15:10
ЧР - 2018, ІІ тур, Перші козирі команд
ІІ тур чемпіонату стартував суботнім матчем Полісся - Андрієвичі, який відбувся в Рясному. В День молоді ігри пройшли у Малій Глумчі, Сербо-Слобідці та Рудні-Іванівській.

Полісся - Андрієвичі 6:0
Голи: Козир Владислав - 4, Садовий Віталій, автогол

Другу перемогу поспіль здобуло Полісся, яке з рахунком 6:0 перемогло Андрієвичі. Останні перебувають в пошуках своєї гри. Козирем Полісся в цьому матчі став нападник із Неділища Влад Козир, який відзначився покером.

Держлісгосп - Поліція 3:1
Голи: Дем'янчук Ярослав (36), Тукайло Юрій (41, 69) - Федук Роман (67)

В стартовому складі Поліції на поле вийшло відразу п'ять новачків. До Держлісгоспу, який взяв під крило Малу Глумчу, в останню мить долучились два досвідчені Вадими: Антощук та Ходоровський. Матч розпочався без розвідки: небезпечні моменти, швидкий темп, відмінна гра голкіперів, поперечини, стійки - все це було в перші півгодини гри.

Ближче до перерви матчу нагадав про себе Юрій Тукайло, котрий через службу в ЗСУ пропустив два останніх чемпіонати. Хавбек господарів спочатку допоміг відкрити рахунок зустрічі молодому Ярославу Дем'янчуку, а за п'ять хвилин відмінним ударом довів гандикап Держлісгоспу до двох м'ячів.

На 67 хвилині Роман Федук повернув Поліцію в гру, але ненадовго. За кілька хвилин Олег Самченко вдало перехопив м’яч поблизу воріт суперника та віддав круглого на хід Тукайлу, який на виході холоднокровно переграв Миколу Кур'яту. Відзначившись результативною грою та чудовою фізичною формою випускник кафедри фізвиховання ЖДУ робить вагому заявку на вакантний тренерський місток Держлісгоспу.

Сербо-Слобідка - Куліші 0:9
Голи: Костриця Олег - 3, Кужіль Дмитро - 3, Остапчук Віталій - 2, Савчук Сергій
Гравці Кулішів, які набрали форму в обласних матчах, другий тиждень поспіль успішно зіграли проти лідерів. До нічиєї з баранівським Кераміком чемпіони додали розгромну перемогу над Сербо-Слобідкою, яка була першою на старті. Поразку господарі прокоментували відсутністю ряду гравців команди, які за відповідну оплату (як легіонери) виступають в сусідньому Новоград-Волинському чемпіонаті.

Рудня-Іванівська - Барашівська ОТГ 3:1
Голи:  Цимбалюк Ігор - 2, Слобожанюк Михайло - Бродовський Віталій

Не пасе задніх цьогоріч і наш чемпіонат. Основу Рудні-Іванівської команди склали гравці Коростишівського лісгоспу. Прем'єрний матч для господарів завершився перемогою над представником Барашівської ОТГ та смачною юшкою.

Були ще того дня й подарунки. Їх вручав депутат обласної ради Віктор Мельник: головному судді матчу, ветерану спорту Андрієві Сокирку – м’яч і бутси, командам – по м'ячеві.

6 sportem   (26.06.2018 12:02) [Материал]
Поліція - Рудня-Іванівська, матч відбудеться 1 липня (неділя). 4 тур гратимуть 8 липня.

2 sportem   (23.06.2018 10:55) [Материал]
Це дані взяті з газети, матчі плануються на 28 червня до дня Конституції, але команди можуть домовитись зіграти і 29 червня (вихідний). Матч Поліція - Рудня-Іванівська планували на 27 червня, але поки що залишається 28 червня.

1 Роналдо17   (22.06.2018 23:51) [Материал]
А чому ігри будуть 29 червня в п'ятницю??