14:39
ЧР 2012, 2 тур, Ємільчине - Мала Глумча 2:1, Чемпіон на місці
Чемпіони та один з лідерів районного футболу команда Малої Глумчи, в рамках другого туру ЧР, продемонстрували футбол високого гатунку. Перший тайм видався щедрим, не тільки на рясний дощ, а й на чималу кількість стовідсоткових гольових моментів. Особливо було гаряче біля воріт гостей. Спочатку Вадим Ходоровський знайшов щілину в центрі захисту М.Глумчи, але переграти голкіпера гостей Михайла Штиля він на віч не зумів. Інші два шикарні моменти, які створили господарі також було змарновано. Далі Володимир Ярошук з правого флангу потужним ударом поцілив у стійку воріт. В одному з епізодів господарі навіть підняли руки святкувати гол, але в останню мить захисник малоглумчан виніс м'яч з лінії воріт. Футболісти Глумчи, в свою чергу, незабували гостро контратакувати ворота Миколи Кур'яти. Перед самою перервою Олег Самченко мав нагоду відкривати рахунок матчу, але м'яч пролетів повз праву стійку воріт.

Ємільчине: М.Кур'ята, К.Гольц, М.Остапчук (С.Піскун), О.Євтушок (М.Жабровець), В.Тимощук, О.Климчук, В.Левченко, А.Данильчук, Є.Голяка, В.Ярошук, В.Ходоровський
Мала Глумча: М.Штиль, Ю.Штиль, П.Дем'янчук, Т.Дідус, І.Юзько,  О.Сорока, М.Авраменко, А.Серпутько, Ю.Тукайло, С.Лукашишин, О.Самченко
Голи: 1:0 - В.Левченко (48'), 1:1 - І.Юзько (72', пен.), 2:1 - В.Ярошук 2:1 (77')

На початку другого тайму Владислав Левченко прицільним ударом з лівої, у ближній кут воріт гостей, перервав безгольову серію господарів, яка між словом нараховувала цілих три тайми. Встановили рівновагу футболісти Малої Глумчи після призначеного пенальті, яке на думку багатьох вболівальників, арбітр дав на рівному місці. Капітан гостей Іван Юзько чітко розвів м'яч та голкіпера господарів в різні сторони - 1:1. Такий рахунок, скоріше, був більш сприятливий для команди Малої Глумчи. Проте, господарі, які сьогодні продемонстрували чемпіонську гру, приблизно через п'ять хвилин забивають переможний м'яч. Олександр Климчук, один з професіоналів команди, знайшов довгим пасом В.Левченка, який підступно з лівого флангу пробив в ближній кут воріт. Голкіпер гостей зумів відбити м'яч, але він став легкою здобиччю Володимира Ярошука, який просто не мав права хибити - 2:1.  Футболісти Ємільчиного шаленно відсвяткували забитий м'яч. Така радість засвідчила важливість перемоги для команди та силу сьогоднішнього суперника.

Симони - Сербо-Слобідка 2:0
Голи: Остапчук Віталій, Онищук Микола

Варварівка - Куліші 2:3
Голи: Дмитро Гресько-2 - Ярослав Бондарчук (пен.), Петро Овсійчук, Дмитро Дорофієнко

Кривотин - Середи 4:12
Голи: Красновський Андрій, Висоцький Володимир, Островський Віктор-2 - Сергій Маярчук-5, Олександр Вдовиченко-2, Олександр Лапін-2, Василь Козловський, Олександр Данильчук, Роман Білошицький

12 sportem   (13.06.2012 10:10) [Материал]
Середи мають важчий графік: Ємільчине, Мала Глумча, а Куліші простіший - Рихальське та Кривотин. Тобто, Куліші можуть потіснити Середи до 5 туру по різниці забитих м'ячів. Після 4 туру графік календаря може посунутись вперед, і 28 червня (четвер) має стати ігровим днем.

11 House1221   (12.06.2012 22:58) [Материал]
Середи мають бути на першому місті....) tongue

10 Servit   (11.06.2012 11:16) [Материал]
Непізнаничі - Миколаївка 0:2 Голи на рахунку Климчука Богдана та Приймака Олега

9 sportem   (10.06.2012 22:51) [Материал]
Середи - Ємільчине, в наступному турі відбудеться чергова битва поточного лідера чемпіонату та минулорічного чемпіона району. На черзі очікується третя - Куліші - Ємільчине, яка відбудеться в кінці червня.

8 mayor   (10.06.2012 20:17) [Материал]
Кривотин - ФК Середи. Автори забитих мячів (Середи)
С. Маярчук - 5, О. Вдовиченко - 2, О. Лапін - 2, В. Козловський - 1, О. Данильчук - 1, Р. Білошицький - 1

7 sportem   (10.06.2012 18:53) [Материал]
Список бомбардирів очолив Сергій Маярчук (Середи), на рахунку якого сім забитих м'ячів. В матчі з Кривотином нападник забив п'ять м'ячів.