17:19
ІІ ліга: Полісся (Житомир) - Буковина (Чернівці) 2:1
27 квітня відбулася поїздка уболівальників Ємільчиного в м. Новоград-Волинський на матч 24 туру Чемпіонату України, 2-га ліга (група "А"), між командами Полісся - Буковина. Гра відбулася вперше у місті Новоград-Волинський, на стадіоні "Авангард". Перемогу нашій команді приніс гол зі штрафного у виконанні нападника Вадима Шавріна.

Перший тайм зустрічі завершився безгольовою нічиєю - "жовто-зелені" не змогли відкрити рахунок попри видалення на 36 хвилині футболіста гостей Ладіка Мелконяна.

Цифри на табло змінилися лише на 62 хвилині - після розіграшу кутового і скидки партнера Сергій Дячук ударом головою на дальній штанзі загнав м'яча у ворота суперника. Чернівчани після пропущеного гола не знітилися і в одній із атак після вкидання ауту на лівому фланзі Ігор Бойчук віддав пас Андрію Шишигіну, котрий змістився у центр штрафної й на 78 хвилині зрівняв рахунок. Дотиснути "Буковину", котра грала у меншості, не вдавалося - надійно грав воротар гостей Богдан Степаненко.

Здавалося, що матч завершиться нічиєю - однак на 90-й хвилині 'жовто-зелені" заробили штрафний майже у лінії штрафної суперника. Вадим Шаврін продемонстрував клас - поклав м'яч у дальній нижній кут. Чотири доданих хвилини були доволі напруженими - "Буковина" атакувала, однак безрезультатно. Свисток арбітра сповістив про реванш "Полісся" - донині цього сезону чернівчани в очних зустрічах лише вигравали.

Світлини: facebook.com
Категорія: Різне | Переглядів: 691 | Додав: sportem
Всього коментарів: 1
0
1 sportem   (05.05.2018 21:28) [Материал]
Нива В - Полісся 2:1 (0:1 - Вадим Шаврин, '52, 1:1 - Владимир Савошко, '77, 2:1 - Владимир Савошко, '88). Неприємна поразка.