21:10
Чемпіонат району. 4 тур. Бараші - Ємільчине
Вітання усім шанувальникам футболу! Цікавим і напруженим видався матч між командами із Барашів та Ємільчиного. Якраз перед початком матчу по приїзду команди гостей хмари над стадіоном біля Барашівської ЗОШ почали згущатися. Згідно регламенту по свистку судді із Степанівки вчасно розпочалися матч і звичайно ж справжня злива ;), яка в свою чергу змусила поховатися доволі велику групу вболівальників місцевої команди.
Перший тайм пройшов на рівних. Небезпечних моментів вистачало біля обох воріт. Не врахувавши те, що поле стало слизьким десь на 15 хвилині на виході із воріт грубо помилився голкіпер гостей Олександр Алєксєєнко, але його вчасно підстрахував захисник вибивши м’яч практично із пустих воріт. За 5 хвилин потому капітан команди гостей Ярослав Климчук з 25 метрів лівого флангу під гострим кутом влучив у самісіньку «дев'ятку». Дощ припинився під завісу першого тайму і господарі поля зрівняли рахунок забивши чудовий гол головою із діагональної передачі з правого на лівий фланг (не зовсім вірну позицію обрав воротар Алекс). Справжнім жахом для команди гостей видалася перша половина 2 тайму. Велика кількість помилок захисту і півзахисту призвели до рахунку 6-1. Не врятувала гостей самовіддана боротьба голкіпера. Оговталися ємільчинці вже запізно. Останні 20 хвилин гра тривала на рівних. Уже на доданих хвилинах вийшовши один на один з воротарем Володимир Ярошук змусив голкіпера господарів сфолити. Він же і реалізував призначене «пенальті». Одразу ж пролунав фінальний свисток зафіксувавши рахунок матчу 6-2.
Окремого коментарю вимагає суддівство матчу. Бокові судді лише під середину гри зрозуміли, що судити «м’яч поза грою» потрібно орієнтуючись на прапорці. Ну а про таке поняття як «офсайд» вони напевно і не чули. Тому всю роботу довелося взяти на себе головному судді. Зрозуміло це відразу ж призвело до великої кількості суддівських помилок і незадоволення гравців обох команд. Прикро вразило і те, що повівши в рахунку з великим відривом гравці з Барашів часто, грубо і без необхідності фолили на що не завжди звертав увагу рефері (хоча одного найбільш буйного гравця він все ж таки вилучив з поля). Тому по закінченню матчу деякі гравці із команди гостей запропонували головному судді добиратися додому на таксі.
P.S. Для судді все обійшлося і він зекономив зароблені гроші повернувшись пазиком із ємільчинцями додому. І за роботу йому все-таки хочеться подякувати. Він довів матч до логічного завершення.
Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1408 | Додав: recoba
Всього коментарів: 8
8 recoba   (10.08.2008 02:52) [Материал]
Так згоден. Забув. Сорі. Дійсно автор першого голу в матчі нажаль не зміг реалізувати пенальті - мяч воротар відбив ногою падаючи в протилежний бік.

7 куня   (09.08.2008 23:38) [Материал]
Чому не згадали про незабитий 11метровий?

6 куня   (09.08.2008 23:34) [Материал]
ну це взагалі жесть?Поміняли мені колір а мені так подобався жовтий!

5 куня   (09.08.2008 22:53) [Материал]