09:29
ЧР 2012, 15 тур, М.Глумча - Ємільчине 3:1, Інтрига закручується
Безперечно, матч Мала Глумча - Ємільчине мав надважливе турнірне значення для обох команд. Перемога Глумчи зміцнювала шанси господарів в битві за один з комплектів медалей, а для Ємільчиного - це вага золота 2012.
Мала Глумча - Ємільчине 3:1
Мала Глумча: М.Штиль, Д.Дем'янчук, І.Юзько, Ю.Штиль (Ю.Тукайло), А.Червинський (Олександр), Ю.Федорчук, Т.Дідус, О.Сорока, М.Авраменко, С.Лукашишин, О.Самченко
Ємільчине: В.Ходоровський, В.Антощук, В.Тимощук, О.Євтушок, М.Остапчук, А.Данильчук, Є.Голяка, О.Климчук, Я.Климчук (М.Курносов), Д.Білоцький, А.Куницький
Голи: Дідус Тарас, Лукашишин Сергій-2 - Курносов Михайло

Самовіддана гра та щільний захист господарів стали серйозною перешкодою для атакувальної ланки ємільчинців у першому таймі. Глумча на відміну від гостей, які намагались розіграти м'яч до вірного та розстріляти ворота впритул, за будь-якої можливості використовувала "дальню артилерію". Рахунок матчу підступним ударом з правого флангу відкрив Дідус Тарас. Ємільчинці незабаром мали стовідсоткову нагоду відігратись, але реалізувати свій найкращий момент до перерви не зуміли. У відповідь Лукашишин Сергій поцілив в ближній кут воріт Ходоровського Вадима - 2:0. Ще один потужний удар Самченка Олега прийняла на себе поперечина.
Після відпочинку Глумча зуміла забити важливий третій м'яч, який практично вирішив долю матчу. Гості з купи гольових моментів біля воріт суперника реалізували тільки один, у бездоганному виконанні Курносова Михайла. Прийнявши м'яч з глибини поля, ветеран ємільчинського футболу, протянув "круглого" на швидкості кільках метрів та прицільно пробив у дальній кут воріт Штиля Михайла - 3:1.

Куліші - Варварівка +/-

Рясне -
Рихальське 4:2
Голи: Яковенко Володимир, Капелюх Андрій, Прохоренко Юрій, Вознюк Юрій - Липський Миколa-2
Сербо-Слобідка - Симони 4:1
Голи: Штиль Олександр-3, автогол - Онищук Микола
Відразу ж після завершення Першого дзвоника, на стадіоні біля школи в селі Рихальське, розпочався матч Сербо-Слобідка - Симони! З перших хвилин симонці понеслися в атаку, доволі таки непогано атакували 15 хвилин і створили декілька небезпечних моментів. Після чого Сербо-Слобідка взяла гру в свої руки! З'явилися моменти біля воріт гостей! В середині тайму Штиль Олександр дальнім "пушечним" ударом відправляє м'яч у сітку воріт.
Другий тайм. Штиль Олександр зігравши на випередження м'яча ...ГОЛЛЛЛЛ!! 2:0. Сербо-Слобідка продовжує володіти м'ячем і створювати небезпечні моменти. 70-та хвилина матчу, Штиль Олександр оформлює хет-трик. Браво!!! За десять хвилин до кінця матчу скориставшись помилкою захисту Симони забивають гол престижу. В кінці матчу обігравши на лівому фланзі гравця гостей Перепьолкін В'ячеслав прострілює в штрафний майданчик. Гравець Симонів в падінні забиває руками гол у власні ворота, суддя мовчить - 4:1. Отже, Сербо-Слобідка взяла реванш за поразку в гостях 2:0.
Сербо-Слобідка
2 вересня (неділя)
  Підлуби - Бараші 1:0
Підлуби: А.Яценко, О.Яценко, С.Ситайло, Р.Остапчук, О.Піскун (В.Серпутько), Р.Дейнеко, А.Гавриленко, В.Ярмоленко. В.Сьомко, С.Гарбар, Ю.Ігнатенко
Гол: Автогол

Напружений матч між суперниками завершився мінімальною перемогою господарів. Молодий гравець господарів Гавриленко Андрій, під кінець першого тайму, змусив захисника Барашів записати на свій рахунок автогол. Гості відразу заграли активніше, проте голкіпери обох команд надійно відіграли на останньому рубежі.

Середи - Кривотин 9:1
Голи: Білошицький Роман-2, Волощук Олександр В.-4, Маярчук Сергій-2, Палько Олександр - Островський Віктор

18 kloc   (07.09.2012 12:53) [Материал]
Andrei-Pyatov, матч Рихальське - Куліші, відбудеться в 16:00 годині. Інформація 100%.

17 Andrei-Pyatov   (06.09.2012 18:57) [Материал]
Матч ХV тур - Рихальське - Куліші, відбудеться 8 вересня (субота) в 17:00 годин cool

14 sportem   (05.09.2012 09:13) [Материал]
Відсутні бомбардири Кривотина в матчах: Непізнаничі-4, Мала Глумча та Середи, хто знає пишіть.

13 чорний   (05.09.2012 01:58) [Материал]