20:34
ЧР 2012, 12 тур, Ємільчине - Рихальське 12:0, Рекордна дванадцятка
Ємільчинці розпочали матч з перевірки на міцність перекладини та стійки воріт гостей. А рахунок матчу прицільним ударом з-за меж штрафного майданчика відкрив Володимир Ярошук. Далі настала черга Владислава Левченка, який тричі до перерви засмутив голкіпера гостей. Правда, в одному з епізодів, співавтором забитого м'яча став голкіпер гостей.
Ємільчине - Рихальське 12:0
Ємільчине: М.Кур'ята, В.Антощук, В.Ходоровський, К.Гольц (М.Курносов), А.Данильчук, О.Климчук, Є.Голяка, В.Левченко (М.Жабровець), В.Ярошук, О.Бацюн (Д.Слюсар)
Голи: Ярошук
Володимир-3, Левченко Владислав-4, Климчук Олександр-2, Бацюн Олександр, Данильчук Андрій, Слюсар Дмитро

В другому таймі господарі продовжили натхненно атакувати ворота рихальчан. В результаті на свій рахунок покер записав Левченко, хет-рик - Ярошук, дубль - Олександр Климчук. По одному влучному пострілу на рахунку Олександра Бацюна, Дмитра Слюсара та Андрія Данильчука. Матч завершився рекордним домашнім показником - 12:0. Гості кілька разів були близькими, щоб розмочити рахунок матчу, але гравцям Рихальського бракувало влучності на завершальній стадії атак.

Симони - Кривотин
12:2
Голи: Онищук Микола-6, Остапчук Віталій-4, Остапчук Сергій-2 (2 пен.) - Красновський Андрій, Островський Віктор

Мала Глумча - Варварівка 1:1
Голи: Самченко Олег - Варварівка

Куліші - Сербо-Слобідка 0:0,
(20 серпня 2012)

Матч розпочався з атакувального футболу обох команд. Господарі більше володіли м'ячем, Сербо-Слобідка гостріше атакувала. В другому таймі йшла рівна гра. На 71 хвилині, був зупинений матч у зв'язку з офігенною грозою. Через 25 хвилинну перерву матч був продовжений. Футбольне поле, доволі таки не поганно заляло дощем. Зустрічались по одинокі "калюжі". Після не запланованої перерви, Куліші гостро атакували, але дальні пострілі по воротам не давали результатів. Сербо-Слобідка ж не використали два виходи сам на сам, після грози. Матч завершився бойовою нічиєю.
Сербо-Слобідка + фото матчу

12 серпня (неділя)
Миколаївка - Підлуби 3:2
Голи: Ковальчук Віктор, Лозко Олександр, Дмитренко Павло - Гарбар Сергій, Ярмоленко Володимир (пен.)
Підлуби: Р.Дейнеко, О.Яценко, Р.Остапчук, С.Ситайло, В.Єфімов, Ю.Василівський, В.Ярмоленко, М.Кашпуренко, І.Ярошук, Ю.Ігнатенко, С.Гарбар
Перевірка документів на початку матчу недала результатів. Молоді гравці Підлубів впізнали багатьох суперників, які грали за Лугинську ДЮСШ. Але гравці Миколаївки "грудьми" стояли, у буквальному розумінні цього слова, доказуючи свою правоту. А самі гравці відмовились називати свої імена та прізвища. Гра була насичена гольовими моментами. Після подачі кутового центральний захисник з Миколаївки вдало підключився до цього стандарту і забив гол. Гості зрівняли рахунок після чудового пострілу в дев'ятку Сергія Гарбара, перший тайм так і закінчився - 1:1.
На початку другого тайму гравець команди Миколаївки зіграв рукою у своєму штрафному майданчику і це пенальті. В.Ярмоленко розвів м'яч і голкіпера в різні сторони
- 1:2. Трибуни гнали Миколаївку вперед. І після чергового штрафного біля воріт Підлубів м'яч дивом залетів у ворота. Удар після штрафного був не досить сильним, але цього вистачило, щоб Руслан Дейнеко помилився. Замість того, щоб перевести м'яч на кутовий він випустив шкіряного з рук. На добиванні першим був гравець Миколаївки - 2:2. А підкінець зустрічі виник досить спірний момент із третім голом. Після подачі кутового (знову помилка Р.Дейнеки невпевнено вийшов з воріт) гравець Миколаївки ударом головою відправив м'яч у стійку воріт і м'яч заметушився на лінії. Захисник гостей вибив м'яч, а гравці Миколаївки вже радувалися голу. Сильний тиск господарів на арбітра змусив зарахувати несправжній гол.

36 sportem   (16.08.2012 13:34) [Материал]
Пропущений матч Куліші - Сербо-Слобідка відбудеться тільки 20 серпня (понеділок), 17.00.

35 Va_bene   (16.08.2012 12:03) [Материал]
slava-7
Я також не впевнений в вірності голосування...
ФК Куліші за допомогою судді взяли очки в матчі з ФК Сербо-Слобідкою та ФК Варварівкою, а чомусь ніхто проти них не проголусував - роби висновки biggrin

34 slava-7   (16.08.2012 11:38) [Материал]
nord88-91 ці "діти" як ти кажеш, напевно більше тебе грають у футбол, і знають більше тебе футбольні правила. А "Fair Play"- це, можна, сказать футбольна конституція. Роби висновки, якщо щось не подобається!!!

33 sportem   (15.08.2012 20:02) [Материал]
Такі підсумки (голосування) краще провести серед команд та представників. А зараз завершуємо проміжне опитування - Головний порушник "Fair Play" чемпіонату району. Будем сподіватись, що висновки командами будуть зроблені.

32 nord88-91   (15.08.2012 19:19) [Материал]
Це голосування-ну смішно!!! Ці діти, навіть не знають за що голосують. Неподобається якась команда-ось вони і жмуть, а що таке "Fair Play" вони навіть і не знають. sportem, ти їм хотя роз"ясни, "що воно таке і з чим його їдять"))) biggrin Тут більш доречно буде голосування таке:" Яка з команд вам більше не подобається"... biggrin :D biggrin

31 sportem   (14.08.2012 22:57) [Материал]
Щоб неображатись та небути суворими до Миколаївки, з другого кола потрібно змінити правила. Дати можливість суперниками заявляти 3-4 легіонери на матчі з Миколаївкою, а їм грати власними силами.

30 VovanDunamo1   (14.08.2012 22:54) [Материал]
А те що гравці Миколаївки і вболівальники погрожували .БИТИ суддю чи зробити інвалідом нічого да!!!!!

29 Doris   (14.08.2012 21:57) [Материал]
"гравці Миколаївки вже радувалися голу. Сильний тиск господарів на арбітра змусив зарахувати несправжній гол." вибачте, але як "господарі" на вас тиснули???

1-8 9-16 17-24 25-32 33-36