12:22
ФК "Бараші" - "Граніт" 2:1
 На святкову календарну зустріч з ФК "Бараші" завітав флагман малинського футболу на даний час - Граніт (Гранітне), який цьогоріч став переможцем обласних змагань ФСТ "Колос" та без поразок на виїзді грав в першості області.
 20 вересня 2009 р., 14.25, смт Ємільчине, стадіон "ДЮСШ"
ФК "Бараші": 23. Дмитро Міхєєв, 3. Володимир Мухін,  4. Віктор Чабак, 7. Ігор Шевчук (к), 3. Олександр Максимчук,  17. Роман Бондарчук, 11. Іван Чапський, 99. Віталій Попович (9. Павло Гриневич), 8. Юрій Коваль (5.Олександр Охрімчук)  10. Михайло Слободян, 88. Сергій Литвиновський
Арбітр матчу: Юрій Горащук
Голи: 0:1 - Р.Михайлов (7), 1:1 - В.Попович (41'), 2:1 - І.Чапський (43')

7 хвилина матчу стала щасливою для футболістів Граніта. Р.Михайлов майстерно закрутив м'яч в лівий  кут воріт 0:1. У відповідь на 10 хвилині В.Чабак пробиває вище воріт. Гості непогано обстрілюють  ворота господарів з далекої відстані. В одній з атак Граніт влучає в перекладину воріт та продовжує грати за принципом: кращий захист - атака.

Кінцівка першого тайму стає переломною в зустрічі, спочатку В.Попович ударом головою зрівнює рахунок зустрічі. Через кілька хвилин Іван Чапський ударом під перекладину воріт підхоплює уболівальників з своїх місць - 2:1. Чергова атака на ворота Граніта, м'яч пролітає біля стійки воріт.
 Другий тайм став продовженням першого - переважає атакуючий футбол. На початку другого тайму футболісти "Граніта" втрачають можливість забити м'яч, після виходу двох гравців проти захисника ФК Бараші. Відразу кутовий та з кількох метрів підступний  удар головою О.Зборовського - Д.Міхєєв виручає команду. ФК "Бараші" відповідає ударом в перекладину воріт. Обидві команди в цьому матчі заслуговують на найвищі похвали, але перемагає знову - ФК "Бараші"!

Кращі гравці Д.Михеєв, С.Литвиновський, В.Мухін  та керівники  команди ФК "Бараші" нагороджені грамотами та преміями райдержадміністрації та районної ради керівниками району П.Лісовим та В.Ширмою.

Прийнявши етафету, після минулорічного стуку ФК "Ємільчине" в обласний футбол, ФК "Бараші" переможною ходою увірвались в футбольну еліту області. Побажаємо в новому сезоні команді  поборотися, з своїми територіальними сусідами з Коростенщини та Новоград-Волинська, за найвищі місця на вершині турнірної таблиці чемпіонату області.

Категорія: Першість області | Переглядів: 3183 | Додав: sportem
Всього коментарів: 211 2 3 »
21 авангард   (30.09.2009 08:40) [Материал]
Тепер ясно! А що стосується комента то що тут такого. Цілком справедливо бо сьогодні команди функціонують виключно за кошти спонсорів. Зараз на підйомі а завтра небуде спонсора .... Ось так я прокоментував. Так що без образ.

20 sportem   (28.09.2009 19:57) [Материал]
Вітання з сріблом! Подарунок - позитивний результат з Гранітом. Дивний комент (№17) вийшов, мінус не мій.

19 авангард   (24.09.2009 10:27) [Материал]