Гостей: 1
Користувачів: 0

09:53
Кубок Небесної Сотні: ФК Ємільчине - Будівельник 0:1
21 квітня відбувся перший матч 1/8 фіналу Кубка Небесної Сотні Житомирської області з футболу між командами ФК Ємільчине та ФК Будівельник (Гранітне, Малинський р-н). Гол з пенальті на початку другого тайму футболістом Будівельника став єдиним та переможним, для гостей.

Кваліфікаційний раунд

ФК Ємільчине - ФК Лугини 3:0
Голи: Віталій Остапчук (2'), Дмитро Білоцький (44'), Олег Кужіль (90')

На відміну від минулого року, ємільчинський футбол успішно подолав перший етап Кубка області. Після сухої нічиєї на виїзді збірна району з крупним рахунком обіграла сусідів із Лугин 3:0. Відкрив лік м'ячам у першому таймі симонівець Віталій Остапчук, другий на рахунку - Дмитра Білоцького, завершив розгром наприкінці поєдинку один з трьох легіонерів (з Пулин) Олег Кужіль.

Порівняно з першим поєдинком відбулася суттєва ротація складу нашої команди, що й позитивно позначилось на малюнку гри. Проте, за словами тренера Юрія Остапчука, щоб більш-менш пристойно вглядати необхідно підсилити ще 2-3 позиції. Експертизу нашої команди найближчої суботи проведе куди серйозніший суперник - представник Малинщини із Гранітного.

3 sport_em   (17.04.2018 16:56) [Материал]
Ємільчине (ДЮСШ) - Радомишль 5:0, команда ємільчинської ДЮСШ очолила турнірну таблицю Північної зони

0
2 sport_em   (16.04.2018 08:02) [Материал]
Футбол в громадах. ФК Корнин, за який виступають брати Клімчуки та Коваленки, за сумою двох матчів обіграв Арсенал-ДЛГ (Овруч) та зустрінеться в наступному раунді з коростенським ФК Мал.