15:33
Чемпіонат району 2012, 5 тур, Куліші - Ємільчине 2:5, Фіаско Кулішів
Чемпіони району, в центральному матчі туру Куліші-Ємільчине, з впевненим рахунком 5:2 перемогли лідера чемпіонату. Рахунок доволі несподіваний, адже багато хто, особливо кулішівці, сподівались на більш сприятливий підсумок матчу. Та, схоже, поразка в Середах пішла на користь ємільчинцям, які згуртувавшись дуже швидко повернули собі роль головного фаворита чемпіонату.
Куліші - Ємільчине 2:5
Голи: Дорофієнко Дмитро, Забродський Дмитро - Коваленко Віталій-3, Ярошук Володимир, Левченко Владислав

Підлуби - Рихальське 9:0
Голи: Юрій Ігнатенко-5, Микола Кашпуренко-2, Роман Остапчук, Віктор Гнатенко

Попри п'ять забитих м'ячів в матчі Юрієм Ігнатенко, дубля Миколи Кашпуренка, ефектних голів Романа Остапчука (ударом головою після кутового) та Віктора Гнатенка (лівою ногою в ближню дев'ятку) а також дебют двох дев'ятикласників в ЧР: півзахисника Андрія Гавриленка та голкіпера Андрія Яценка, після матчу жваве обговореня викликав нереалізований 11-метровий удар у виконанні Руслана Дейнеки.

Середи - Симони 4:0

Голи: Вдовиченко Олександр, Маярчук Сергій, Волощук Олександр А., Білошицький Роман

Бараші - Непізнаничі 8:2

Голи: Майданович Роман-2, Зінченко Юрій-2, Марченко В'ячеслав-2, Циганков Олександр, Галицький Анатолій - Пінчук Микола-2

Рясне - Мала Глумча
1:3

Голи: Прохоренко Юрій - Самченко Олег-2, Тукайло Юрій
В 5-му турі чемпіонату Ємільчинського району з футболу ФК ''Мала Глумча'' на виїзді перемогла ФК ''Рясне''. Вже на 2-й хвилині Самченко Олег забиває гол і Глумча виходить вперед. Через 10 хвилин після пасу Федорчука Юрія наш нападник оформлює дубль. Під кінець першого тайму суддя призначає 11-ти метровий у ворота М.Глумчі і в результаті 1:2 - з таким рахунком команди пішли на перерву. У другому таймі Мала Глумча взяла під контроль м'яч і зуміла забити третій гол - Юрій Тукайло після пасу Максима Авраменка збільшує рахунок, який до кінця матчу так і залишився 1:3.
Мала Глумча

Сербо-Слобідка - Варварівка 3:3
Голи: Штиль Олександр-2, Перепьолкін В'ячеслав - Назаренко Ігор-2, Варварівка
Суддя відсудив гру по п'ятибальній шкалі на одиницю. В першому таймі зарахував гол з трьохметрового офсайду!!! На початку другого тайму наш гравець грає рукою, пенальті реалізовує Ігор Назаренко (перший з офсайда також він забив) -  2:0. За 20 хвилин до кінця Штиль Олександр прорвався по лівому флангу обіграв двох гравців і положив м'яч в сітку. Згодом через п'ять хвилин знову О.Штиль з навісу забиває у дальню дев'ятку гол - 2:2. Нечислена атака Варварівки за п'ять хвилин до кінця матчу завершується голом. Гравець ударом через себе ложить м'яч під саму перекладину!!! 2:3 за три хвилини до кінця матчу, але після подачі господарями кутового  удару першим на підбирані був Перепьолкін Слава, який влучним пострілом відправив м'яч у сітку воріт. Суддя свистить раніше, адже свідомо судив гру на бік своєї команди. Ось така гра і таке судіввство...
Сербо-Слобідка

19 серпня 2012
Миколаївка - Кривотин 13:1
Голи: Климчук Богдан-4, Ковальчук Віктор-3, Лозко Олександр-2, автогол-2, Кашпуренко Ілля, Дмитренко Павло - Красновський Андрій

5 mayor   (30.06.2012 00:16) [Материал]
Третій гол за ФК Середи забив Волощук О. А., а не Лапін О.

4 Romanuch   (29.06.2012 15:34) [Материал]
доречі голкіпер Рихальське - Володимир Бельке у матчі ІУ туру проти Миколаївки також відбив пенальті biggrin biggrin biggrin biggrin

3 sportem   (28.06.2012 21:37) [Материал]
На tribunaem.info додана статистика забитих м'ячів команди Куліші, серед бомбардирів відбулися зміни. Вісім м'ячів на рахунку Юрія Вознюка (Рясне), але поки відсутня поматчева статистика команди. Пишіть відразу авторів забитих м'ячів, статистика ведеться паралельно на двох сайтах.

2 kloc   (28.06.2012 20:44) [Материал]
Миколаївка - Кривотин матч перенесено на невизначений термін!!!!

1 kloc   (28.06.2012 16:07) [Материал]
Сербо-Слобідка - Варварівка 3:3 (0:1)
Голи за С.Слобідка: - Штиль Олександр - 2. Перепьолкін Вячеслав - 1.