18:53
Першість області, 3 тур, ФК Ємільчине - Вручий (Овруч) 4:1
3 тур, 19 червня 2010, 16.10, ФК Ємільчине - Вручий (Овруч) 4:1
ФК Ємільчине:  О.Кузьменко, В-н Коваленко, В.Антощук (Д.Білоцький, 33'),  В.Тимощук, Р.Бондарчук, Я.Климчук, О.Дубняк (П.Гриневич, 7'), В-й Коваленко, В.Попович (К.Гольц, 46'), О.Приймак (В.Ходоровський, 70'), В. Ярошук
Голи: 1:0 - В.Попович (5', пенальті), 1:1 - ? (13')2:1 - В. Ярошук (20'), 3:1 - В.Ярошук (25'), 4:1 - Я.Климчук (34')

Вже на перших хвилинах матчу Р.Бондарчук зі штрафного удару пробив небезпечно під перекладину воріт гостей. А на 5 хвилині пенальті, за порушення правил проти Я.Климчука, чітко реалізував В.Попович.  О.Дубняк через травму завершує гру, замість нього на поле виходить П.Гриневич. Після навісу в штрафний майданчик господарів та помилки голкіпера на виході гості зрівнюють рахунок. На 20 хвилині В.Ярошук, отримавши передачу з глибини поля та прорвавши оборону гостей  з двох захисників, на швидкості увірвався в штрафний майданчик  та відправив "джабулані" у  верхній лівий кут воріт - 2:1. Через п'ять хвилин черговий слалом Ярошука та третій м'яч в сітці воріт Вручия. Після потужного удару Валентина Коваленка під перекладину зі штрафного удару, Я.Климчук підібравши м'яч в штрафному майданчику пробиває повз голкіпера - 4:1.  Назабаром Я.Климчук красивим ударом в падінні головою замикає передачу Віталія Коваленка з лівого флангу, але м'яч влучає в голкіпера. Другий тайм пройшов  без забитих м'ячів та приніс першу перемогу ФК Ємільчине у новому сезоні в Першості області.

Категорія: Першість області | Переглядів: 1765 | Додав: sportem
Всього коментарів: 131 2 »
13 Zevs   (24.06.2010 22:04) [Материал]
Овруч ВПЕРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕД!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12 Джон   (22.06.2010 15:58) [Материал]
2 Yaroslavson: в Житомирі на Центральному стадіоні "Полісся".

11 sportem   (22.06.2010 13:10) [Материал]

10 Yaroslavson   (22.06.2010 13:08) [Материал]
на якому стадіоні проводить домашні ігри Арсенал??

9 Yaroslavson   (22.06.2010 13:07) [Материал]
з спартаком вдома??

8 sportem   (22.06.2010 11:41) [Материал]
Зміни в календарі, в неділю матч з Спартаком, далі ФК Черняхів і Арсенал (Житомирський р-н)

7 Yaroslavson   (22.06.2010 11:35) [Материал]
будемо надіятися на позитивні результати ФК Ємільчине у двох наступних іграх адже це мабуть найважливіши ігри цього кола будуть для нас!

6 nord88-91   (20.06.2010 15:12) [Материал]
Ємільчино, з перемогою!!!!!!!!!!!!!!!! А "дзеркалка" - це круто)))