14:54
Чемпіонат району. 4 тур
 Початок матчів 4 туру з футболу співпав з сильною зливою, яка прокотилась районом. В Рудні-Іванівській команда господарів перемогла Хутір-Мокляки з рахунком 3:1. В кінці матчу в ворота господарів було призначене пенальті. Гості через невеличку сутичку, його так і не пробили, залишили поле. Бараші - Ємільчине (ДЮСШ) 6:2, Куліші - Андрієвичі 3:2

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1501 | Додав: sportem
Всього коментарів: 8
8 sportem   (12.08.2008 11:27) [Материал]
Рахунок матчу Куліші-Андрієвичі 3:2.
Вітання 121212 за цей матч, sear за Рудня-Іванівська- Хутір-Мокляки.

7 sportem   (11.08.2008 09:45) [Материал]
Нові подробиці матчу Рудня-Іванівська - Хутір-Мокляки.

Судив матч суддя з Хутора, який на думку господарів був п'януватий. Після зливи на полі утворились калюжі, в одній з яких застряв м'яч, коли було зараховано гол гостям. Аргумент судді :"Якби не калюжа, м'яч перетнув би лінію воріт." На 53 хвилині другого тайму, суддя призначив пенальті та вилучення воротаря господарів.

6 sportem   (10.08.2008 12:29) [Материал]
За Рудню не грали: травмований В. Галицький, брати Коваленки. Поїхали в Очаків? Прогноз на матч в середу - 60 20 20

5 куня   (09.08.2008 22:18) [Материал]
да у нас теж не все чисто було!

4 sportem   (09.08.2008 21:05) [Материал]
Можна подати протест.

3 куня   (09.08.2008 20:55) [Материал]
доречі Vovinho забив гол з точки на 90 хвилині а також за Ємільчине відзначився Климчук Ярослав на початку матчу! За Бараші грали легіонери з Динамо з 90 року чоловік 9! І мабуть рефері теж грав за Бараші. wacko Віталій Миколайович грав в 2 таймі, навіть міг забити! Дуже шкода АЛЕКСА(голкіпера) адже 6 голів пропустив!!! surprised angry

2 sportem   (09.08.2008 20:45) [Материал]