ЧР 2012, 14 тур, Симони - Ємільчине 2:0, Друга поразка чемпіонів
Ємільчине: Д.Гресько, В.Антощук, К.Куницький, К.Гольц, М.Остапчук, Д.Слюсар, (А.Данильчук), В.Левченко, Є.Голяка, О.Климчук, В.Ярошук, В.Коваленко
Голи: Денисюк Олександр, Остапчук Вiталiй

Непізнаничі - Куліші 1:4
Голи: Чорноус Олександр - Савчук Сергій, Забродський Дмитро, Дорофієнко Дмитро,  Дейнеко Сергій

Рихальське -
Середи 0:5

Голи: Лапін О. (пен.), Волощук О.В.-4
Чудову можливість для виходу на перше місце в ЧР мали та скористались Середи, після виїздної поразки Ємільчиного. З стартового свистка господарі доволі впевнено заволоділи ініціативою в матчі. Небезпечні атаки футболістів Рихальського не увінчалися взяттям воріт гостей. Перемістивши гру від своїх воріт гості починають атакувальні дії біля воріт господарів. Під час прострілу в штрафному майданчику захисник господарів грає рукою, пенальті реалізує Лапін О. Господарі пропустивши пішли відігруватись і пропустили вдруге. Волощук О.В. забиває гол після націленого прострілу вздовж воротарського майданчику від Палька О. Під кінець першого тайму рахунок стає 0:3. Волощук О.В. скористався непорозумінням, яке виникло в штрафному майданчику господарів та відправив м’яч в сітку воріт.
У другому таймі пішли заміни в матчі. Рихальське випустив досвідченого захисника, який в подальшому був вилучений за гру рукою. Середи надали можливість пограти молодим гравцям. Господарі освіживши фланги, почали гостріше грати. Голкіпер гостей все частіше вступав в гру. На 54 хв. матчу голкіпер був безсилий, щоб виручити свою команду 0:4. Потім в матчі був назначений пенальті на ворота господарів. Захисник, який вийшов на заміну виконував фунції голкіпера. Пенальті взявся виконувати Волощук.О.В. Удар… Дзвінка перекладина грає за команду господарів. Атака гостей лівим флангом завершується ще одним взяттям воріт - 0:5.
Середи
Варварівка - Рясне -/+

26 серпня (неділя)

Кривотин - Мала Глумча 1:8
Голи: Островський Віктор - Самченко Олег-4, Лукашишин Сергій-3, Тукайло Юрій

Сербо-Слобідка - Підлуби 1:2

Сербо-Слобідка: Коцюба Володимир, Шпінь Андрій (к), Кльоц Олексій (Михаленко Олександр), Штиль Олександр, Мельник Роман (Агафонов Артем), Павленко Олександр, Перепьолкін В’ячеслав, Перепьолкін Денис, Штоль Михайло, Махновецький Володимир, Шпінь Олександр (Шпінь Сергій)
Підлуби: Яценко Андрій, Яценко Олександр, Остапчук Роман, Піскун Олексій (Ситайло Сергій), Єфімов Вадим, Василівський Юрій, Ярмоленко Володимир, Кашпуренко Микола, Лугина Дмитро, Сьомко Василь, Ігнатенко Юрій
Голи: Шпінь Олександр - Сьомко Василь, Ігнатенко Юрій

На першій хвилині матчу підлубівці виходять вперед. В результаті зіткнення голкіпера з захисником своєї команди, м'яч відлетів до лінії воріт. Воротар навіть піднятися незміг у результаті зіткнення! Сьомко Василь забиває гол в пусті ворота. Сербо-Слобідка понеслася відігруватись! На 35 хвилині дальнім ударом Сербо-Слобідка зрівнює рахунок. Шпінь Олександр на висоті... Другий тайм розпочався з рівної гри, на 56 хвилині після кутового Сербо-Слобідку "виручає" перекладина. За десять хвилин до кінця матчу, після помилки захисту господарів, Ігнатенко Юрій виходить сам на сам з голкіпером господарів і забиває гол - 1:2. Слобожани робили спроби відігратись, але захист Підлубів не дав можливостей, виносячи м'яч подалі від воріт і пробиваючи по воротам дальніми ударами... Дякуємо судді за хороше суддівство! Підлубам за хорошу гру.

9 sportem   (28.08.2012 11:07) [Материал]
Додано фоторепортаж kloc'a про матч Сербо-Слобідка-Підлуби.

8 BommGol   (27.08.2012 13:21) [Материал]
Рихальське - Середи 0:5
В другому таймі пішли заміни в матчі. Рихальське випустив досвідченого захисника, який в подальшому був вилучений за гру рукою. Середи надали можливість пограти молодим гравцям. Господарі освіживши фланги, почали гостріше грати. Голкіпер гостей все частіше вступав в гру. На 54 хв. матчу голкіпер був безсилий, щоб виручити свою команду 0:4. Потім в матчі був назначений пенальті на ворота господарів. Захисник, який вийшов на заміну виконував фунції голкіпера. Пенальті взявся виконувати Волощук.О.В. Удар… Дзвінка перекладина грає за команду господарів. Атака гостей лівим флангом завершується ще одним взяттям воріт - 0:5

7 sportem   (26.08.2012 20:40) [Материал]

6 BommGol   (26.08.2012 20:30) [Материал]
ФК Рихальськ - ФК Середи 0:5
Голи: Лапін О.(пен.),Волощук О.В. - 4

5 Andrei-Pyatov   (26.08.2012 20:26) [Материал]
Чому в матчі: Варварівка - Рясне -/+, такий результат?

4 sportem   (26.08.2012 19:27) [Материал]
Кривотин - Мала Глумча 1-8.