10:49
ЧР 2012, 22 тур, М.Глумча - С.-Слобідка 8:0, Переконливий реванш
Відбувся матч чемпіонату району між командами Мала Глумча та Сербо-Слобідка. Хоч гості запізнилися на одну годину, але матч відбувся. Початок матчу Сербо-Слобідка розпочала гостро, але перелом відбувся на 30 хвилині. Під час подачі кутового удару Сорока Олександр відкрив рахунок ударом головою. З другим голом господарі не забарилися, через 5 хвилин відзначився Лукашишин Сергій. Підкінець першого тайму Самченко Олег збільшує рахунок матчу - 3:0.
На другий тайм Глумча вийшла грати впевніше, що призвело до забиття 5-ти м'ячів. Відзначилися Самченко Олег, Дідус Тарас, Самченко Олег, Лукашишин Сергій та голкіпер Штиль Михайло, який реалізував пенальті! Рахунок матчу 8:0, на користь Глумчи!!! РОЗГРОМ:-)

Мала Глумча - Сербо-Слобідка 8:0
Голи: Сорока Олександр, Лукашишин Сергій-2, Самченко Олег-3, Дідус Тарас, Штиль Михайло (пен.)
Мала Глумча

Симони - Куліші 1:8

Голи: Радчук Iгор - Савчук Сергій-5, Бондарчук Ярослав, Забродський Дмитро, Коршак Віктор

Рихальське - Варварівка -/+
Ємільчине - Бараші 4:1 (3 листопада)

21 жовтня (неділя)

Середи - Підлуби 1:1

Підлуби: Яценко Андрій, Піскун Олексій (Гавриленко Андрій), Яценко Олександр, Сьомко Василь, Остапчук Роман, Гнатенко Віктор (Лугина Дмитро), Гнатенко Сергій (Ярошук Ігор), Гарбар Сергій (Дейнеко Руслан), Ігнатенко Юрій, Кашпуренко Микола
Голи: 0:1 - Ігнатенко Юрій, 1:1 - Вдовиченко Олександр

Рясне - Миколаївка 3:1
Голи: Вознюк Юрій-3 - Ковальчук Віктор
Вболівальники с. Рясне побачили футбол високого ґатунку. Обидві команди показали дійсно чоловічий футбол, високу майстерність, а також, що буває не так часто, джентельменську поведінку. Особлива подяка головному судді, який показав, що молода людина може відсудити об'єктивно, на високому рівні. Було б бажання!!!

19 recoba   (27.10.2012 20:37) [Материал]
Непізнаничі-Ємільчине 0:4. Голи: Левченко В., Остапчук М., Голяка Є., Бацюн О.

18 slava-7   (27.10.2012 17:50) [Материал]
Сербо-Слобідка-Середи 3:2 (2:0). Судді оцінка 2. Що хотів те і робив.

17 ole   (26.10.2012 21:52) [Материал]
11 Servit (24.10.2012 13:22)
Середи читайте оцінки суддівства Миколаївка від команди Рясного і робіть висновки. Бо вашому судді ніхто доброго не скаже за той бардак, який скрізь влаштовуєте. Ганьба :)))

Дуже радий за миколаївку та рясне. Невже і на поле не вибігали, і бійок не влаштовували ??? Та й з поля ніяка команда не зійшла як в матчі миколаївка-ємільчине, коли судив суддя миколаївки ? Видно все ж таки не даремне пройшла критика в вашу сторону і ви зробили висновки. це великий крок до нормального футболу в районі. Як сказано :"Верной дорогой идете товарисчи !!!"

16 kloc   (26.10.2012 19:48) [Материал]
Матч Сербо-Слобідка - Середи перенесено на 13:30.

15 sven   (26.10.2012 16:48) [Материал]
Хороший суддя і в Кривотине. На відмінно відсудив матч в Барашах.

14 Servit   (25.10.2012 12:02) [Материал]