20:43
Чемпіонат району. 8 тур
 З огляду на турнірну таблицю центральний матч 8 туру чемпіонату району з футболу відбувся в Підлубах, між командами господарів та гостями з Андрієвичів. Чемпіони 2006 та 2005 років сьогодні вирішували більш скромне турнірне завдання, як швидше вибратися з нижньої частини турнірної таблиці. На заплановану з осені 14 годину дня, футбольна зустріч розпочалась біля 15 години. В команді гостей на поле вийшли наддосвідчені ветерани С. Остапчук з Симонів та В. Савчук - директор Новоград-Волинського басейну при промислово-економічному технікумі (родом з Андрієвич).
Підлуби - Андрієвичі 3:0
6 вересня 2008 року, с. Підлуби, 15:00
"Підлуби": Юрій Лугина - Сергій Сейко, Вадим Серпутько,  Анатолій  Філатов, Сергій Яценко, Сергій Кашпуренко, Юрій Козакевич, Віктор Гнатенко (Віктор Ковальський),  Руслан Дейнеко (Віктор Брацюк) - Анатолій Гнатенко (Олександр Герасименко), Юрій Ігнатенко.
Суддя матчу: с. Андрієвичі

В складі команди Підлуб відбулась надзвичайна подія, А. Гнатенко (блудний син підлубців) відігравши більше десятка сезонів за Рудню-Іванівську, повернувся в рідну команду. Перший тайм пройшов в напруженій та рівній грі, в матчі бракувало точних ударів по воротам суперників. Головний суддя матчу - вперто не хотів свистіти  за порушення правил на половині гостей.  Більше всього запам'ятався регбійний постріл гостей по воротам Ю. Лугини. За 10 хвилин до закінчення першого тайму, Ігор Філатов виконуючий обов'язки головного тренера Підлуб (Сергій Ярмоленко та граючий тренер Андрій Дем'янчук відпочивають в м. Євпаторія) проводить дві заміни. Замість Р. Дейнеки та В. Гнатенка на поле виходять Віктор Брацюк та Віктор Ковальський (запізнились на матч).

В перерві матчу замість А. Гнатенка на поле виходить гравець "Звягеля-750" Олександр ГЕРАСИМЕНКО.  В першій атаці господарів, О. Герасименко точним пасом виводить на ударну позицію В. Брацюка, який ударом за меж штрафного майданчика відкриває рахунок матчу 1:0. Після пропущеного голу гості переводять гру на половину підлубців.  Небезпечний удар зі штрафного гостей, голкіпер господарів відбиває м'яч, який після цього вдаряється в перекладину воріт, повторний удар менш небезпечний. Підлубці обережно захищаються, все-таки суддя в гостей "свій". Друга половина тайму пройшла під знаком супертріо легіонерів господарів. В. Брацюк виводить на ударну позицію О. Герасименка, який в стилі "а ля Ван Бастен", з нульового кута в ближній  верхній кут воріт забиває другий м'яч в ворота гостей (після матчу думку автора підтвердив місцевий вболівальник Крутинь).

Не менш яскрава комбінація Ю. Козакевич - О. Герасименко - В. Брацюк, знову удар з лінії штрафного майданчика Брацюка 3:0.  Гості в одній з контратак попадають в стійку воріт. Після удару В. Ковальського  з розвороту, м'яч пролітає поряд з стійкою воріт. В одній з останній атаці після пасу О. Герасименка, оформити хетрик В. Брацюку заважає блискучий сейв воротаря гостей. Підлуби перемагають команду Андрієвич з рахунком 3:0. Фінансові витрати на проїзд та гру легіонерів  з Новоград-Волинська, виконує Володимир Гнатенко  (колишній підлубець) приватний підприємець з Ємільчиного.

В Ємільчиному, команда Ємільчине (ДЮСШ) в аргентинському стилі перемогла "районну Ямайку" з Хутір-Мокляків 5:0.

Бараші продовжують громити суперників в чемпіонаті,  цього разу під роздачу попали Куліші 6:1.

16 куня   (09.09.2008 22:56) [Материал]
Vitaliy Cкільки потрібно щоб в команді було чоловік?Призовий фонд буде?Які будуть команди і хтось буде судити?

15 recoba   (09.09.2008 20:39) [Материал]
ole-ole і куня у суботу на стадіоні смт. Ємільчине проводиться турнір з міні-футболу присвячений Дню фізкультурника. Так що є можливість пограти у футбол. Формуйте команди і заявляйтеся на матч.

14 куня   (09.09.2008 19:46) [Материал]
Приходь все одно на стадіон на 18 годину побігаємо в суботу та неділю!Ми пропускаємо в ці вихідні гру!

13 ole-ole   (09.09.2008 15:02) [Материал]
На вихідних планую бути в Ємільчине, але в футбол навряд зіграю. Інша ціль приїзду.
Та й старий я вже для ДЮСШ. biggrin

12 sportem   (09.09.2008 09:57) [Материал]
Враховуючи те, що суддя буде з Ємільчино - підлубцям залишається грати в бразильскому стилі з Ємільчине (ДЮСШ), забити на гол більше за суперника. smile

1-8 9-16 17-19