21:17
ЧР 2014, 3 тур, Бразильські пристрасті на полях району
28 червня, на головному майдані райцентру під час відзначення Дня молоді, було вручено чемпіонські медалі та Кубок команді Ємільчиного. Сам трофей, до речі, ємільчинці здобули 10 листопада, перемігши в останньому турі Середи 3:1. За схожим сценарієм пройшов і новий матч між суперниками, ємільчинці знову перемогли. Отож команда отримала золоті медалі після знакового матчу, в піднесеному настрої.

Голи: Антощук Вадим, Дейнеко Руслан
Легка прогулянка для міліціонерів, яка очікувалась у матчі проти Непізнаничів, розвіялась буквально зі стартових хвилин. Гості дали справжній бій супернику і самі створили ряд небезпечних моментів біля воріт Яценка Андрія. Тільки під кінець першого тайму Антощуку Вадиму вдалось засмутити Віктора Романюка.
Напругу в матчі після перерви влучним ударом головою зняв капітан РВ УВМС Дейнеко  Руслан. За мить гравець та уболівальники відчули щасливу мить Ріо-де-Жанейро, на хвилину полинувши у "Бразилію 2014". Руслан на радощах одягнувши футболку на обличчя, відсвяткував забитий м'яч у кращих традиціях світового футболу.
Рясне - Кривотин 4:4
Голи: Вознюк Юрій, Дмитренко Дмитро, Денисюк Микола, Терещук Дмитро - Красновський Сергій-2, Островський Віктор, Висоцький Петро

Симони  - Сербо-Слобідка 2:5
Голи: Остапчук Віталій, Мізін Олексій - Штиль Олександр-2, Перепьолкін В'ячеслав-2, Михаленко Олександр

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1441 | Додав: sportem
Всього коментарів: 6
0
6 sportem   (03.07.2014 13:05) [Материал]
Голи Кривотина: Красновський Сергій-2, Островський Віктор, Висоцький Петро.
На останніх хвилинах господарі зрівняли рахунок з пенальті, який призначив кривотинський арбітр. Рясне - Кривотин 4:4

3 DAN02   (28.06.2014 17:02) [Материал]
Середи - Ємільчине 0:2 (0:1). - Назар Василюк, Олександр Лапін.

0
2 77serxio7   (28.06.2014 16:59) [Материал]
Мала Глумча-Бараші 1-2 За Бараші забивали Майданович Роман і Зінченко Юрій!!!

0
1 Bomber2   (28.06.2014 16:13) [Материал]
Мала глумча-Бараші.технічна перемога глумчі.матч відбувся о 12.40.товориський матч