08:16
ЧР 2014, 4 тур, Ємільчине - Мала Глумча 1:3, Вольова перемога
У центральному матчі 4 туру зустрілись чинні чемпіони та володарі Кубка району: Ємільчине - Мала Глумча. Господарі на 30-й хвилині поєдинку реалізували свою ігрову перевагу - забитим м'ячем відзначився Костянтин Гольц. Але такий розвиток подій тільки надихнув гостей, і незабаром Тарас Дідус реалізував вихід сам на сам з Миколою Кур'ятою, який був схожий на хокейний буліт.

Ємільчине - Мала Глумча 1:3

Голи: Гольц Костянтин - Дідус Тарас, Самченко Олег-2

Після перерви нагадав про себе кращий бомбардир району Олег Самченко, дубль якого приніс Малій Глумчі перемогу з рахунком 3:1. Дев'ять голів на старті збільшують шанси нападника вже у цьому сезоні забити 100 офіційних м'ячів та оформити власний клуб голеадорів.
Статистика О.Самченка: 2011 - 22 голи, 2012 - 36 голів, 2013 - 14 голів, 2014 - 9 голів.

Бараші - РВ УМВС 4:1
Голи: Косинський Роман, Зінченко Юрій, Майданович Роман, Приймак Олег - Антощук Вадим

9 77serxio7   (08.07.2014 16:44) [Материал]
Бараші в Глумчу приїхали вчасно!! Затримка вийшла в звязку з тим що не вся команда, а тільки голкіпер був в дорозі!!

0
8 sportem   (06.07.2014 19:43) [Материал]
За інформацією представника Кривотина команда завтра подасть протест на результат матчу з Симонами. Головна причина - суддівство, а не початок матчу - 12.12 год.

7 чорний   (06.07.2014 17:17) [Материал]
Голи за Симони забивали : Радчук Ігор, Денисюк Олександр

6 гром   (06.07.2014 16:55) [Материал]
Кривотин - Симони 1-2

5 Truth   (06.07.2014 16:27) [Материал]
Куліші - Середи (1:0 пен.) 2:2
Першими в матчі відзначились господарі. З 11 метрової точки Бондарчук Ярослав вивів Куліші в перед. Гра в першому таймі пройшла рівною. Моменти виникали як біля одних воріт так і біля інших.
В другому таймі на перших хв. матчу Середи зрівнюють рахунок матчу. Зі штрафної точки Вдовиченко Олександр нестав нічого вигадувати а просто низом відправив мяч повз стінку та голкіпера. Через незначний період матчу Білошицький Роман філіграним ударом під поперечку зі штрафного і зовзім вивів гостей в перед. Куліші кинулись відіграватись всіма силами забувши про тили оборони. Моменти виникали раз заразо біля обох воріт. Та всеж ортуна посміхнулась господарям. Навіс з флангу після призводить до другого взяття воріт Данильчука Дмитра.
Суддя матчу: Дмитро Іван (Середи)(Кубатура)

4 Степанивка   (06.07.2014 16:09) [Материал]
За Середи забивали Вдовиченко Олександр та Білошицький Роман

0
3 sportem   (06.07.2014 09:11) [Материал]
До уваги не взято 50 командних м'ячів Малої Глумчи у дебютному сезоні 2010 року та забиті м'ячі Самченка О. в інших турнірах. Загалом, за сезони 2011-2014 нападник у чемпіонаті району забив 81 м'яч.