12:40
ЧР 2015, 9 тур, Кривотин - Неділище 4:6, Кривотинські кульбіти
Кривотин зустрів відчиненим магазином у центрі, біля костьолу, де зліва від дверей висіло оголошення про футбол, а продавчиня, не звертаючи особливої уваги на прийшлих покупців, методично щось перекладала на полицях.
Місцеві жителі за келішком і бесідою відпочивали за столиком погідної недільної днини. Раз-по-раз хтось проїжджав однокінним возиком чи видзигорною бричкою. Життя йшло неквапом, однак футбол увірвався у розмірене життя кривотинців.
Затишний стадіон, який заховався за тим, що залишилося від школи, поринув у півторагодинне захопливе видовище, результативний футбол.

Кривотин – Неділище – 4:6

Голи: Остапенко Богдан (6), Денисюк Олександр (40), Островський Віктор (65, пенальті), Лозко Віталій (80) – Цюрупій Петро (11, автогол), Терещук Дмитро (14, 27), Ревчук Олег (47, пенальті), Висоцький В’ячеслав (60, автогол), Козир Владислав (90).

Перед матчем команди підсилилися вільними агентами із колишнього ФК «Рясне». І обидва новачки не підвели. Олександр Денисюк відзначився забитим м’ячем за Кривотин, Дмитро Терещук – дублем за Неділище.
Першими, вже на 6-й хвилині, забили господарі, однак перший тайм завершився з рахунком 2:3. З таким самим рахунком закінчилася й друга половина, хоча інтрига у матчі зберігалася до останньої хвилини, коли Владислав Козир на 90-й хвилині за рахунку – 4:5 – поставив крапку в матчі.
В другому таймі команди обмінялися голами із 11-метрових, провели декілька гольових атак. Кривотинці забили аж шість м’ячів протягом зустрічі, щоправда – два у власні ворота.

Більшість футбольних уболівальників району за телетрансляціями добре знайомі із мюнхенським баварцем Себастьяном Роде, а от що вони знають про Роде Дмитра кривотинського? Унікальне акробатичне введення м’яча із-за бокової лінії продемонстрували Сергій Красновський і Дмитро Роде. При цьому гравці жодного разу не порушували правил: кидали з-за голови, ніг не відривали й за лінію не заступали. Тож наступної суботи Красновський і Роде з командою – в Ємільчиному!
Роман РЕВЧУК

Симони - Мала Глумча 0:5
Голи: Тукайло Юрій-2, Дідус Тарас-2, автогол

РВ УМВС - Рихальське +/-

Середи - Куліші 3:3
Голи: Годлевський Віктор, Білошицький Роман (пен.), Лапін Олександр - автогол, Примак Микола, Стецько Артем (пен.)

Сербо-Слобідка - Бараші 2:1

Голи: Шпінь Віталій, Швед Олександр - Дмитренко Андрій

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1766 | Додав: sportem