17:30
ЧР 2014, 1 тур, Мала Глумча - перший лідер чемпіонату
14 червня матчем Куліші-Бараші стартував черговий чемпіонат Ємільчинського району з футболу, який вже сьомий рік поспіль проходить за підтримки інтернет-ресурсу "Спорт Ємільчищини". У матчі відкритті срібний призер минулорічного чемпіонату здолав Бараші з рахунком 3:1, які після річної перерви повернулися до районних змагань.

Куліші - Бараші 3:1
Голи: Дорофієнко Дмитро-2, Примак Микола - Марченко В'ячеслав

РВ УМВС - Сербо-Слобідка 3:2
Голи: Маярчук Сергій, автогол, Соловйов Артур - Павленко Олександр, Швед Олександр

Наступного дня команда РВ УМВС в напруженій боротьбі на останніх хвилинах матчу вирвала перемогу над Сербо-Слобідкою 3:2. Переможний м'яч на свій рахунок записав молодий гравець РВ УМВС Артур Соловйов, який візначився з передачі кращого бомбардира ЧР 2013 Вадима Антощука.

Середи - Непізнаничі 6:2
Голи: Білошицький Роман, Волощук Олександр-3, Вдовиченко Олександр, Дідус Ярослав - Чорноус Олександр, Зубрицький Олександр

Мала Глумча - Кривотин 7:1

Голи: Самченко Олег-3, Тукайло Юрій, Дідус Тарас, Серпутько Роман, Лукашишин Сергій - Красновський Сергій

Рясне - Симони 1:2
Голи: Терещук Дмитро - Денисюк Олександр-2

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1693 | Додав: sportem
Всього коментарів: 131 2 »
0
13 kloc   (19.06.2014 19:00) [Материал]
Гол за Кривотин забив Красновський Андрій.

0
12 sportem   (19.06.2014 18:45) [Материал]
Голи Куліші: Дорофієнко Дмитро-2, Примак Микола. Список бомбардирів в вкладці Бомбардиры.

0
11 sportem   (17.06.2014 18:24) [Материал]
Статистика нового ЧР буде паралельно вестися у соціальній футбольній мережі Goalstream.

0
10 kloc   (16.06.2014 14:25) [Материал]
Голи Сербо-Слобідка: Павленко Олександр, Швед Олександр, автогол Шпінь Андрій.

0
9 sportem   (16.06.2014 12:31) [Материал]
Під час матчу РВ УМВС - Сербо-Слобідка о 12.00 футболісти та уболівальники хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих українських десатників у Луганську.