14:46
ЧР 2012, 4 тур, Мала Глумча - Середи 3:0, Перемога до свята
Напередодні Дня молоді відбулося п'ять матчів четвертого туру чемпіонату району. Першими порадували своїх уболівальників футболісти Варварівки, які вдома здобули мінімальну перемогу над Підлубами. За гольовими моментами в першому таймі Підлуби переграли господарів, але дві перекладини та відсутність трішки везіння, в інших епізодах, залишило рахунок без змін. На початку другого тайму господарі зуміли забити м'яч у ворота Вадима Серпутька. В доданий час гості мали найкращу можливість зрівняти рахунок, але м'яч пролетів поряд з стійкою воріт. Також в доданий час був вилучений автор забитого м'яча, за друге попередження.

Непізнаничі - Сербо-Слобідка 1:6
Голи: Роман Корбут - В'ячеслав Перепьолкін - 3, Ігор Гарбарчук - 2, Денис Перепьолкін
Кривотин - Куліші 0:8
Голи: Дорофієнко Дмитро-3, Бондарчук Ярослав-2, Дейнеко Сергій, Савчук Сергій, Забродський Дмитро
24 червня (неділя)
Мала Глумча - Середи 3:0
Голи: Юрій Штиль, Олександр Сорока, Максим Авраменко
 Відбувся матч чемпіонату району між командами ФК Мала Глумча та ФК Середи. Між цими двома суперниками всі 90 хвилин точилася боротьба. Глумча зав'язала шнурки ))))))) і перед тим як вийти на поле наша команда сказала, що зробить празнік для села. Під кінець першого тайму Глумча зуміла вийти вперед. М'яч після удару А.Серпутька попав в перекладину, а на добиванні першим був Ю.Штиль. На перерву команди пішли з рахунком 1:0.

На другий тайм обидві команди вийшли з бойовим настрієм, і в середині тайму О.Сорока збільшив рахунок в матчі. А під кінець гри М.Авраменко заставив команду Середів сісти на коліна забивши фантастичний гол в верхній кут, тому я всіх вітаю з перемогою а також своїх товаришів по команді з Днем молоді!!! УРААААААААААА))))))))))))

Ю.Тукайло

Рихальське - Миколаївка 2:6
Голи: Шпінь Сергій, Сидоренко Максим - Климчук Богдан-4, Приймак Олег, Михальчук Сергій

18 sportem   (26.06.2012 20:28) [Материал]
Олександр Климчук, який ще грав в матчі Ємільчине-Мала Глумча, зараз проходить тренувальні збори в молодіжному складі луцької Волині.
Фото з матчу Ємільчине - Мала Глумча.

17 Servit   (26.06.2012 15:07) [Материал]
VovanDunamo1 Не був. Але про Варварівку сказано не в образу Підлубам. Проте сам результат є факт!!

16 VovanDunamo1   (25.06.2012 18:49) [Материал]
15 Servit а ти був присутній на матчі???Підлуби обцілували всі штанги і перекладини. А гол забили коли мяч пересік бокову лінію на 3 метри гравець Варварівки зіграв до кінця коли всі захисники апелювали спокійно забив мяч.

15 Servit   (25.06.2012 18:24) [Материал]
А Варварівка красава! Переграли Підлуби, видно що команда потихеньку прибавляє.

14 slava-7   (25.06.2012 11:57) [Материал]
Непізнаничі-С.Слобідка: за Непізнаничі забив Корбут Роман. Рихальське-Миколаївка: за Рихальське забили Шпінь Сергій і Сидоринко Максім.

13 sportem   (25.06.2012 10:49) [Материал]
Прогнозу, щодо чергової битви лідера проти чемпіона бути!! Куліші - Ємільчине, 28 червня (четвер). Не загорами ще одна, Ємільчине - Миколаївка??? Таблиця бомбардирів складена без Кулішів, Рясного та Кривотина. В Кривотині відсутній Інтернет, а решта лінується писати. Всі автори забитих м'ячів заносяться також до статистики матчів на tribunaem.info

12 Servit   (25.06.2012 10:14) [Материал]
Рихальське-Миколаївка. Голи за Миколаївку забили Климчук Богдан - 4, Приймак Олег -1, Михальчук Сергій - 1.

11 Tyoma20   (25.06.2012 04:47) [Материал]
Серединців з поразкою. Ось і видно хто сильніший. Ніколи не очікуєш що інші зберуться з думками та з силами та просто переграють всіх=)))Але ще є у всіх другий шанс=))))

1-8 9-16 17-18