18:43
Першість Житомирщини U-16: Обмежились дерев'яними
У Бердичеві 20 червня завершились поєдинки фінальної частини Першості Житомирської області з футболу серед юнаків 2002-2003 рр. н. сезону 2017/18 рр.  Команда Ємільчинської ДЮСШ в 1/4 фіналу двічі перемогла Довбиш ДЮСШ з рахунками 2:1, але незмогла виїхати до Бердичева та обмежилась дерев'яними медалями.

У поєдинку за «золото» першості футболісти ДЮСШ Хорошів із рахунком 2:1 перемогли ДЮСШ-2 м. Бердичів. Першими «розмочили» рахунок бердичівляни – забитим на 27-й хвилині відзначився Олександр Стецюк. Проте на 41-й Антон Муський поновив інтригу – 1:1, а через декілька хвилин гравець ДЮСШ Хорошів Максим Майтак поклав у ворота ДЮСШ-2 м. Бердичів переможний гол – 2:1.

«Бронзу» змагань здобула ДЮСШ Коростишева. Кращим голкіпером першості став Владислав Лісовський (ДЮСШ-2 м. Бердичів), кращим гравцем визнано Антона Муського з ДЮСШ Хорошів.

Голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк та голова комітету Дитячо-юнацького футболу федерації Олександр Подгорчук нагородили кубками, медалями й грамотами призерів змагань.
Категорія: Різне | Переглядів: 658 | Додав: sportem
Всього коментарів: 1
0
1 sportem   (30.06.2018 12:19) [Материал]
Андрієвичі стали переможцями дитячого турніру присвяченого до Дня Конституції. Команда у фіналі перемогла Ємільчине 4:1
ІІІ місце: Рясне - Куліші 5:2 V місце: Підлуби - Середи 2:1