Чемпіонат області 2013 - 29 Травня 2013 - Статистика - Спорт Ємільчинщини

Народна трибуна
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ

ФУТБОЛЬНІ САЙТИ
ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ


ОНЛАЙН
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2013 » Травень » 29 » Чемпіонат області 2013
20:59
Чемпіонат області 2013
Фінальний етап

Фінальна частина, ІІ коло
І група
ІІ група
8 тур, 28 вересня
23.10 СК Коростень -
ФК Бердичів 3:1
Шкіряник - Спартак 3
:1
Руден -
Керамік 0:0
30.10 Полісся - Авангард Н-В 11:1
8 тур, 27 вересня
Тетерів -
Зоря-Енергія 0:2
Колос - Штурм -/+
Титан - ФК Ємільчине +/-
Авангард Д -
ФК Миропіль 1:1
9 тур, 5 жовтня
Авангард Н-В -
СК Коростень 2:1
ФК Бердичів -
Полісся 0:1
Керамік - Шкіряник 0:3
Спартак - Руден 1:4
9 тур, 5 жовтня
ФК Миропіль - Тетерів 3:1
ФК Ємільчине - Колос -/-
Зоря-Енергія -
Авангард Д 5:1
Штурм - Титан 0:2

10 тур, 12 жовтня
Руден - Авангард Н-В 0:0
Полісся - Керамік 1:0
СК Коростень - Спартак 6:1
Шкіряник - ФК Бердичів 1:1
10 тур, 12 жовтня
Титан - ФК Миропіль 2:1
Авангард Д - ФК Ємільчине +/-
Тетерів - Штурм 2:1
Колос - Зоря-Енергія -/+
11 тур, 19 жовтня
ФК Бердичів - Руден 2:1
Спартак - Полісся 0:2
Керамік - СК Коростень 1:1
Авангард Н-В -
Шкіряник 3:0
11 тур, 19 жовтня
02.11 Зоря-Енергія - Титан 3:0
Штурм - Авангард Д 2:3
ФК Ємільчине -
Тетерів -/+
ФК Миропіль - Колос +/-

12 тур, 26 жовтня
ФК Бердичів - Авангард Н-В 3:1
Керамік - Спартак 3:0
Руден - Полісся 1:2
СК Коростень - Шкіряник 1:0

12 тур, 26 жовтня
ФК Миропіль -
Зоря-Енергія 1:0
ФК Ємільчине - Штурм -/+
Титан - Авангард Д 2:0
Тетерів - Колос +/-

13 тур, 2 листопада
Полісся - СК Коростень 1:0
Шкіряник - Руден 4:1
Керамік - ФК Бердичів 4:0
Авангард Н-В - Спартак 6:3
13 тур, 2 листопада
Авангард Д - Тетерів -/+
Колос - Титан -/+
Зоря-Енергія -
ФК Ємільчине +/-
Штурм - ФК Миропіль
1:3
14 тур, 9 листопада
Шкіряник - Полісся 0:3
Спартак - ФК Бердичів 0:4
Руден - СК Коростень
1:3
Авангард Н-В - Керамік 4:1
14 тур, 9 листопада
Колос - Авангард Д -/+
Зоря-Енергія - Штурм 4:1
Титан - Тетерів 2:0
ФК Миропіль - ФК Ємільчине +/-

Фінальна частина,
І коло
І група
ІІ група
1 тур, 10 серпня
28.08 ФК Бердичів - СК Коростень 1:2
30.10 Спартак - Шкіряник -/+
Керамік - Руден 1:0
Авангард Н-В - Полісся 2:3
1 тур, 10 серпня
Зоря-Енергія - Тетерів 3:0
Штурм - Колос 6:2
ФК Ємільчине - Титан 1:4
ФК Миропіль - Авангард Д 1:2
2 тур, 17 серпня
СК Коростень - Авангард Н-В 3:0
Полісся - ФК Бердичів 3:0
Шкіряник - Керамік 0:1
Руден - Спартак 2:1
2 тур, 17 серпня
Тетерів - ФК Миропіль 0:3
Колос - ФК Ємільчине 2:3
Авангард Д - Зоря-Енергія 0:2
Титан - Штурм 2:3
3 тур, 24 серпня
18.09 Авангард Н-В - Руден 1:2
Керамік - Полісся 0:1
11.09 Cпартак - СК Коростень 0:3
ФК Бердичів - Шкіряник +/-
3 тур, 24 серпня
ФК Миропіль - Титан 4:0
ФК Ємільчине - Авангард Д 2:6
Штурм - Тетерів 3:5
Зоря-Енергія - Колос 6:0
4 тур, 31 серпня
Руден - ФК Бердичів 1:1
Полісся - Спартак 4:1
СК Коростень - Керамік 1:1
11.09 Шкіряник - Авангард Н-В 1:2

4 тур, 31 серпня
Титан - Зоря-Енергія 0:3
Авангард Д - Штурм 4:1
Тетерів - ФК Ємільчине +/-
Колос - ФК Миропіль -/+

5 тур, 7 вересня
Авангард Н-В - ФК Бердичів 6:2
Спартак - Керамік 0:3
Полісся - Руден 3:2
18.09 Шкіряник - СК Коростень 1:3

5 тур, 7 вересня
09.10 Зоря-Енергія - ФК Миропіль 1:1
Штурм - ФК Ємільчине 3:2
Авангард Д - Титан 2:2
Колос - Тетерів 1:7

6 тур, 14 вересня
СК Коростень – Полісся 4:4
 Руден – Шкіряник 0:2
ФК Бердичів – Керамік 3:5
 Спартак – Авангард Н-В -/+
6 тур, 14 вересня
Тетерів – Авангард Д 4:1
Титан – Колос +/-
ФК Ємільчине – Зоря-Енергія 0:5
ФК Миропіль – Штурм
2:0
7 тур, 21 вересня
Полісся – Шкіряник 1:1
ФК Бердичів – Спартак 3:1
СК Коростень – Руден
3:0
Керамік – Авангард Н-В 3:2
7 тур, 21 вересня
Авангард Д – Колос +/-
Штурм - Зоря-Енергія 1:2
19.10 Тетерів – Титан 4:0
ФК Ємільчине – ФК Миропіль -/+

Перший етап
Північна група

Південна група
Чемпіонати: 2012 | 2011 | 2010

Північна група
Південна група
1 тур, 25 травня
Титан - ФК Ємільчине 5:0
1 тур 18 травня
Керамік - Тетерів 5:0
2 тур, 1 червня
ФК Ємільчине - Колос 2:1
Спартак - Авангард 2:1
Титан - СК Коростень 0:0
Руден - Штурм 1:1
2 тур, 25 травня
ФК Миропіль - Авангард Д 2:0
Тетерів - Полісся 0:5
Керамік - Шкіряник 0:1

3 тур, 8 червня
ФК Ємільчине - Спартак 0:1
Руден - СК Коростень 2:3
Авангард - Колос 8:1
Штурм - Титан 0:2
3 тур, 1 червня
Авангард Д - ФК Бердичів 3:2
Шкіряник - ФК Миропіль 3:1
Керамік - Полісся 1:4
4 тур, 15 червня
Титан - Спартак 1:1
Колос - Руден 1:3
Штурм - ФК Ємільчине 3:0
4 тур, 8 червня
ФК Миропіль - Керамік 3:4
Полісся - Авангард Д 7:2
Тетерів - ФК Бердичів 3:4
Зоря-Енергія - Шкіряник 1:1
5 тур, 22 червня
03.07 Спартак - Штурм 2:0
ФК Ємільчине - Руден 0:2
Колос - Титан 1:1
5 тур, 15 червня
Шкіряник - Тетерів 6:2
ФК Миропіль - Зоря-Енергія 2:2
Авангард Д - Керамік 1:2
6 тур, 29 червня
Руден -
Спартак 5:0
Колос - Штурм 3:1
Авангард - Титан 1:0
СК Коростень - ФК Ємільчине +/-
6 тур, 22 червня
Зоря-Енергія - Керамік 1:2
Шкіряник - Авангард Д 9:0
Тетерів - ФК Миропіль 2:2
7 тур, 6 липня
03.07 Колос - С
К Коростень 1:7
Титан - Руден 1:1
Авангард - ФК Ємільчине +/-

Резервний день, 28 червня
Полісся - Шкіряник 2:1
Авангард Д - Зоря-Енергія 2:4
ФК Бердичів - ФК Миропіль 3:2
8 тур, 13 липня
26.06 СК Коростень - Штурм 4:1
Руден - Авангард 2:0
Спартак - Колос 2:1
7 тур, 29-30 червня
Зоря-Енергія - Тетерів 1:0
ФК Миропіль - Полісся 2:4
Шкіряник - ФК Бердичів 1:0
Резервний день
24.06 Спартак - СК Коростень 0:5
18.07 Штурм - Авангард 0:3
8 тур, 6 липня
Тетерів - Авангард Д 2:0
Полісся - Зоря-Енергія 4:1
Керамік - ФК Бердичів 2:3
Резервний день, 6 липня
СК Коростень - Авангард 1:1
Резервний день, 3 липня
ФК Бердичів - Зоря-Енергія +/-
ФК Бердичів - Полісся 3:2

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 8647 | Додав: sportem
Всього коментарів: 861 2 3 ... 17 18 »
86 Energy   (10.11.2013 13:38)
Зоря-Енергія - Штурм не 3:1, а 4:1

85 sportem   (09.11.2013 19:34)
Полісся (Городниця) - чемпіон області 2013!
Шкіряник - Полісся 0:3

84 rytans   (09.11.2013 18:29)
Авангард Н-В - Керамік 4:1
Шкіряник - Полісся 0:3

83 Energy   (03.11.2013 14:21)
матч 11 туру Зоря-Енергія - Титан 3:0
Штурм - ФК Миропіль 1:3

82 rytans   (03.11.2013 00:28)
Кінцевий результат матчу «Керамік» (Баранівка) – ФК «Бердичів» 4:0 .

1-5 6-10 11-15 ... 81-85 86-86
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ

ЧР Goalstream
КОМЕНТАРІ
(19.11.2016 13:36)
(14.11.2016 10:42)
(12.11.2016 17:19)
(29.10.2016 16:07)
(22.10.2016 10:33)
(05.10.2016 14:58)
(25.09.2016 19:48)
(25.09.2016 15:53)
(20.09.2016 22:38)

НовіКомандиКубок областіЧемпіонат області1 лігаЧемпіонат районуКубок районуМіні-футболГравціВолейболСпартакіадаРізне

©2008-2016 "Спорт Ємільчинщини" Публікація матеріалів (фото) за наявності гіперпосилання на sportem.at.ua | E-mail: sportem@ukr.net