09:58
Чемпіонат району 2010, 13-14 тур, Ємільчине - Куліші 0:5
В стартовому матчі ХІІІ туру чемпіонату району команда Ємільчине з рахунком 3:0 переграла господарів поля команду Підлуби. Рахунок в середині першого тайму відкрив Віталій Коваленко, а на початку другого протягом кількох хвилин дубль оформив Ярослав Куницький.
Бараші - Рудня-Іванівська 3:0, Андрієвичі - Середи 3:2, Куліші - Мала Глумча 2:1, Хутір-Мокляки - Непізнаничі 1:2

ХІV тур, 5 вересня
Рудня-Іванівська - Хутір-Мокляки +/-     Непізнаничі - Підлуби +/-
Матч Рудня-Іванівська-Хутір-Мокляки не відбувся через проблеми з складом в команди гостей, а Підлуби через проблеми з транспортом не виїхали до Непізнанич.
Ємільчине - Куліші 0:5
В матчі Ємільчине-Куліші вже на самому початку гравець легіонер гостей забив два м'ячі. Перший зі штрафного, а другий за меж штрафного майданчика в правий кут. Після подачі кутового удару В.Левченком  (гравець з Ємільчиного, в першому колі допоміг Хутір-Моклякам здобути дві перемоги) третій м'яч забив центральний захисник гостей Савчук.  Удари господарів по воротам  гостей великих труднощів для голкіпера Кулішів не склали. Після перерви дублем відзначився нападник Кулішів Школьний, в першому епізоді співавтором забитого м'яча став голпікер, в другому - м'яч був забитий в падінні головою. В кінці матчу від чергового м'яча господарів врятувала стійка воріт. Тим часом, перемігши на виїзді команду Середи 7:2, турнірну таблицю очолили Бараші.
Середи - Бараші 2:7   Мала Глумча - Андрієвичі 4:1

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1576 | Додав: sportem
Всього коментарів: 151 2 »
15 sportem   (06.09.2010 18:27) [Материал]
Ємільчине: Алєксєєнко - Гольц, Остапчук, Антощук, Євтушок, Климчук, Марчук, Данильчук, К.Куницький, А.Куницький, Ходоровський

14 sportem   (05.09.2010 20:09) [Материал]
Мала Глумча - Андрієвичі 3:0 зафіксовано, BommGol як не дивно, але один прогноз справдився від 09.08.2010 12:50

13 Vovinho   (05.09.2010 16:11) [Материал]
так який рахунок? wacko

12 chornobil   (05.09.2010 16:08) [Материал]
Вітаю Непізнаничі з другою перемогою підряд!!!!!!!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin

11 nepiznanichi   (05.09.2010 16:07) [Материал]
Зі слів гравців Андрієвич по телефону
Глумча-Андріевичі 3-0

10 sportem   (05.09.2010 15:56) [Материал]
Перед початком матчу Куліші були не проти нічиєї, але майстерність легіонерів стала вирішальною в цьому матчі. Школьний в 2008 р. грав за ФК Ємільчине, цього сезону грає у вищій лізі за Зорю-Енергію.

9 Vovinho   (05.09.2010 15:47) [Материал]
Ємільчине-Куліши 0-5? surprised happy

8 BommGol   (05.09.2010 15:12) [Материал]
Середи -Бараші 2:7