Гостей: 1
Користувачів: 0

21:55
ЧО 2013, 3 тур, ФК Ємільчине - Спартак 0:1
На початку матчу, після потужного удару гравця гостей, ємільчинців виручила перекладина воріт. Рясний дощ, що розпочався в середині тайму, на розвиток подій на футбольному полі до перерви не вплинув - 0:0. Загалом, перший тайм ефективніше провели гості.
ФК Ємільчине: М.Штиль, В.Ходоровський, С.Савчук, В.Тимощук, П.Дем'янчук, М.Авраменко, Є.Голяка, О.Самченко, Р.Діденко, Т.Дідус, Ю.Тукайло

Після перерви в нападі активніше заграли господарі. Проте з реалізацією гольових моментів в ФК Ємільчине цьогоріч є суттєві проблеми. Незабаром гості відкрили рахунок матчу. Сімка Спартака відмінно зіграв на лівому фланзі, в результаті партнеру по команді залишалось тільки влучити у ворота - 0:1. До завершення матчу двічі небезпечно пробивав по воротам гостей Р.Діденко, але молодий голкіпер Спартака вміло вибирав позицію у воротах. Отже, Спартак після попередніх розгромних поразок в Ємільчині здобуває важливу для себе, в психологічному плані, перемогу та зміцнює свої шанси на вихід до наступного етапу.

Північна зона

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 1744 | Додав: sportem
Всього коментарів: 5
5 fcmyropil   (11.06.2013 23:17) [Материал]
Вітаємо ФК"Бараші" з перемогою.

4 sportem   (11.06.2013 21:51) [Материал]
ФК Бараші - Галант 1:0, забитий м'яч на рахунку Романа Гусака.

3 sportem   (10.06.2013 23:37) [Материал]
11 червня відкриття чемпіонату міста Житомира з футболу 2013 року

Ось і дочекались ми старту чемпіонату міста, який спільно будуть проводити Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та Житомирська районна федерація футболу.

На участь у чемпіонаті подали заявки 10 команд: «Ультра», «Стелла-Олімпік», «РОС», «Профільтех», «Галант-Пак Трейд», «Стандарт», «Бараші», «Пулини», «ДВС» та «УМВС». Матчі чемпіонату відбуватимуться на стадіонах: «Спартак», «Агроколедж», «СПТУ № 15» та «Військовий інститут».

Запрошуємо любителів футболу на урочисте відкриття чемпіонату, яке відбудеться 11 червня о 18 год 15 хв на стадіоні «Спартак».
ЖРФФ

2 sportem   (09.06.2013 22:04) [Материал]
ФК Бараші візьмуть участь в чемпіонаті м. Житомир з футболу. 11 червня відбудеться матч ФК Бараші - Галант. Серед відомих гравців за ФК Бараші гратимуть: Горобець, Костюк, Пивовар, Єфіменко, Лясковський, Діденко. Повний склад команди буде після старту.

1 КОУЧ   (09.06.2013 03:04) [Материал]
Сильна зона, не очікуваний лідер да і Спартак приємно чудить. Ємільчине не вийде із зони.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.