Гостей: 1
Користувачів: 0

08:31
Яблунець - переможець турніру "Кубок Перемоги-2014"
9-го травня в с. Рясне відбувся турнір з футболу «Кубок Перемоги-2014». В кубку взяло участь чотири команди: Рясне, Яблунець, Непізнаничі, Яблунецька школа (Яблунець U-17). Грали за круговою системою, тайм 20 хвилин.
Яблунець-Яблунець U-17 6:0
Розпочався кубок з яблунецького дербі, Яблунець впевнено виграв свою молодіжну команду з рахунком 6:0.
Рясне-Непізнаничі 3:0
В наступному матчі господарі без проблем обіграли Непізнаничі, забивши їм 3 голи і пропустивши 0.
Рясне-Яблунець U-17 3:1
Команда Яблунець U-17 майже відібрали очки у господарів кубка, але за 5 хвилин до кінця матчу пропустили 2 голи і програли матч з рахунком 3:1.

Яблунець-Непізнаничі 1:3

Непізнаничі повернули собі шанси на перше місце коли після невдалого першого тайму (1:0 програвали) з командою Яблунця, в другій половині зустручі «від грузили» в ворота суперника три м’ячі і виграли матч з рахунком 3:1.
Рясне-Яблунець 1:2
В наступних двох матчах вирішувалася доля чемпіонства, Яблунець вигравши у Рясного з рахунком 2:1 майже забезпечив собі перше місце.
Непізнаничі-Яблунець U-17 7:2
Але в наступному матчі Непізнаничі, яким потрібно було виграти з різницею в 6 м’ячів яблунецьку молодіжку мало не здійснили це, вигравши з рахунком 7:2, хоча після першого тайму «горіли» 1:2.

Отже, Яблунець, Рясне і Непізаничі набрали по 6 очок, і все вирішувалося за різницею м’ячів.
І місце - Яблунець (+5; 9 забитих і 4 пропущених), ІІ - Непізнаничі (+4; 10-6), ІІІ Рясне (+4; 7-3), ІV – Яблунець U-17

Кращий гравець турніру – Дмитренко Ігор (Яблунець U-17)
Кращий бомбардир – Корбут Роман (Непізнаничі), 7 забитих м’ячів
Кращий голкіпер – Кемський Сергій (Непізнаничі)

Гравці та команди отримали грамоти та грошові премії, а команда переможець головний трофей турніру КУБОК ПЕРЕМОГИ -2014.
Категорія: Кубки з футболу | Переглядів: 1414 | Додав: RaulYablonec
Всього коментарів: 3
3 sportem   (06.06.2014 10:31) [Материал]
Степанівка - ІІІ місце XIV обласного футбольного фестивалю "Даруймо радість дітям", 4 червня 2014, м. Житомир

2 sportem   (06.06.2014 10:31) [Материал]
Ємільчине - Підлуби 2:1 (старша група), Ємільчине - Підлуби 1:0 (молодша група), 2 червня 2014. Змагання до Міжнародного дня захисту дітей, міні-футбол.

1 sportem   (30.05.2014 11:43) [Материал]