Гостей: 1
Користувачів: 0

16:04
ЧР 2014, 19 тур, РВ УМВС - М. Глумча 1:1, Двовладдя на вершині
Відслуживши протягом останніх п'яти місяців почергово у зоні АТО міліціонери-футболісти зібралися на гру в бойовому складі. Щоправда, після Середів пропускав матч Руслан Дейнеко (вилучення), проте капітану РВ УМВС знайшлося місце на тренерському містку. Вже на 10 хвилині гри господарі святкували забитий м'яч, вдало на добиванні зіграв Ігор Ярошук. Гості кинувшись відігруватись ледве не пропустили ще один м'яч у свої ворота, але фортуна була на їхній стороні. В кінці першого тайму влучний постріл Юрія Тукайла встановив рівновагу у матчі.

Після перерви уболівальники Глумчи з нетерпінням чекали на перемогу своїх улюбленців. Однак найреальніший шанс вирвати перемогу  змарнував гравець РВ УМВС Сергій Гарбар, який не зміг реалізувати чудовий вихід сам на сам з голкіпером гостей. Отже, бойова нічия ще більше закручує інтригу в боротьбі за перше місце. Схоже, чемпіон може визначитись за додатковими показниками, а саме кращою різницею забитих і пропущених м'ячів.

Сербо-Слобідка
- Ємільчине
2:4

Голи: Бондарчук Ярослав, Штоль Василь - Василюк Назар-2, Білоцький Дмитро-2
Симони - Куліші 2:5
Голи: Денисюк Олександр, Остапчук Віталій - Єжевський Володимир, Примак Микола, Стецько Артем, Савчук Сергій-2

Куліші - Рясне 11:0
Голи: Примак Микола-4, Коршак Віктор-2, Стецько Артем-2, Дейнеко Сергій, Стецько Олександр, Стецько Михайло
Ємільчине - Симони +/-, Непізнаничі - Кривотин +/-
Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 2121 | Додав: sportem
Всього коментарів: 101 2 »
10 Vano   (02.11.2014 00:33) [Материал]
от і як раз Глумча демонструє результативний і класний футбол, тому і перебуває на вершині турнірної таблиці, а не пасе задніх. Глумча респект!!!!!!

9 DAN02   (31.10.2014 18:54) [Материал]
В 2013 році Глумча получила 4 рази по +/- чим не підтримка, а? Ну в цьому році потрібно було самим трошки пограти, показати так би мовити "футбол чемпіонського гатунку", але...для чого тепер зараз ці соплі? help me help me biggrin biggrin biggrin

8 hrekdv   (31.10.2014 17:01) [Материал]
Не баись!! Я заступлюсь 8 листопада!!!

7 Vano   (31.10.2014 00:43) [Материал]
А що говорять представники. Вони ж знають стовідсотково!!!!! було +/-, а домовилися поставити 5:2, так як ємільчинцям необхідна гра з Непізнаничами, бо якщо Непізнаничі не вийшли на гру, то автоматично знімаються з розіграшу чемпіонату..... по цій ситуаціі, що складається під кінець чемпіонату в якій скоріше всього чемпіон вирішиться за додатковими показниками, то Ємільчиному необхідна гра з Непізнаничами, щоб "вкинути" якомога більше мячів. Ось і "мутять" представники. Та і федерація теж за них.!!!!! А за Глумчу хто заступиться? хто має вплив???? кого там приймають до уваги????

6 Vano   (30.10.2014 12:40) [Материал]
з яким рахунком Бараші будуть програвати Ємільчиному..... бо я впевнений, що це буде 100% договірний матч. так як обидві команди в наступному сезоні будуть клепати команду на область і Ємільчине дуже хоче стати чемпіоном!!!!

5 Vano   (30.10.2014 12:26) [Материал]
як зіграли бараші з непізнаничами?

0
4 sportem   (20.10.2014 17:45) [Материал]
Потрібно писати авторів забитих м'ячів за кожен матч, goalstream сам порахує в кого скільки. Просто Середи затримували інформацію за минулі матчі.

3 Vas)))   (20.10.2014 13:39) [Материал]
Білошицький Рома (ФК Середи) забив вже десять голів))))