Онлайн всього: 3
Гостей: 3

12:36
VIIІ Кубок Серпутька з волейболу
4 лютого в спортзалі Ємільчинської гімназії відбувся черговий VІII за ліком Кубок Сергія Григоровича Серпутька з волейболу. Легенда ємільчинського спорту напередодні святкував свій славний ювілей - 70-річчя. Позмагатись за престижний трофей прибули спортсмени віком від 30 років із Києва, Житомира та сусідніх Лугин.

Київ - Житомир 2:0, Ємільчине - Лугини 1:2

Перший півфінал пройшов без сюрпризів. Столичні гравці, продемонструвавши видовищну гру, легко та невимушено перемогли житомирян, які привезли досить солідну вікову команду.

У другому півфіналі господарі, підсилені двома юнаками, після перемоги в першій партії другу - провали. В результаті, уболівальники отримали захоплюючий тай-брейк, де обидві команди мали достатню кількість матч-болів. Проте першими його реалізувати змогли гості, які й продовжили боротьбу за головний приз, який цьогоріч склав - 10000 грн.

Ємільчине - Житомир 2:1
У матчі за третє місце ємільчинці змогли реабілітувались перед своїми уболівальниками. Програвши перший сет, вони перехопили ініціативу тільки в середині другої партії та розгромили своїх суперників у третій. Слід відзначити вагомий внесок у загальну перемогу ємільчинського ветерана Валерія Кузенка, який вперше вийшов на майданчик в ситуації коли, здавалось, у господарів, почали вже опускатись руки.

Київ - Лугини 2:0
Боротьба в першій партії тривала до останнього, про що свідчить фінальний рахунок 25:23. А от на другу Лугинам просто вже не вистачило сил та натхнення. Турнір завершився переконливою перемогою київських волейболістів, у чиях рядах знайшлося місце і вихованцям із Серід та Ємільчиного.

Церемонію нагородження провів
один з організаторів, спонсорів турніру Анатолій Серпутько та головний суддя змагань Віктор Романуха.
Категорія: Волейбол | Переглядів: 929 | Додав: sportem