій, Самченко Олег
Гол: Самченко Олег

Відбувся центральний матч туру, ФК Мала Глумча завітала в гості до ФК Середи. Для обох команд перемога була важлива, гра розпочалася важкою боротьбою. Гравці обох клубів в першому таймі проводили гострі атаки, але перший тайм закінчився з рахунком 0:0. В другому таймі гостріше почали атакувати серединці, що чуть не принесло результат. Але Вдовиченко Олександр з одного метра не влучає в чисті ворота. Із-за грубості на полі головний суддя почав роздавати жовті картки, в середині другого тайму суддя запалює червоне світло гравцю з Малої Глумчи.
Гостра атака Глумчи розпочалася з правого флангу. Тукайло Юрій протянувши м'яч до штрафного майданчика зумів пробити, але шкіряний влучає в захисника. Після відскоку, м'яч ліг на ногу Дідусу Тарасу - рикошет, після якого шкіряний опинився в Самченка Олега. К
ращий бомбардир чемпіонату району поклавши м'яч у дальній кут, ставить крапку в цьому матчі.
ГЛУМЧА радіє, гравець з Середів почав розмови до судді, після чого побачив червоне світло. Матч закінчився з рахунком 0:1. Глумча везе додому перемогу та виводить Ємільчине на перше місце!!!

50 Servit   (21.09.2012 16:18) [Материал]
можна й так. але краще в суботу в нас, а на другий день в неділю ми до вас smile

49 Doris   (21.09.2012 12:09) [Материал]
Шановний rvanat, прочитайте повністю коментарі тоді ви все зрозумієте

48 rvanat   (21.09.2012 09:53) [Материал]
Шановний Доріс! Представники команд_суперників чемпіонату району з футболу перед початком гри мають право перевірить документи один в одного. Як можуть бути лугинці чи київляни?

47 Зидан   (20.09.2012 21:10) [Материал]
Бараши здали сильно писля свого недавного чемпионства

46 sportem   (20.09.2012 20:04) [Материал]
Минулого року федерація футболу не взяла вину на себе, за перенесений матч 1 туру Бараші - Яблунець, а зарахувала технічну поразку обом командам після завершення чемпіонату (29 листопада).
Для довідки: Яблунець знявся 9 жовтня, а Бараші за три невиїзди - 13 листопада. Барашам протягом місяця (09.10-13.11) потрібно було зарахувати технічну перемогу, але всі тоді прогавили цей варіант. А потім багатьом було вигідно залишити Бараші на 9 місці.
Так, що домовлятись потрібно самим командам.

45 Doris   (20.09.2012 18:06) [Материал]
2 матчи в одинь день,це занадто. А що занадто то не здраво!

44 slava-7   (20.09.2012 17:57) [Материал]