20:22
1/16 фіналу, Кубок Житомирщини 2009
В 1/16 фіналу кубка Житомирщини 2009 ФК "Бараші" в смт. Ємільчине приймав команду "Атлет" (Житомирський р-н). На поле в господарів вийшла оновлена команда ФК  "Бараші". З минулорічного складу на полі з'явився тільки капітан І. Шевчук. В першому таймі футболісти ФК "Бараші" двічі відправили м'яч в ворота суперників. Заробивши пенальті І.Шевчук не зумів його реалізувати, голкіпер розгадав намір капітана господарів, який пробив по центру воріт.

В другому таймі голи в ворота гостей залітали,  майже, через удар. Фінальний рахунок матчу 10:0 на користь ФК "Бараші". 18 квітня ФК "Бараші" в смт. Ємільчине прийматиме команду "Звягель-750" (м. Новоград-Волинський). Запрошуємо вболівальників футболу на  один з центральних матчів 1/8 фіналу кубка області. Згідно показників команда гостей найкраща команда області за минулу другу половину року (переможець 2 кола чемпіонату області у вищій лізі та володар Кубка осені). Перемігши такого грізного суперника команда Ємільчинського району займе місце фаворита на шляху до фіналу кубка Житомирщини 2009.

Фото після матчу

Про значення меценатства дали підставу ще раз задуматись вихідці з Барашів С. Котвицький, В. Тищук, В. Зінченко, В. Шафаренко, О. Павленко, С. Романчук, які взяли на себе фінансування виступу ФК "Бараші" у змаганнях на кубок області з футболу. І результат не забарився. В 1/16 фіналу ФК "Бараші" в Ємільчиному приймали "Атлет" (Житомирський р-н). Після "скромних" 2:0 у першому таймі, голи посипалися у ворота гостей на різні смаки після перерви. В результаті - 10:0 і серйозна заявка на успішний виступ у даному турнірі.
М.Мельник, "Народна трибуна", 17 квітня 2009 р.
Категорія: Кубок Житомирщини | Переглядів: 3734 | Додав: sportem
Всього коментарів: 21« 1 2 3 »
13 oks   (17.04.2009 12:57) [Материал]
По фото я впізнаю нападника ФК Коростень Галюка (стоїть шостий ліворуч), який мені сподобався у грі з біло-церківським Арсеналом.
Третій ліворуч стоїть голкіпер Хіммаша Дворнін (тут можу помилятися).
З Малина нікого не бачу.

12 sportem   (17.04.2009 10:21) [Материал]
Бараші - районний центр до адмінреформи в середині 1960-х рр.

11 авангард   (17.04.2009 09:11) [Материал]
Наскільки мені відомо то ФК "Бараші" підсилилось гравцями з Київської "Оболоні" та "Карпат" а також гравцями Коростеня та Малина. Як сказав наставник Барашівців що Кубок беде їх.(сорока на хвості принесла)А от маючи розмову з наставником "Атлета" що гра була лише в одні ворота от і попали під танки. І ще маючи розмову з Василь Васильовиче то він обурений діями Барашівців-мовляв маючи скажімо 50 тис.грн можливо запросити гравців київського динамо та виграти Кубок. А деж спортивний інтерес. Ось так. А мені особисто то порадуватись за таке маленьке село Бараші що і там переймаються футболом. А звягель це вже титулована команда нехай бореться за Чемпіонство.

10 shved   (17.04.2009 01:04) [Материал]
Джон, тут ти мене заспокоїв - боявся що гравці "Звягеля750" можуть недооцінити суперника (після минулорічних 8:1) Все таки набагато цікавіше грати проти сильного суперника. Нам з цим - "пофартило" wink

9 Джон   (16.04.2009 20:29) [Материал]