18:00
ЧР, 23 тур, Куліші - Ємільчине 0:2, Ємільчине - чемпіон району
Футболісти Ємільчиного впевненою перемогою над Кулішами 2:0, після довготривалого лідерства за тур до завершення чемпіонату району, офіційно оформили чемпіонські медалі. Майже через п'ять місяців, після початку ЧР (18 червня), у боротьбі за золото - поставлено чемпіонську крапку.
Ємільчине: В.Серпутько, Р.Євтушок, В.Антощук, М.Остапчук, С.Піскун, О.Бацюн, А.Данильчук (В.Костюченко), К.Куницький, О.Климчук,  А.Куницький, Д.Білоцький
Голи: 0:1 - А.Куницький (2'), 0:2 - Д.Білоцький (60')

Вирішальним моментом у матчі, через лічені секунди після початку гри, став майстерний обвідний удар А.Куницького по воротам господарів. 0:1 - шальки золотих терезів схиляються на користь гостей, і, схоже, назавжди.
Господарям, які грали далеко не оптимальним складом, переломити і змінити хід матчу було практично не під силу. У заключні хвилини першого тайму гості мали реальний шанс подвоїти рахунок поєдинку, але В.Антощук протаранивши захист господарів несподівано втрачає м'яч у штрафному майданчику. В даному випадку спритнішим за всіх виявився Д.Білоцький, який і пробив по воротам, але м'яч пролетів неподалік правої стійки.

В другому таймі у складі гостей знову нагадав про себе А.Куницький, який результативною грою у матчі сповна віддячив своїм кривдникам (Мала Глумча) за травмовану руку. В.Антощук, який в перерві матчу обіцяв розписатись у воротах кулішівців ще раз, отримавши чудовий пас п'ятою від Артема завдає прицільного удару по воротах господарів - перекладина воріт. М'яч, котрий відскочив в поле стає легкою знахідкою для Д.Білоцького, який ударом головою фактично розвіює будь-які сумніви, щодо підсумкового чемпіонського результату.
Господарі відразу проводять ротації на полі. Та крім підступного під перекладину воріт штрафного удару з чималої відстані С.Савчука, особливо небезпечних моментів біля воріт гостей більше не виникає. У складі гостей, слід відмітити, черговий матч на нуль голкіпера ємільчинців В.Серпутька, який провівши матч на високу рівні, найближчим часом
завершить футбольну кар'єру. Фінальний свисток арбітра матчу Ю.Остапчука дарує чемпіонські миттєвості футболістам Ємільчиного. Золото чемпіонату знаходить свого володаря - Ємільчине. П'ятимісячний футбольний марафон  фактично завершено. Вітаємо команду Ємільчине із здобутими золотими нагородами та бажаємо чемпіонської гри у наступних матчах!

13 листопада (неділя)

Підлуби - Середи 3:2
Голи: 0:1 - Середи (5'), 1:1 - Р.Остапчук (10'), 2:1 - Р.Дейнеко (20'), 2:2 - Середи (23'), 3:2 - В.Єфімов (63')

Сербо-Слобідка – Непізнаничі 7:0

Голи: Перепьолкін С. - 2, Агафонов А. - 2 , Штиль О., Бондарчук Я., Шпінь О.

Андрієвичі – Яблунець +/-,
Миколаївка – Бараші +/-
Мала Глумча – Рясне 4:0

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1406 | Додав: sportem
Всього коментарів: 5
5 sportem   (13.11.2011 22:56) [Материал]
Команда Бараші через третій невиїзд згідно положення повинна бути знята із ЧР. Бараші - Мала Глумча -/+, перенесений матч 1 туру Бараші - Яблунець скоріше -/-.

4 slava-7   (13.11.2011 20:29) [Материал]
Сербо-Слобідка-Непізнаничі 7:0 Мала Глумча-Рясне 4:0

3 sportem   (13.11.2011 20:27) [Материал]