08:40
Кубок Перемоги: ВК Ємільчине - Держлісгосп 2:1
12 травня відбувся XIV Кубок Перемоги з волейболу, організований та проведений Ємільчинською селищною радою. Церемонія відкриття пройшла на подвір'ї реконструйованої Ємільчинської ЗОШ, а ігри - в шкільному спортзалі. Прапор змагань урочисто підняв капітан Рембудсервісу Євген Шолкін.

Три ємільчинські команди та один з лідерів Чемпіонату області житомирський ВК Біоресурс боролись за престижний трофей. В перших двох турах фаворити перемогли своїх суперників з рахунками 2:0. Справжня боротьба розпочалася тільки в заключному турі, і це були достойні фінали.

ПП Рембудсервіс - ВК Біоресурс 1:2
Ємільчинські волейболісти програвши перший сет зібрались з силами та зрівняли рахунок за сумою двох. Відірвавшись на старті тай-брейку на 3-4 очки житомиряни довели гру до перемоги. Крім бронзових медалей переможець отримав 2 залікових пункти до фінальної частини Чемпіонату області з волейболу, переможений - 1, а ВК Чуднів - 3.

ВК Ємільчине - Держлісгосп 2:1 (25:23, 23:25, 15:12)
Два сети боротьба тривала на відстані в одне, два, іноді, три очки відриву. Ще одна вирішальна партія де поступатись ніхто не хотів. Апеляції до арбітрів за рахунку 9:11 завершились спірним м'ячем та встановленням рівноваги. Ще кілька вдалих розіграшів у виконанні гравців Ємільчиного і Кубок Перемоги другий рік поспіль залишається  в руках ємільчинців.

Церемонію нагородження, вручення медалей та індивідуальних призів провели голова обласної ради та федерації волейболу Володимир Ширма, голова Ємільчинської ОТГ Сергій Волощук та головний суддя змагань - директор ДЮСШ Віктор Романуха.