14:42
Чемпіонат району 2010, 9-10 тур, Рудня-Іванівська - Ємільчине 2:1
9 тур чемпіонату району стартував матчем Рудня-Іванівська - Ємільчине. З рахунком 2:1 перемогу святкували господарі поля, в яких дублем в першому таймі відзначився Дмитро Гресько, один м'яч з пенальті. Під кінець матчу гості також з пенальті провели гол престижу.
Хутір-Мокляки на останніх секундах матчу забили переможний м'яч у ворота команди Підлуби - 2:1.
З аналогічним рахунком (2:1) Середи перемогли Малу Глумчу. Бараші завдали першої поразки в чемпіонаті Кулішам - 3:2. Андрієвичі розгромивши Непізнаничі 7:0 очолили турнірну таблицю. В наступному турі, який відкриває ІІ коло чемпіонату,  лідера прийматимуть Бараші, які  на старті вже перемагали Андрієвичі.

10 тур
Матчем Хутір-Мокляки - Куліші, який відбувся в суботу, було відкрито ІІ коло чемпіонату району з футболу. Куліші перемогли з рахунком 2:0  та повернули собі лідерство в чемпіонаті. Бараші розгромивши Андрієвичі 6:0 повертаються до боротьби за найвищі нагороди в чемпіонаті. Середи  поступилися команді Ємільчине з рахунком 0:7, після першого тайму перевага гостей була мінімальною.

Рудня-Іванівська - Підлуби 3:1
Рахунок матчу в середині першого тайму ударом зі штрафного відкрив Д.Гресько. Перед перервою захисник господарів головою вибив м'яч з під перекладини, прицільний постріл також ударом головою після розіграшу кутового завдав захисник гостей Р.Дейнеко. Після перерви черговий штрафний удар Д.Греська та серія ударів на добиванні (дві перекладини) завершується другим голом у матчі. Активність Р.Дейнеки під час  кутових ударів приносить результат, 2:1 - м'яч забитий ударом головою. Другу реальну можливість зрівняти рахунок матчу Підлуби мали після удару Є.Дорошенка - перекладина. В кінці матчу атака господарів правим флангом завершилась підступним ударом в ближній кут та помилкою захисника гостей на підборі - 3:1.

11 серпня, перенесений матч VIII туру
Ємільчине - Хутір-Мокляки - 12:0

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1914 | Додав: sportem | Теги: Рудня-Іванівська
Всього коментарів: 411 2 3 4 5 6 »
41 sportem   (11.08.2010 22:58) [Материал]
Мова була про чемпіонат району. У вересні напружений графік, саме там довіряти місце гравцям, які літом грають менше, щоб не робити переносів. При великому бажанні можна справді зіграти кілька матчів на область без легіонерів, бажано вдома.
Виходить основа недовіряє решті гравцям грати на район, а основі недовіряють грати на область.

40 Yaroslavson   (11.08.2010 19:43) [Материал]
Хутір-Мокляки - ФК Ємільчине 0-12

39 kvalentyn1@   (11.08.2010 13:58) [Материал]
sportem, іншим гравцям це кому??? київським?? а чи не краще, щоб грало більше наших, Ємільчинських гравців?

38 Yaroslavson   (11.08.2010 12:08) [Материал]
для sportema
Міхєєв та Горобець вже мали грати за ФК Ємільчине проти Арсеналу, але там якась путанина з ними... тому не все так просто як ви говорите, що Рішення за ФК Ємільчине ... багато що залежить від самих гравців

37 sportem   (11.08.2010 10:28) [Материал]
Призом за перше місце цікавився Ваня. Першими фігню розпочала робити команда Ємільчине, було пенеренесено матч з Кулішами (3.07.10) та двічі з Хутором!!! Краще коли не виходить - довіряти місце на полі іншим гравцям, на область заявлено біля 10 чоловік, а на район 25. Інформацію про заборону висловили Андрієвичі (10.07.10) на противагу правилу 2 легіонерів.

36 kvalentyn1@   (11.08.2010 01:21) [Материал]
sportem, хіба ФК Ємільчине грало проти Лугин????

35 kvalentyn1@   (11.08.2010 01:20) [Материал]
BommGol, проти Серід не грала команда, яка виступає на область, але в ній були гравці, які виступають на область. Чи можливо, їм не можна грати? А? Якщо людина грає на область, то що, їм не можна грати і на район??? Що ви постійно за фігню пишите.... wacko

34 sportem   (10.08.2010 23:38) [Материал]
За правилами за ФК Ємільчине можуть грати Д.Міхєєв, О.Горобець. Рішення за ФК Ємільчине - ФК Бараші не проти, не знаю тільки в яких матчах.
Щоб претендувати на серйозну винагороду, матеріальну мабуть хочеться, треба гідний результат показати в обласних змаганнях. Цього року незадовільно - програш Лугинам по всім статтям.

1-8 9-16 17-24 25-32 33-40 41-41