Гостей: 1
Користувачів: 0

22:03
Першість області, 4 тур, ФК Ємільчине - Титан 1:0
Свій перший матч Першості області, який через різні причини відбувся тільки в четвертому турі, ФК Ємільчине зіграв проти Титана (Іршанськ, Володарськ-Волинський р-н). Після п'ятирічної перерви команда гостей повернулася до обласних змагань, від середняка Першої до срібних нагород Вищої ліги області (2001 р.) - такі результати та здобутки у команди Титан. Стартувавши цього року в кубку області ЖОФФ (К) Титан вийшов до фіналу, де 18 червня боротиметься за головний трофей турніру проти житомирського Легіона.
ФК Ємільчине - Титан 1:0
Гол: М.Лущик, 48'

Після розгрому в Коростені, ФК Ємільчине зміцнило захисні позиції команди голкіпером ДЮСШ-15 та захисником І.Казаковим (Нафком 2009, Єдність 2010). Гравці ФК Бараші (до 21 р.) А.Островський, О.Горобець, М.Лущик, захисники В.Антощук (к) та В.Ходоровський, нападник М.Романенко серед знайомих футболістів в стартовому складі ФК Ємільчине. В дебюті матчу ФК Ємільчине мало нагоду забити швидкий гол, але м'яч після удару головою капітана команди В.Антощука пролетів трішки вище воріт. В господарів, які володіли ініціативою перші півгодини матчу, бракувало завершальних ударів по воротам гостей. Титан перехопивши ініціативу двічі був близький до взяття воріт. Перший раз господарів виручила стійка воріт, а після подачі кутового удару м'яч дивом розминувся з гравцями Титану та сіткою воріт.

Після перерви та тренерських настанов Ю.Воловня команда ФК Ємільчине в другому таймі продемонструвала більш яскравий та видовищний футбол. І результат не забарився, М.Лущик опинився в потрібний час у потрібному місці та відкриває рахунок матчу. Гольові моменти, яких бракувало біля воріт Титану в першому таймі, почали з'являтися один за одним. Лущик, Островський повинні були реалізовувати свої моменти, але голкіпер Д.Мельниченко, який перейшов в Титан з Хіммашу, врятував ворота гостей не один раз. В свою чергу Титан мав кілька моментів біля воріт ФК Ємільчине та отримав під кінець матчу дві червоних картки, одна з яких вже після фінального свистка арбітра матчу. Наступним суперником ФК Ємільчине стане ФК Черняхів, який на даний час доволі несподівано і "впевнено" перебуває в аутсайдерах групи.
Категорія: Першість області | Переглядів: 2235 | Додав: sportem
Всього коментарів: 111 2 »
11 Bastor   (13.06.2011 20:53) [Материал]
Странновато получаеться)))) Свои не смогли, зато подвозные смогли)))))) Во дела)

10 Yaroslavson   (13.06.2011 20:02) [Материал]
для Bastor
місцеві гравці нікуди неподілися і всі є гравцями ФК Ємільчине, так склалося що на цю гру не змогли з*явитися аж 6 місцевих гравців тому така ситуація

9 Bastor   (13.06.2011 14:51) [Материал]
Да я и не принимаю ниче в штики))) Просто наблюдаю тенденцыю... Судя по матчам с Овручем в том и етом году команда с Емильчино не прогресирует несмотря на "замену состава"...

8 sportem   (13.06.2011 14:34) [Материал]
Минулорічний матч ФК Ємільчине - Овруч 4:1 - дев'ять з Ємільчине та один з району.
Цього року В.Ярошук двічі забивав переможні м'ячі Овручу на кубок.

7 nord88-91   (13.06.2011 14:17) [Материал]
Bastor, рівно стільки скільки в Динамо Київ із Києва і в Шахтара із Донецька)))))))))))))))))))) Не приймай все так в ШТИКИ)))))))))))) biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

6 Bastor   (13.06.2011 13:49) [Материал]
И сколько теперь в команда парней с самого Емильчино???)

5 Bastor   (13.06.2011 13:47) [Материал]