Гостей: 1
Користувачів: 0

18:50
Кубок Полторака: підлубівська молодь рветься до бою...
8 жовтня в с.Піщів Новоград-Волинського району відбулися обласні зональні змагання з міні-футболу на Кубок Міністра оборони України, присвячені Дню захисника України серед призовної молоді. В першому матчі господарі змагань команда Пилиповицької ЗОШ вже на перших хвилинах відкрила рахунок проти команди Ємільчинського району. Однак відмінна надалі гра в рамці воріт Максима Мариніна, чемпіона району в складі команди Малої Глумчи, та результативна гра в атаці Віктора Суя, Сергія Піки схилила все-таки шальку терезів на користь команди гостей.

Команда господарів виграючи в наступному матчі 3:2 проти суперників із Пулин примудрилась за одну хвилину розгубити перевагу та програти матч із рахунком 3:4. Такий результат для команди Підлубівської ЗОШ, що представляла Ємільчинський р-н, не залишав особливого вибору в заключному матчі. Тільки перемога виводила команду до фіналу.

Влучний удар зі штрафного удару у виконанні Віктора Суя в першому таймі та сольний прохід його ж в другому розтавив всі крапки над "і", команда Підлубівської ЗОШ під керівництво військового керівника (хорунжого) Ігоря Філатова виборює путівку до обласного фіналу, який відбудеться 15 жовтня у м. Житомир.

Підлуби: Маринін Максим, Суй Віктор, Дідус Вадим, Піка Сергій (Лозко Юрій), Денисюк Максим (Саламатін Андрій); Кот Владислав, Кравець Вадим

Тренерський штаб: Ярмоленко Сергій, Дем'янчук Андрій

Категорія: Міні-футбол | Переглядів: 1038 | Додав: sport_em
Всього коментарів: 3
0
3 sport_em   (28.10.2017 16:25) [Материал]
20 жовтня відбулися фінальні змагання з футболу серед юнаків у залік районних Спортивних ігор. У першому матчі футболісти Кулішівської ЗОШ лише на останніх хвилинах зламали опір гімназистів, забивши гол із пенальті. Не встиг розпочатися другий матч, як на 27 секунді Юрій Лозко вивів Підлуби вперед у матчі з Барашами, а на останніх хвилинах Сергій Піка встановив результат (2:0) на користь Підлубівської ЗОШ. У третьому матчі Бараші та Гімназія розійшлися миром 1:1.

У вирішальному для себе матчі юнаки з Підлубів завдяки голу Андрія Саламатіна перемагають Куліші 1:0 і достроково стають чемпіонами району. Матч Підлуби-Гімназія запам'ятався черговим голом зі штрафного з 40 м Віктора Суя, а загалом нічия 1:1, і гімназисти - треті. Кулішівські школяри стали другими, обігравши в останній грі барашівців 2:0.
С.Ярмоленко, НТ, 27.10.2017

0
2 sport_em   (18.10.2017 18:05) [Материал]
ДЮФЛ Житомирської області. Перша ліга. Північна група. 3-й тур
U-16 ДЮСШ (Ємільчине) – ДЮСШ (Хорошів) – 3:5
7 жовтня 2017 р. Ємільчине. Стадіон «Колос». 25 глядачів.
Арбітр – Р. Дейнека.
Голи: М. Ситайло (28), О. Голяка (31, 38) – М. Майтак (4, 9, 60), М. Сморщок (51, 70).

0
1 sport_em   (17.10.2017 15:52) [Материал]
Команда Олевська, яка у півфіналі обіграла команду Ємільчинського району, в фінальному матчі у серії пенальті перемогла Житомир та виборола І місце обласного етапу.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.