Гостей: 1
Користувачів: 0

13:23
Чемпіонат району 2012, 9 тур, Непізнаничі - Кривотин 9:4
У 9-му турі чемпіонату Ємільчинського району з футболу ФК "Мала Глумча" завітала в Рихальське, де на місцевому стадіоні зустрілась з ФК "Сербо-Слобідка". Відразу ж слід відмітити поганий стан футбольного поля. В Рихальське наша команда прибула неповним складом, адже були відсутніми 4 основних гравців: Дідус Тарас, Дем'янчук Петро, Штиль Михайло та Антоненко Андрій, що можливо трохи позначилося на грі.

Отож, у першому таймі рахунок відкрила Сербо-Слобідка і вийшла вперед - 1:0. Але до перерви після однієї з атак Малої Глумчі рахунок зрівняв Лукашишин Сергій - 1:1. З таким рахунком команди пішли на перерву.
Другий тайм обидві команди жали одна на одну, було багато моментів і одним з таких моментів скористався суперник, забивши другий м'яч у наші ворота - 2:1. І цей рахунок став остаточним у цьому матчі.

Підлуби - Середи 1:5
Голи: Гнатенко Віктор - Волощук Олександр В.-4, Лапін Олександр (пен.)

В середині першого тайму Середи двічі втілили свою ігрову перевагу в забиті м'ячі. На останній хвилині першого тайму Лапін Олександр з 11-метрового пробив мимо воріт. Підлуби без гравців школярів, які разом з тренерами С.Ярмоленко та А.Дем'янчуком поїхали відпочивати в м.Скадовськ, провалили перший тайм повністю. Віктор Гнатенко відквитав один м'яч при рахунку 0:3, але гості до завершення матчу встановили розгромний рахунок. Переможну крапку в матчі поставив Олександр Лапін, який точним ударом з пенальті реабілітувався за попередній промах.

Непізнаничі - Кривотин 9:4
Голи: Корбут Роман-5, Чорноус Олександр-2, Снігур Михайло, Пінчук Микола - Островський Віктор-2, Красновський Андрій, Цюрупій

11 Servit   (22.07.2012 20:47) [Материал]
миколаївка - рясне 4:1 Голи за Миколаївку забили Богдан Климчук - 3, Віктор Ковальчук -1

10 nepiznanichi   (22.07.2012 16:01) [Материал]
непизнаничи кривотин 9-4
корбут 5; чорноус о 2; снигур 1; пинчук 1;рудика 1(автогол)

9 BommGol   (22.07.2012 14:39) [Материал]
ФК Підлуби - ФК Середи 1:5

8 чорний   (21.07.2012 23:28) [Материал]