Гостей: 1
Користувачів: 0

21:00
ТМ: Поліція - ФК Омкар 3:4, Трудова перемога каменярів
29 квітня, в рамках відзначення Всеукраїнського дня футболу, відбувся товариський матч між командою "Поліція" та ФК "Омкар" (Горщиківська ОТГ). Для поліцейських це був історичний дебют.

Поліція - ФК Омкар 3:4
Арбітр: М.Кур'ята (Ємільчине), смт Ємільчине, стадіон "Колос", 55 глядачів
Поліція: Маринін - ДЕЙНЕКА, Чорноморець, Левченко, Федук, Гарбар, Ярошук, Годлевський, Островський, Денисюк (Самченко), Піка
Голи: 0:1 - ФК Омкар, 1:1 - Піка Сергій, 2:1 - Левченко Владислав, 3:1 - Федук Роман, 3:2 -  ФК Омкар, 3:3 - ФК Омкар, 3:4 - ФК Омкар

В середині першого тайму гості відкрили рахунок матчу. Відразу згадались історичні паралелі, що перший млинець глевкий... Але Поліція зібралась з силами та видала блискучу серію з трьох забитих м'ячів, протягом наступних 15 хвилин. Особливо слід відміти Сергія Піку, який зрівняв рахунок та заробив пенальті. А гол-красень у виконанні Романа Федука підвів підсумок першого тайму - 3:1.

Відпочинок пішов більше на користь гостям, які згадавивши українського класика літератури, розпочали лупати сю скалу... На жаль ні жар, ні холод, ні оборона Поліції не справилась з натиском гостей. Каменярі, видавши під завісу матчу камбек, здобули трудову перемогу.

Житомирська обласна федерація футболу вітає всіх із Всеукраїнським днем футболу!

29 квітня 1992 року свій дебютний матч зіграла Національна збірна України з футболу. Саме тому 29 квітня відзначається як Всеукраїнський день футболу.

Чемпіонат Коростенського району 2017

Категорія: Кубки з футболу | Переглядів: 1011 | Додав: sportem
Всього коментарів: 3
3 sport_em   (27.04.2018 20:58) [Материал]
Ємільчинський р-н (Підлуби) - Білокоровичі 7:1, зона області Спартакіади школярів, юнаки
Відразку троє гравців отримали виклик до ФК "Поліція" на товариський матч з ФК "Омкар": М.Маринін, М.Денисюк, С.Піка