02:33
Чемпіонат району. 8 тур Ємільчине - Хутір-Мокляки
 Ємільчине - Хутір-Мокляки. 06.09.08 р. Матч розпочався вчасно о 14.00. Головний суддя  Сокирко А.С.
Як показала гра попереднього туру - команді із Ємільчиного не вистачало мудрого керівництва (головний тренер команди Юрій Миколайович грівся в променях південного сонця). З його появою справи команди райцентру відразу ж пішли на краще. Що саме головне, не зважаючи вік, тренер із своює командою на полі. Всі футболісти - ємільчинці (жодного легіонера). Результат першого тайму 1-0 (автор голу Артем Єременко).

Після свистка судді на другий тайм відчувалася ще деяка інтрига. На полі в команді господарів на заміну головного тренера вийшов Ярослав Трушковський (хто не знайомий - десь під 2 метри на зріст і вагою під 90 кг). Протягом 2 тайму вся гра проходила біля воріт постей. Воротар господарів Шквирко лише кілька разів за весь тайм зміг доторкнутися до мяча - бездоганно виконували свої функції захисники (особливо вдало зіграв весь матч останній захисник Гольц Костянтин). Атакуючій частині команди не залишалося більше нічого окрім постійних атакуючих дій.

І посипалися голи. Куницький Костянтин (2-0), Трушковський Ярослав (3-0), Ярослав Климчук (4-0), Трушковський Ярослав (5-0). Ось така статистика - гра в одні ворота.

Нажаль не обійшлося і без інцидентів. За відверто грубу гру і нецензурщину на полі головний суддя показав кілька жовтих карток гостям - на що один із вболівальників гостей почав ображати Андрія Сергійовича і відверто провокувати його. Це тривало протягом останніх 10 хвилин матчу. Всім шанувальникам місцевого футболу відомо яким чином вміють завершувати гру Хутірські футболісти (гра з Р. Іванівською). Ще більші емоції викликало не призначене на думку гостей пенальті. І коли пролунав фінальний свисток почалися "розбірки".

До бійки не дійшло - хоча відверте нахобство і нефутбольна поведінка декого із гостей могли їм дорого коштувати.
За ємільчинську команду вболівають усі ... ;-) :

А ось як радіють забитому голу форварди:

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 2576 | Додав: recoba
Всього коментарів: 121 2 »
12 jora5   (25.03.2009 17:58) [Материал]
Кто автор ????? Слова "розбірки" в украинском языке НЕТ ! И пиши всю правду, кто ударил судью на поле, и за какой .... ?!!! angry

11 jora5   (25.03.2009 17:25) [Материал]
клевета на Хутор....... angry Судья засудил! angry

10 recoba   (10.09.2008 20:41) [Материал]
Володимир Борисович, в тебе щось у настройках не так. Все можна проглянуть.

6 recoba   (08.09.2008 18:57) [Материал]
Женя, ти що не вмієш включати українську розкладку??? biggrin Що тебе тільки на компютерних курсах вчили wacko

5 DENis   (08.09.2008 17:41) [Материал]
Да еслибы поставил 6-1 угадалбы два результата,А Бараши действительно не плохо играют,Да там ироки -легионеры,а где их нет,разве в Киеве или вДонецке свои воспитаники играют,деньги делают всё,