11:49
ЧР 2014, 7 тур, Симони - Ємільчине 0:5, Другий хет-рик Василюка
Три перемоги із загальним рахунком 17:1 та вісім м'ячів Назара Василюка - головні здобутки Ємільчиного в останніх трьох турах. У наступних матчах з Сербо-Слобідкою, Кривотином та Непізнаничами, схоже, чемпіони ще більше порадують своїх уболівальників.
Симони - Ємільчине 0:5
Голи: Василюк Назар-3, Слюсар Дмитро, Климчук Олександр

Сербо-Слобідка - Бараші 2:2
Голи: Штиль Олександр, Павленко Олександр - Зінченко Юрій-2

РВ УВМС - Середи 2:2
Голи: Соловйов Артур, Ярмоленко Володимир - Годлевський Віктор, Палько Олександр
Декілька хвилин вистачило гостям, щоб відкрити рахунок матчу. Забитим м'ячем відзначився Віктор Годлевський. Після перерви Середи збільшують перевагу до двох м'ячів та вселяють оптимізм своїм численним уболівальникам на загальну перемогу.

До честі господарів, вони продемонстрували характер та дуже швидко встановила рівновагу в матчі. Спочатку Артур Соловйов замкнув подачу з кутового удару, а згодом Володимир Ярмоленко змусив вдруге діставати м'яч з воріт голкіпера гостей. Спроби команд вирвати перемогу у заключний час
бажаного результату не принесли, суперники вперше в чемпіонатах району розійшлися миром.

Кривотин - Непізнаничі 2:0

Голи: Красновський Сергій, Островський Віктор

Рясне - Куліші 3:4
Голи: Вознюк Юрій-2, Денисюк Микола - Бондарчук Ярослав, Савчук Сергій-2, автогол

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1550 | Додав: sportem