Онлайн всього: 4
Гостей: 4

20:58
ЧО 2013, 2 тур, ФК Ємільчине - Колос (Радомишль) 2:1
ФК Ємільчине, після невдалого старту футбольного сезону, нарешті отримав змогу реабілітуватись перед своїми уболівальниками. На ємільчинський стадіон "Колос" завітали гості з Радомишля, які свій Колос привезли в кольорах турінського Ювентуса. В складі ємільчинців на поле вийшов єдиний легіонер з Житомира Р.Діденко.
ФК Ємільчине: М.Штиль, В.Ходоровський, С.Савчук, В.Тимощук, П.Дем'янчук, Є.Голяка, Р.Діденко, Ю.Федорчук (І.Юзько), Д.Дорофієнко, В.Ярошук (Т.Дідус), Ю.Тукайло
Голи: 1:0 - Руслан Діденко, 1:1 - Сергій Білоконь, 2:1 - Юрій Федорчук

В середині першого тайму Руслан майстерно поклав м'яч зі штрафного удару в ближню дев'ятку - 1:0. Далі була стійка воріт від Юрія Тукайла, перекладина Юрія Федорчука та кількаметрові салюти господарів. Гості з відповіддю не забарились - Білоконь закидає м'яч Михайлу Штилю за шиворіт - 1:1.
Переможний м'яч, в другому таймі, на рахунку Юрія Федорчука. Наступний матч ФК Ємільчине зіграє 8 червня проти Спартака. Початок матчу о 14.00.