20:15
ФК Ємільчине - Авангард 4:3, 1 ліга - 20 тур
 Другу поспіль домашню вольову перемогу отримали футболісти ФК "Ємільчине" в чемпіонаті області серед команд І ліги,  переможеним  став "Авангард" (Довбиш). Дебют матчу виявився щедрим на голи, гості швидко відкрили рахунок.

Незабаром, ударом з правого флангу футболіст господарів зрівнює рахунок. Р. Майданович в своєму стилі втікає на швидкості від захисника гостей і забиває другий м'яч в ворота "Авангарда". "Перший ляп" голкіпера Д. Білоцького (не втримав верховий м'яч) рахунок знову нічийний 2:2. Гості активно штурмують ворота господарів, але під кінець першого тайму індивідуальне соло Р. Майдановича та вивірена передача на футболіста ФК "Ємільчине" закінчується успіхом господарів.
Після перерви "чергову помилку" зробив голкіпер господарів - 3:3.

(влучний дальній удар футболіста "Авангард" - 3:3)
 В одній з атак футболіста господарів збито в штрафному майданчику гостей, арбітр показує штрафний удар з 16 метрів. І. Шевчук, капітан ФК "Ємільчине", виконує роль граючого тренера наказує розминатися та через 5 хвилин виходити на поле Я. Климчуку.

Під кінець гри футболісти ФК "Ємільчине" виривають перемогу, рахунок матчу 4:3.

Категорія: Першість області | Переглядів: 1486 | Додав: sportem
Всього коментарів: 3
3 Kent   (27.10.2008 09:43) [Материал]
До відома адміністратора. В 20-турі матч між Зоря-Енергія - Темп гру було перенесено, а не зафіксовано рахунок 1:0 на користь лідера чемпіонату.
Ответ: Виправив.

2 sportem   (26.10.2008 19:16) [Материал]