18:31
ЧР 2015, 2 тур, Прем’єра на Уж – Арені
На березі річки Уж після багаторічної перерви відбувся перший офіційний матч футбольної команди Неділища. Господарі, котрі приймали сусідів, команду ФК «Бараші», старанно підготували поле до проведення змагання. Перед початком матчу тренер ФК «Бараші» Валерій Тищук подарував обом колективам по футбольному м’ячу, вручив нагороди за попередні досягнення і побажав спортивних успіхів у новому сезоні.
Неділише - Бараші 0:7
Голи: Денисюк Тарас (3', 70', 77'), Дмитренко Ігор (17', 61', 83'), Галицький Анатолій (55')
Матч розпочався без розвідки і вже на 3-й хвилині Тарас Денисюк відкрив лік своїм забитим м’ячам у поточному чемпіонаті. Ще двічі Тарас відзначався на 70-й і 77-й хвилині. Автором іншого хет-трику став Ігор Дмитренко, котрий відзначився на 17-й, 61-й та 83-й хвилинах.
Та найкрасивіший гол матчу, а можливо, й туру забив зльоту в падінні через себе після швидкої контратаки на 55-й хвилині Анатолій Галицький, котрий вийшов на заміну у 2-му таймі.

Неділищенці доволі активно провели перший тайм і половину другого: часто володіли м’ячем, створювали небезпечні моменти, проте у завершальній стадії атаки діяли одноманітно. Слід звернути увагу й на те, що ФК «Неділище», через коротку лавку запасних, не зробив жодної заміни протягом матчу.
За рахунку 0:3 господарі вже дещо знітились і наприкінці, дограючи матч,  пропустили ще декілька необов’язкових м’ячів. Через спекотну погоду в середині  2-го тайму матч призупинявся на 2-хвилинний  водо-тайм-аут.
Загалом же матч пройшов у коректній атмосфері й після його завершення суперники подякували один одному за гру.
РОМАН РЕВЧУК

Симони - Середи 0:5
Голи: Волощук Олександр (7', 15', 24'), Лапін Олександр (37'), Данильчук Андрій (пен, 75')

Ємільчине - Мала Глумча 5:2
Голи: Василюк Назар, Білоцький Дмитро, Климчук Олександр-2, Левченко Владислав - Тукайло Юрій, Серпутько Андрій

Рихальське - Сербо-Слобідка 3:4
Голи: Липський Микола, Шпінь Сергій, автогол - Бондарчук Ярослав-2, Перепьолкін В'ячеслав-2

Рясне - РВ УМВС 0:7
Голи: Гресько Дмитро-2, Гарбар Сергій-2, Вдовиченко Олександр, Маярчук Сергій, Остапчук Віктор

Кривотин - Куліші 1:2
Голи: Антоненко Валерій - Стецько Артем, Примак Микола

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1367 | Додав: sportem